Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zwrot VAT w budownictwie: Weto prezydenta


mdzalewscy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

to wszystko było przemyślane, Cimoszka blokował wprowadzenie ustawy, bo wiedział, że jak przeciągnie tak iż nie będzie już posiedzenia sejmu, wtedy ustawa przepadnie i nie będzie możliwości naprawienia veta prezydenta, dzisjaj Cimoszka mówi iż prezydent powinien ustawę podpisać, ale gdyby przyszedł komuś pomysł powołania nadzwyczajnego posiedzenia sejmu to on informuje iż jako marszałek Cimoszko nie powoła tego nadzwyczajnego posiedzenia Parlamentu. Kłamstwo za kłamstwem, krętactwo za krętactwem, ten człowiek bez kłamstwa nie umie żyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy obiecuja zlote góry, a jak dostana sie do koryta to aby sie tylko nachapac i zapominaja o nas o biednym narodzie!!! No ale cuz taka juz jest nasza polska mentalnosc duzo mówimy malo robimy i nie zmieni tego w najblizszym czasie ani nowy prezydent ani nowy rzad. Wazne ze im jest dobrze a jak nam jest to nie wazne :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A`propos wyborów..

znacie taką anegdotę o trędowatym i dobrym samarytaninie?

Idzie drogą dobry samarytanin i widzi jak trędowaty leży na ziemi a na jego ranach siedzi całe stado much. Jak to dobremu samarytaninowi, zrobilo mu się żal trędowatego i postanowił odgonic te muchy. Jak postanowił tak też i zrobił.

Na to trędowaty podnosi wzrok na samarytanina i mówi:

" Dobry człowieku, coś ty najlepszego zrobił - tamte były najedzone.."

...bez komentarza... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to niczego dobrego sie nie spodziewałem no i się nie pomyliłem, raz juz zostalem okradziony 31.12.2004 kiedy niewiadomo dlaczego skończyła mi sie ulga budowlana którą nabyłem i nie wykorzystałem do końca, a podobno obowiązuje zasada nabytych praw !!!

 

Teraz nas czarowali żeby zbierac faktury z 22 % Vatem po to aby zlikwidować szara sterfe budowlaną dzięki temu stymulowoali wzrost gospodarczy a teraz nam dopier....

 

Niczego po komunistach sie nie spodziewałem zaczynając od Gierka po Kwaśniewskiego, a po drodze był lider Miller i Cimoszewicz, niech tylko ktos z Was zagłosuje na komuniste!!!!

 

Górnicy z tego co pamiętam dostawali kilka razy po 50 tys w gotówce to sobie samochody kupili a teraz gdy się zestarzały modele Daewoo to przyszli znów pod sejm no i dostali bo to ważny głos w wyborach, a ja muszę płacić podatki nie małe po to żeby taki komuch jeden czy drugi rozdawali nie swoja kase.

 

Jestem cholernie wkurwiony i przepraszam za przekleństwa. :x :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emeytury gornicze byly wazniejsze od zwrotu VAT-u !! :evil:

Ludzie kiedy w koncu przestaniecie glosowac na wszelkiej masci socjalistow ??!!

 

Tak długo, jak długo nieroby, obiboki, oszuści i wszelkiej maści związkowcy będą "duby smalone bredzić" o sprawiedliwości społecznej i grabić resztę społeczeństwa z ich dorobku...

 

Pozdrawiam,

 

Sunao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to niczego dobrego sie nie spodziewałem no i się nie pomyliłem, raz juz zostalem okradziony 31.12.2004 kiedy niewiadomo dlaczego skończyła mi sie ulga budowlana którą nabyłem i nie wykorzystałem do końca, a podobno obowiązuje zasada nabytych praw !!!

 

Teraz nas czarowali żeby zbierac faktury z 22 % Vatem po to aby zlikwidować szara sterfe budowlaną dzięki temu stymulowoali wzrost gospodarczy a teraz nam dopier....

 

Niczego po komunistach sie nie spodziewałem zaczynając od Gierka po Kwaśniewskiego, a po drodze był lider Miller i Cimoszewicz, niech tylko ktos z Was zagłosuje na komuniste!!!!

 

Górnicy z tego co pamiętam dostawali kilka razy po 50 tys w gotówce to sobie samochody kupili a teraz gdy się zestarzały modele Daewoo to przyszli znów pod sejm no i dostali bo to ważny głos w wyborach, a ja muszę płacić podatki nie małe po to żeby taki komuch jeden czy drugi rozdawali nie swoja kase.

 

Jestem cholernie wkurwiony i przepraszam za przekleństwa. :x :x :x

Rozumiem uzasadnione wzburzenie Pro !

Panowie Kwasniewski + Cimoszewicz , patrzyli , na to pod innym katem a mianowicie wyborczym . Przyznajac emerytury gornicze ( na ktore beda sie skladali wszyscy pracujacy polacy :evil: ) , wygrali glosy gornikow i ich rodzin . W ich kalkulacjach bylo to lepsze posuniecie niz zwrot VAT . Niestety wiekszosc polakow nie ma zielonego pojecia o podstawowych zasadach ekonomii :( I daje sie nabierac podczas kolejnych wyborow na populistyczno socjalistyczne haselka . Prawda niestety jest taka: by komus dac trzeba komus zabrac!! Pieniadze nie rosna na drzewach i nie mozna ich tak sobie dorukowac , ani zadluzac w nieskonczonosc panstwa .Mamy jeden z najwyzszych podatkow VAT w Europie , wszedzie wiedza ze budownictwo jest kolem zamachowym gospodarki - oprocz Polski.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Wybory tuż tuż a tu nie ma na kogo głosować. Jak patrzę na te przedwyborcze obietnice i hasła to autentycznie rzygać się chce. Jedni kradli przez ostatnie cztery lata a jeszcze inni, ci co teraz tak głośno o złodziejstwie mówią, kradli przez swój czas (wcześniej). I co robić? komu wierzyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nas wyrolowali... bez namaczania!

Ale to pewnie nie koniec, za chwilę partia mająca największe POparcie napewno nam obieca, że do sprawy wróci - zakład? I i tak to nic nie da

A swoją droga ciekawe, czy idac tą drogą nie podwyższa w ramach sprawiedliwości VAT na nowe mieszkania - jak sądzicie?

 

ubek - uwierz mi! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...