Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom KasiR i DamianaR


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 684
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a specjalnie dla Toli - http://www.gorgeous.bri.pl/ 8)

 

żeby tak jeszcze słychać było mruczenie, dzięki :D

pogłaszczcie ode mnie Nefi, tak z czułością :wink:

 

dzięki Tola, a nad mruczeniem myślimy, może sie uda a by było słychać mrucząca Nefi na naszej stronie :wink:

oj widzisz Tola - dzięki za tę uwagę... bo ja mówiłem że mruczenie musi byc ale to podbno stronę spowolni i dywagujemy nad taką formą co by nieprzeszkadzała w jej działniu - pożyjemy zobaczymy

Zelijka - poczekać trzeb będzie na efekt końcowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny , dzięki

ja powiem tak - są fajne pomysły ale teraz się boję realizacji bo co z tego że jest piękny gres wielkoformatowy, jak jego położenie może wszystko popsuć, ponadto pewne wizjonerskie pomysły musza też naleść praktyczne możliwości realizacjia a to jak w życiu - nie musi byc proste i łatwe...

rozmawiamy z różnymi fachowcami :oops: - bosze już się od tego odzwyczaiłem i cierpliwości mi brakuje... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu mam pytanie odnośnie Waszego wypoczynku .Może pamiętasz nazwe? Ostatnio oglądaliśmy chyba bardzo podobny -był ze skóry ekologicznej(niewiem jak to się zachowuje w użyciu).Napisz coś więcej o nim :lol: pozdrawiam :p

 

Witam serdecznie:)

 

Nie pierwszy raz tu zaglądam i jestem pod wrażeniem urządzenia domku, ja uwielbiam czerwony kolor i na pewno pojawi sie w naszym domu stad moje pytanie o wypoczynek. Widziałam bardzo podo bny ale braz - jakiej firmy jest Wasz bo własnie szukam czegos wtakim kolorze:).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu mam pytanie odnośnie Waszego wypoczynku .Może pamiętasz nazwe? Ostatnio oglądaliśmy chyba bardzo podobny -był ze skóry ekologicznej(niewiem jak to się zachowuje w użyciu).Napisz coś więcej o nim :lol: pozdrawiam :p

 

Witam serdecznie:)

 

Nie pierwszy raz tu zaglądam i jestem pod wrażeniem urządzenia domku, ja uwielbiam czerwony kolor i na pewno pojawi sie w naszym domu stad moje pytanie o wypoczynek. Widziałam bardzo podo bny ale braz - jakiej firmy jest Wasz bo własnie szukam czegos wtakim kolorze:).

 

Pozdrawiam

Dzięki,

 

Producent CHRISTIANAPOL

Seria Pull-Up

Model JAMES

http://www.christianapol.com.pl/

 

:wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

gratuluje niebanalnych pomyslow i slicznych wnetrz! :D

to duza sztuka tak ladnie wszystko dobrac

 

Nefi rowniez mnie zauroczyla! moja siostra ma wspollokatorke z kocurkiem-brytyjczykiem , Toffi wyglada jak skan Nefi

 

http://img156.imageshack.us/img156/2701/toffi1af4.th.jpg

 

koty uwielbiam! mam swoje przygarniete, sa niewychodzace, wysterylizowane, wszystkie sa kochane!

 

pozostane wierna czytelniczka

pozdrawiam cieplo

jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wnętrzach czyli gdzie? dlaczego okropnie wygląda? ja chcę taką założyć i mam obawy..... podzielicie się doświadczeniem użytkowania i.... sprzątania?

czy takie gresy TRZEBA impregnować? jak często?

 

czyli tu ... http://forum.muratordom.pl/podloga-wenge-deska-panele-a-pielegnacja,t125412.htm

 

ja z podłogą drewniaą (wenge) oraz gresową (jasny gres) nie mam problemu. :wink: Wszystko OK. Wg mnie wyglada bardzo ładnie :wink: ale to rzecz gustu :wink:

 

 

impregnacja podłogi z gresu - raz na rok wystarczy, najwazniejsza jest impregnacja po położeniu , przed fugowaniem. Oczywiście przed impregnacją najpierw trzeba usunąć wosk z płytek, potem impregnacja nastepnie fugowanie. :wink:

pozdrawiam,

KasiaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...