Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Teksty budowlańców


Recommended Posts

 

Z tym szczylem to poleciał sk...syn

 

w podobny sposób ich okresliłem, na nieszczęśie dla siebie przypałętał się tego dnia kierownik(3 tygodnie go nie było bo był bardzo zajęty) i jak majstry zaczynali budować ścianki działowe a towar się rozładowywał na nie , on zaczął się zastanawiac czy aby ścianka 8 cm działowa sie nie przewróci, bo tak go murarz nakręcił (a nakrecał go bo mu sie murowac nie chciało). specjalnie do tej ścianki robili wzocnienia w zbrojeniu stropu ale skleroza matka problemów. w kazdym razie kierownik gada:

Panie inwestorze, nie pamieta pan na której belce dawaliśmy wzmocnienia pod ta ścianke, bo mi umkneło!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a to pewnie też słyszeliści :

przy obróbkach balcharskich deski czołowej pod rynny:

panie bo ta blacha to się na słońcu naciąga i się krzywi a wieczorem bedzie dobrze (chyba po zachodzie)

(...)

kolejna moja uwaga na krzywizny;

wszyscy tak maja i tak rynna przyjdzie - i nie zadzieraj Pan tak wysoko głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobna sytuacja z papą na dachu:

my ją naciągamy a ona sie po 15 minutach marszczy, ale jak ją przyciśnie to się wciąga ... -

to ja papę czy gumę kupiłem

my takiej jeszcze nie wiedzieli - mowa o papie podkładowej na welonie szkalnym a fachowiec twierdził, że z gontu to on już trochę dachów położył

zastanawiam sie czy dachów czo może dachu...[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi ciesle jak im się udało krokwie złozyć do kupy albo RÓWNO wbić gwoździa mawiali

malinowo

na marginesie więźbę schrzanili dokumentnie (dach dwuspadowy i tylko jeden kosz, bez lukarn i żadnych zasadzek innych), nie polecam dla budujacych w Puławach ekipy z "mecenasem" (tak wołają na najstarszego) na czele, zlecenia daje im Staszek Kozak z Woli Osińskiej lub Borysowa gdzie ma tartak. swoją drogą drewno ma dobre i w konkurencyjnych cenach. no starczy tej reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...