Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom KasiR i DamianaR


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 684
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak dom bedzie wykonczony juz to prosze o zdjecie [email protected]

Dziekuje fajny domek !!

 

 

Dziekujemy !!!

Wykańczanie domku nas "wykańcza" wiec zdjecia wykonczonego w całości to chyba dopiero w lutym'2006 :wink: . Postaram sie wrzucic kilka aktualnych fotek. Bo te juz sa dośc stare. Obecnie domek jest docieplony styropianem, lada moment (jak pogoda pozwoli) bedą tynki zewnetrzne. Jak beda mrozy to niestety trzeba bedzie poczekac na tynki zewnetrzne do wiosny (mam nadzieje,że wiosna przyjdzie wczesnie) :wink:

 

 

Pozdrawiam

KasiaR :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cześc kochani!!! Widzimy że na budowie praca idzie pełna parą! U nas troche wolniej, dużo nieporozumień jak to na budowie, ale jakoś idzie.Właśnie podpatrzyłam że macie ogrzewanie podłogowe w salonie ( elektryczne czy wodne?) dużo kosztowało? My nie możemy sie doczekać końca tej całej budowy. napiszcie co słychać!!! Aha, domek macie ładniutki i najważniejsze żeby Wam sie podobał, nam sie podoba, a będzie jeszcze ładniejszy jak nas zaprosicie na pierwszą kawe i ciacho , ha ha!!! Pozdrawiamy serdecznie- Małgosia i Zbyszek. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc kochani!!! Widzimy że na budowie praca idzie pełna parą! U nas troche wolniej, dużo nieporozumień jak to na budowie, ale jakoś idzie.Właśnie podpatrzyłam że macie ogrzewanie podłogowe w salonie ( elektryczne czy wodne?) dużo kosztowało? My nie możemy sie doczekać końca tej całej budowy. napiszcie co słychać!!! Aha, domek macie ładniutki i najważniejsze żeby Wam sie podobał, nam sie podoba, a będzie jeszcze ładniejszy jak nas zaprosicie na pierwszą kawe i ciacho , ha ha!!! Pozdrawiamy serdecznie- Małgosia i Zbyszek. :D

Hej Gosia 8)

Miło :p , ale te zdjęcia z podłogówka to akurat nie z naszego salonu :lol: - to ktoś porównywał że ma taki sam jak my "indywidualny projekt" hehe

a kawa i ciastka to my się niemożemy doczekac kiedy będziemy mogli Was zaprosić... Resztę wysyłam na priv

:lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest trochę zdjęć

Choć są one mocno nieaktualne. Dziś ponoć mamy się przeprowadzać. Narazie nie wklejam nowych bo ich nawet nie zrobiłem bo mam dosyć tego wszystkiego. Dom w środku właściwie skończony w 95% natomiast z zewnątrz nie ma koloru, nie ma ogrodzenia a "ogród" to ciągle plac budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...