Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Facia


facio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 660
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakby to powiedzieć, niby stoimy w miejscu a jednak trochę idzie do przodu.

Tzn. prowadzimy rozmowy z Elektrykami, Hydraulikami, Firmami od PC i Kominków z PW.

I jak to fachowcy "krowa co dużo ryczy mało mleka daje" Chodzi o to, ze ten co pierwszy rzut oka wydaje się rzetelny i tani to jest do ... bani. Po prostu zamiast powiedzieć wprost "wie pani nie mam wtedy i wtedy czasu" to nadaje i nadaje a potem olewa.

Te rozmowy są prowadzone w soboty i w niedziele. Bo w tygodniu my pracujemy i po ciemku nie ma sensu jeździć.

W tygodniu Tata jeździ i dłubie przy podbitce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65złł od punktu to nie dużo ale upewnij się tylko dokadnie co się w tym mieści.

Czy w tej kwocie mowa jest o wykonaniu wyłącznie instalacji czy również mieści się w tym biały montaż. I jeszcze jedno czy aby punkt liczony jest od każdego urządzenia czy też punkt liczy sobie jeden za wodę i drugi za kanalizę do tego samego urządzenia.

To są takie słowny zagrywki czasami.

Ja nie przesądzam o niczym ale pytań należy zadawać jak najwięcej by na finale nie było zaskoczenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Przeprowadzanie castingu jest męczące.. :roll:

Wiem o tym, bo jak robiłem casting na hydraulika to codziennie przez 4 dni po pracy spotykałem sie na budowie... :roll: :o Było cięzko.. Ale jakoś udało sie. Poza tym przy kolejnym gościu juz człowiek wpada w rutyne i spada zapał do opowiadania.. :( :o

 

A ten gość od pomiarów to rzeczywiście jakiś kosmiczny... :lol: Chyba nie z tej planety lub .. u niego inaczej czas jest liczony.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Ups :oops: ja sobie chasam po forum a wy tu na mnie czekacie.

 

Szczerze to nie mam co pisać do Dziennika :oops: Przecież nie będę pisać, że spotykamy się z 10 elektrykami, 8 instalatorami, 3 tynkarzami, okniarzem, panem od kuchni. ITP.ITD. I że mam dosyć niektórych tekstów.

 

Ale fajnie że jesteście z nami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Madzia, żona Mikuna. Śliczny ten Wasz domek, a taras faktycznie mamy prawie identyczny. Macie jakieś zdjęcia z wnętrza domu?

A wracając do naszych ekip to na razie najlepsza ekipa jaka nam się trafiła to po prostu pan Sławek, który potrafi robić wszystko, jest przede wszystkim bardzo dokładny, nigdy nie zostawia po sobie bałaganu. Czego nie mogę powiedzieć o naszym wykonawcy, którego ludzie nie wiedzą co to znaczy sprzątać po sobie, jakby sami w szałasach mieszkali. A Pan Sławek jest po prostu niezastąpiony. Teraz przy wykończeniówce dopiero wychodzi gdzie jest krzywo.

Mam nadzieję, że Wy takich problemów mieć nie będziecie.

pzdr :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - to na kiedy umówiliście tynkarza? I zdradź ile bierze za m2 8)

 

Generalnie tynkarze zgodnie twierdzili, że dom jest ładnie wymurowany :p i w związku z tym nie zawyżali ceny. Ten polecony przez Ciebie chciał 20-22 w zależności od położonej elektryki. Zdecydowaliśmy się jednak na innych za 20 pln/metr2 z materiałem. Widziałem ich robote 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Madzia, żona Mikuna. Śliczny ten Wasz domek, a taras faktycznie mamy prawie identyczny. Macie jakieś zdjęcia z wnętrza domu?

pzdr :o

Dziekujemy :D

Z wnętrz jako takich zdjęć nie mamy, okna pozasłaniane czarną folią to niewiele widać. Jak wstawimy okna to porobimy fotki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...