Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Facia


facio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 660
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

HAAAAAA! Znalazłem w domu jeszcze jedno miejsce z betonem...przy kominku,jakieś 2-3m2 ...czyli czuję się jak członek upps jako członek klubu :):):)

P.S. Take pytanie w sprawach formalnych....czy legitymacje będą kolorowe??? oraz wnioskuję nad wyborem prezesa,zastępcy,kierownika do spraw różnych,zastępców kierownika oraz rady klubowej.... :p:P:P:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zglaszam sie na stanowisko szarej eminencji 8) :lol:

 

nawet jak poloza te plytki, to zostawie z 1 m2 coby dostac legitke :wink:

 

postulat II

 

betony trzeba kochac i pielegnowac. Czcic uczuciem macierzynskim i cholubic jak dziecko.

 

Niech nam dobrze wiaze kafelki, gresy, marmury i granity.

 

Niech szybko wysycha pod parkiety, panele, berlinek i przemyslowke !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAAAAAA! Znalazłem w domu jeszcze jedno miejsce z betonem...przy kominku,jakieś 2-3m2 ...czyli czuję się jak członek upps jako członek klubu :):):)

P.S. Take pytanie w sprawach formalnych....czy legitymacje będą kolorowe??? oraz wnioskuję nad wyborem prezesa,zastępcy,kierownika do spraw różnych,zastępców kierownika oraz rady klubowej.... :p:P:P:P:P:P

 

PRZYJĘTY :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga-Żono Facia - GRATULACJE !!! :p

Pierwszy STAN macie już za sobą. A to , że na razie "betony" to dobrze. Tak ma być ! Widzisz ile taki chudziak może sprawić radości :D . A ile jeszce tych radości przed Tobą ! Sama zobaczysz, jak będą Cię cieszyć ściany... strop ..., każdy następny kawałeczek Twojego DOMKU !

Ciesz się i raduj, bo to najpiękniejszy czas ! Ja cieszę się razem z Tobą !

POWODZENIA ! :D Pozdrawiam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

areq chcesz być kierownikiem ds różnych?

 

Ja chcę być Skarbnikiem - bo lubię obracać nie swoimi pieniędzmi :lol: :lol: :lol:

 

No w sumie to mogę być...Zaraz zaraz...ochoczo będę!!!! Ważne ,żeby być klubowiczem.

Proponuje byś zaproponowała swoją kandydaturę na skarbnika oraz jednocześnie zastępcą prezesa. Podejrzewam ,że przejdziesz bez głosu sprzeciwu....:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

areq chcesz być kierownikiem ds różnych?

 

Ja chcę być Skarbnikiem - bo lubię obracać nie swoimi pieniędzmi :lol: :lol: :lol:

 

No w sumie to mogę być...Zaraz zaraz...ochoczo będę!!!! Ważne ,żeby być klubowiczem.

Proponuje byś zaproponowała swoją kandydaturę na skarbnika oraz jednocześnie zastępcą prezesa. Podejrzewam ,że przejdziesz bez głosu sprzeciwu....:):):)

 

JA SIĘ NIE SPRZECIWIAM byleby z tego jakaś kasa była :wink:

 

a czy ja też mogę się zapisać do WASZEGO klubu? Czy Pani Prezes; Pani Skarbniczka-Zastępca Prezesa(owej) oraz Kierownik ds. różnych przyjmą mnie do swojego grona?? :wink:

8)

 

ps. jakie funkcje mają kasia64 i Mohag? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze na stolku Szarej Eminencji :wink: jestem leniwa z natury i takie urzedy w cieniu sa bardzo w moim guscie.... mozna lezec na kanapie i knuc intrygi, sterujac poczynaniami z za muru ocieplonego walna mineralna, wygladajac od czasu do czasu przez plastikowe okna Vecka, przyjemnie zacienione roletami nastawnymi w systemie ..... ech moge tak ciagnac dalej 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze na stolku Szarej Eminencji :wink: jestem leniwa z natury i takie urzedy w cieniu sa bardzo w moim guscie.... mozna lezec na kanapie i knuc intrygi, sterujac poczynaniami z za muru ocieplonego walna mineralna, wygladajac od czasu do czasu przez plastikowe okna Vecka, przyjemnie zacienione roletami nastawnymi w systemie ..... ech moge tak ciagnac dalej 8)

 

 

Prosimy, prosimy bardzo o ciąg dalszy... :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...