Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom KasiR i DamianaR


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 684
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jakie macie piekne podłogi łał :)

zresztą cały dom bardzo fajny, a ze jestem w trakcie wybierania podłogi do siebie to właśnie zwrócilam uwage szczególnie na ten piekny jasny gres

i chcialam zapytać jaka to firma, bede wdzieczna za informacje. Wybieram sie dzisiaj na kolejne sklepowe ogledziny.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie macie piekne podłogi łał :)

zresztą cały dom bardzo fajny, a ze jestem w trakcie wybierania podłogi do siebie to właśnie zwrócilam uwage szczególnie na ten piekny jasny gres

i chcialam zapytać jaka to firma, bede wdzieczna za informacje. Wybieram sie dzisiaj na kolejne sklepowe ogledziny.

pozdr

 

 

 

Nawet nie wiem jak się nazywał (jest to zwykły gres, prawdopodobie z dalekich Chin :lol: :lol: ) wybierałam kolor, a nie firmę więc nawet nie znam producenta ani nazwy. Spodobał nam sie odcien , bo nie jest szary jak wiekszoœc tańszych gresów. Jest taki delikatnie waniliowy z jasnymi smugami. Więc chyba nie będę mogła Ci pomóc bo nie znam producenta :-? :( :(

 

Pozdrawiam serdecznie,

KasiaR :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz

buu

a myslałam, że juz znalazłam "moje" płytki

Kasiu, a to jest gres polerowany czy szkliwiony? trzeba go impregnować?

czy ten sam gres macie w kuchni i w salonie? bo jakos tak mi sie wydaje ze ten w salonie gładszy...

bede w takim razie musiała szukac dalej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz

buu

a myslałam, że juz znalazłam "moje" płytki

Kasiu, a to jest gres polerowany czy szkliwiony? trzeba go impregnować?

czy ten sam gres macie w kuchni i w salonie? bo jakos tak mi sie wydaje ze ten w salonie gładszy...

bede w takim razie musiała szukac dalej :(

 

 

 

jest to gres polerowany. Tak trzeba go impregnować. Ale przed impraegracja trzeba było go wyczyœcić takim specjalnym preparatem, a nastepnie dopiero dokładnie zaimpregnować.

 

:wink:

 

W kuchni jest inny gres - szkliwiony travertino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądnełam dzisiaj gresy chinskie i tureckie (nie mówiąc o hiszpańskich - ale cena poza zasięgiem :( ) - są piękne :)

Kasiu, a ten gres w kuchni - czy wiesz jakiej firmy?

gersów teraverino znalazłam kilka, ale zaden w takim jak masz kolorze :(

 

 

Nika19, ten gres w kuchni jest z firmy STN Ceramica

A gres nazywa sie Travertino brillo, format 33,3 x 33,3 cm

http://62.175.209.150/CATDIN/CATDIN1110.asp?usuario=&clave=&idm_codigo=1

 

 

http://62.175.209.150/CATDIN/muestra_imagen.asp?path=/data/catalogo/max/2076.jpg

 

Pozdrawiam,

Kasiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się zaczyna robić u Was Kasiu :D .

Połączenie beżu z wenge, w salonie wygląda super.

Tempo macie niesamowite :D .

 

Bardzo jestem ciekawa Waszej kuchni. Czy już niedługo będziecie ją mieli gotową?

Pozdrawiam i czekam na kolejne zdjęcia.

 

 

Dzieki Sonika :D , Tak kuchnia juz prawie gotowa. W niedziele lub poniedziałek dodam zdjęcia mebli kuchennych. :wink:

 

pozdrawiam serdecznie,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KasiuR mam pytanie odnośnie połączenia gresu i desek w salonie - czy poziom wylewek był zróżnicowany pod kątem grubszego panelu i cieńszej płytki, czy płaszczyzna była jednolita? Pozdrawiam. Edyta

 

 

Wylewka była tej samej gruboœci/wysokoœci. Najpierw była robiona podłoga z gresu. Panowie pilnowali, poziomu/gruboœci zaprawy aby po połozeniu gresu odpowiadał wysokoœciš z panelem (mielismy próbke /kawałek podłogi drewnianej).

Ale :( niestety w jednym rogu sa niewielkie różnice, podobno Ÿle wypoziomowana wylewka :-? . Nie da sie uniknšć takiech małych różnic. Róznica to tylko 2-3 milimetry!, ale jest. Więc bedziemy jednak łaczyc gres z drewnem taka cienkš listwa aluminiowš. Miał być korek w łaczeniu , ale ze względu na 2-3 mm róznicy poziomu, nie wyglada to dobrze.

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia będš dopiero jutro, przepraszam :oops: :( wiem,że obiecywałam, ale zapomniałam zabrac aparatu. Więc dopiero dzisiaj bedę robic te zdjęcia, a jutro dodam do albumu. Może dobrze ,że nie miałam aparatu, bo jeszcze cokoły nie były zrobione. I brakowału jednego uchwutu :wink: :lol: .

 

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie :lol: ,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...