Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Teksty budowlańców


Recommended Posts

No wątek jest rewelacyjny!!! Ja na moich budowlańców złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko równiutko, na czas, a właściwie przed czasem. Gdy wyprowadzali schody wewnętrzne coś mi nie pasowało; za wąskie za strome...i spodobał mi się tekst szefa ekipy: Pani Kasiu schody będą gitara nie się pani nie martwi - i są gitara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Z czasów remontu mieszkania, w którym kiedyś mieszkałem: była przebudowa łazienki. Gość, gipsiarzo-elektryko-hydraulik, na moje stanowcze żądanie, żeby puścił kabel do oświetlenia lustra, wychodzi z tekstem: "Panie, po co ten niebieski - puszczę jedną żyłę, a zero to po stelażu od zabudowy damy i będzie git. Szkoda kabla - to metal i to metal..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój murarz na pytanie "jak mam wchodzić do domu" zdiwił się " o, to pani chce dzwi?"

zapomniał zostawić otwór drzwiowy, tak mu się dobrze murowało.. :o

Normalnie jakbym moich widział.

W poprzednim domu na planach na czerwono zaznaczyłem gdzie drzwi. Wjeżdżam na budowę po pracy, a tam... lita ściana.

Na szczęście było jeszcze świeże i kopniakami rozwaliłem całość.

Rano mieli sporo zabawy z oczyszczeniem pustaków i postawieniem nowej. Ale nawet wiele nie pryszczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś: Na pytanie mojego męża (po tynkach), gdzie jest odpływ wody z kominka z płaszczem wodnym, fachowcy zasęplili się... "No nie ma..." Na pytanie, gdzie są strowniki automatyczne do regulacji temperatury, te, które uzgodniliśmy w umowie "EEEtam, panie, po co panu sterowniki, w sumie to pomyślałem, że są niepotrzebne, dlatego nie ich nie ma"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do budowlańca, któremu nie chce się pracować

- szybciej zrobisz, szybciej dostaniesz kasę!

On na to:

- przecież nie wołam od was pieniędzy :o

Odpowiedź jakby za darmochę mi dom stawiał :evil: :evil: :evil:

 

a najlepiej to - to wyrzucić, to przesunąć, tamto jest niepotrzebne... itd.

Budowlaniec tu postoi, tam pogada, a teraz to

już czas jechać na następną budowę i tak aby do ZIMY :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...