Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zwrot VAT w budownictwie: Weto prezydenta


mdzalewscy

Recommended Posts

oj od razu sie wstydzic

Dyktatura jaka by nie byla konsoliduje nasz narod, jakby wyzwala w nim dobre odruchy

oczywiscie majac na mysli Adlofa to chcialem powiedziec

choc.....hmmmmm......eksterminacja rzadzacych ktorzy nas zawiedli lub siedzieli na stolkach tylko dla wlasnych korzysci, by juz nigdy nam sie na oczy nie pojawiali......moze nie jest to wcale takie durne? ;)

TY dla nich proponujesz kulke - ja oboz pracy :lol: , niech sami lopatami autostrady zaczna budowac skoro tyle ksay na nie przeznaczonej "gdzies" sie rozmylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oj od razu sie wstydzic

Dyktatura jaka by nie byla konsoliduje nasz narod, jakby wyzwala w nim dobre odruchy

oczywiscie majac na mysli Adlofa to chcialem powiedziec

choc.....hmmmmm......eksterminacja rzadzacych ktorzy nas zawiedli lub siedzieli na stolkach tylko dla wlasnych korzysci, by juz nigdy nam sie na oczy nie pojawiali......moze nie jest to wcale takie durne? ;)

TY dla nich proponujesz kulke - ja oboz pracy :lol: , niech sami lopatami autostrady zaczna budowac skoro tyle ksay na nie przeznaczonej "gdzies" sie rozmylo

jareko- praca to ma byc nagroda a nie kara

jest tylu bezrobotnych, ktorzy chetnie by sie troche dorobili na tych autobahnach...

a politykom kulek nie zaluje

niech maja, a jak..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich co mieszkają: jak Majka, Cypek, Jareko a szczególnie takim co wybudowali olbrzymie domy jak Grzegorz63 powinno się ich opodatkować na rzecz nowobudujących !

Zwrot VAT - u dla nowobudujących !!!

Kaczyńki na prezydenta !!! Polska dla Polaków !!!

 

hmm, widzę, że darzysz mnie jakimś specjalnym uczuciem :roll: tyle postów i tylko Majka to i Majka tamto. Jakaś niespełniona milość czy co :o

 

Oznajmiam więc, że jestem stara, dzieciata i mężata czyli nie do wzięcia. A od mojego domu to sie odp.....ol 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich co mieszkają: jak Majka, Cypek, Jareko a szczególnie takim co wybudowali olbrzymie domy jak Grzegorz63 powinno się ich opodatkować na rzecz nowobudujących !

Zwrot VAT - u dla nowobudujących !!!

Kaczyńki na prezydenta !!! Polska dla Polaków !!!

 

hmm, widzę, że darzysz mnie jakimś specjalnym uczuciem :roll: tyle postów i tylko Majka to i Majka tamto. Jakaś niespełniona milość czy co :o

 

Oznajmiam więc, że jestem stara, dzieciata i mężata czyli nie do wzięcia. A od mojego domu to sie odp.....ol 8)

o majka i to mi sie podoba

z tym domem....

tak powinnismy powiedziec kazdemu sk...wi ktory siega po nasze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słyszę w radio że Cimoszewicz nie wyklucza zwołania dodatkowego posiedzenia sejmu - coś mi tu wygląda wszystko na wielką ściemę. O to zły Kwaśniewski odrzuca ustawę a dobry Cimoszewicz jak najbardzej jest za przyjęciem tej ustawy - czyżby jego notowania znów wzrosną.......????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak troche przekornie.

Socrealu specjalnie nie pamietam. Kiedy zaczalem zarabiac - w Polsce byly juz (jawne) podatki i sie z tym pogodzilem. Oczywiscie fajnie jest cos kupic taniej, ale nie staram sie robic tego na sile. Przeciez Panstwo musi z czegos wyplacic emerytury moim rodzicom, bo ten poprzedni ustroj przejadl wszystko i nic oprocz dlugow nie zostawil.

 

Agresywnej i drenujacej polityki fiskalnej tez nie rozumiem i nie popieram.

 

Kiedys rozmawialem z ksiedzem i w zartach zapytalem: czy z przekroczenia predkosci tez powinienem sie spowiadac? Najzupelniej serio odpowiedzial mi, ze tak, powinienem. I teraz mam podwojne wyrzuty sumienia, bo jednak przekraczam ograniczenia predkosci i zdarzylo mi sie dac "w lape" policjantowi.

No wiec jak kupuje cos bez faktury - to mam wyrzuty sumienia i nie udalo mi sie ich jeszcze przykryc betonem.

 

P.S. Za zwrot podatku planowalem wykonczyc poddasze. Teraz zostanie niewykonczone na dlugie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest psychologiczna gra w dobrego i złego policjanta. Widac byli na szkoleniu - techniki manipulacji.

A na koniec wyjdzie, że on, ten dobry, CHCIAŁ, ale nie mógł, te wredne jakieś VETA, może spóxnione daty, opady atmosferyczne mu nie pozwolił sprawy przepchnąć ....

ojeju...

Jakie to piękne, łezka mi się kręci w oczku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...