Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom KasiR i DamianaR


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 684
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oglądałaś kiedyś Garfielda?

Tam był taki wątek, jak tańczy z psem do videoklipu (ja to przerabiam codziennie, bo mój młody teraz ogląda tylko kotka).

No normalnie tak mi się podoba ten urywek...

A ten kiciek, to tak mi tam pasuje do tego wątku, że szok!

Tak..

On też lubi tańczyć?

http://images25.fotosik.pl/76/140db88c9c4824df.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałaś kiedyś Garfielda?

Tam był taki wątek, jak tańczy z psem do videoklipu (ja to przerabiam codziennie, bo mój młody teraz ogląda tylko kotka).

No normalnie tak mi się podoba ten urywek...

A ten kiciek, to tak mi tam pasuje do tego wątku, że szok!

Tak..

On też lubi tańczyć?

 

często wygłupia się, szleje i przyjmuje takie pozy jakby tańczyła :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
kasia, co to za płytki masz w łazience (małej?) te z zielonym... Bardzo mi się spodobały a nie przypominam sobie żebym takie widziała.....

 

jest to Tubądzin DOVER, ale kolekcja została juz chyba wycofana.

pozdrawiam

 

http://www.3shop.pl/gfx/obrazek7012.jpg

 

http://www.3shop.pl/gfx/obrazek7013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 3 weeks później...
Wasz domek Kasiu i Damienie stał się inspiracją dla mnie, macie wspaniały gust odzwierciedlający ciepło.

Pozdrawiam :))

 

Witaj :D , dziękuję za miłe słowa :wink:

 

 

A ja mam pytanie w jaki sposób połączona jest podłoga w salonie??? TZN płytki z parkietem.

PS Śliczny dom i oryginalnie wykończony. :D

 

nadal mamy to niewykonane :cry: , ale bedzie to połaczone korkiem w płynie ( w tym momencie mamy kilku-milimetrową szczelinę)

 

Bardzo ładny domek, gratuluje, kominek też śliczny i jest w najnowszym muratorze :o :D !!! Pozdrawiam

 

tak tak, jesteśmy w ostatnim nr muratora, tzn nie my tylko nasz kominek :wink:

Dziękujemy

 

 

Kasiu co Cie nie ma? :cry: Co porabiasz? Budujesz drugi dom? :wink: Kiedys cos pisalas, ze sie za drugi zabierzesz... :wink: :p

 

Zeljka, ech szkoda pisać :evil: ....ekipa wykańczajaca nam poddasze oraz duża łazienke na parterze - sp...ła wiekszośc rzeczy. panowie twierdzą ,że zrobili szystko dobrze- a jest to tak wykonane ,że sie płakać chce....tyle kasy wydalismy na materiały. Rzeczoznawca ma takie samo zdanie jak my..więc..Sprawa zakończy sie w sądzie.....

 

Za 2 tygodnie - wkońcu zaczna sie prace -chodnikowo-podjazdowo-tarasowe-znaczy kładziemy kostkę :D Jak bedzie gotowa to bierzemy sie za ogród.

 

To tyle chyba :roll:

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...