Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zwrot VAT w budownictwie: Weto prezydenta


mdzalewscy

Recommended Posts

czysto teoretyzujac (bo tonacy brzytwy sie chwyta)

 

to cimoszko powinien to przeprowadzic i uchwalic nawt z wlasnego i SLD interesu ...

 

po gierce z prezydentem on zarobi pare % poza tym zostawi rzedzacym troche wieksza dziure budzetowa do pokrycia dzieki czemu SLD bedzie moglo w opozycji od pazdziernika biadolic jak to zle rzadzi POPIS i jak to obcina wszystkim podczas gdy SLD bylo OK ... w sumie to mysle ze po to byly tez te gornicze emerytury zawsze to taki maly handikap dla nowej wladzy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przecież jest napisane, że nie wyklucza zwołania posiedzenia sejmu. Co znaczy, że nie wyklucza.

Jak w starym dowcipie: gdy partia (rząd) mówi, że zabierze - to zabierze, a jak mówi, że da - to mówi.

 

On umie liczyć. Wczoraj nie było mowy o ponownym zwoływaniu posiedzenia. Dzisiaj juz nie wyklucza, a jutro powie, ze zwoła. Myśle, ze jesli chce zachowac jeszcze jakies szanse to musi to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński na pewno mi wyrwie sporo kasy, tylko z czgo ??

to komu ma Kwasniewski zabrać ? :o

bezrobotym bez prawa do zasiłku ? :x

Z majtek swich tez nie wytrzepie !:evil:

Dodrukować ma żeby była wieksza inflacja ?:x

Lepiej zabrac bambrom co juz wybudowali takim jak Ty i Majka i dać nam budującym

Polska dla Polaków !!!

 

ciekawe czyj to klon znowu :lol:

 

znajomo brzmi , co nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do vatu na materiały moja teoria jest następująca: prezio zawetował czyli wrócił sprawę do Sejmu. Sejm teoretycznie już nie ma zaplanowanego posiedzenia, wszystko więc w rękach... Cimoszewicza. Ten za jakieś dwa tygodnie (jak kampania ruszy na dobre) triumfalnie ogłosi, że dla dobra budujących zwoła to ostatnie posiedzenie. I znów będziemy go kochać... :D

 

Czyżbym rano wykrakał? Naiwny jednak byłem, myśląc że chociaż parę dni poczekają, żeby tak nie kłuło w oczy. Aż w takiej desperacji są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie o ustawie vat dotyczacej aut ciężarowych? Jakoś cicho to przeszło, a dla mnie dość boleśnie. Nie moge rozliczać już vatu od kupna paliwa. Ale OK, ja czasami tylko katalogi wożę albo własne siedzisko na spotkania.

Natomiast mój brat ma VW transportera, 2 rzędy siedzeń i wielka paka. Codziennie wozi towar do swojego sklepu. całe auto po dach załadowane. On też nie może odliczać vatu i jego auto staje się osobowym. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński na pewno mi wyrwie sporo kasy, tylko z czgo ??

to komu ma Kwasniewski zabrać ? :o

bezrobotym bez prawa do zasiłku ? :x

Z majtek swich tez nie wytrzepie !:evil:

Dodrukować ma żeby była wieksza inflacja ?:x

Lepiej zabrac bambrom co juz wybudowali takim jak Ty i Majka i dać nam budującym

Polska dla Polaków !!!

 

ciekawe czyj to klon znowu :lol:

 

znajomo brzmi , co nie? :wink:

 

No znajomo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem - że wszystko to gówno ..., oprócz moczu oczywiście.

Nie oglądałm się na tych cymbałów i ich KWAŚNE miny. Nie liczyłem na ich VAT. Staram się tak kombinować: co się da to na 7%, czego się na sóidemce nie da, ale potrzebuję fakturę (gwarancja itp) to 22%, ale fakturę biorę na najbliższą rodzinę. Pójdzie jako ulga REMONTOWA - jeszcze jej na szczęście nie zabrali. Część sam odlicze jako remont (np kible, wanny, itp).

Jak patrzę do góry (sejm, prezydent, senat itp) to mi opada wszystko (dosłownie wszystko).

Padło gdzieś pytanie Na kogo głosować?? Czy znów będziemy zmuszeni wybierać najmniejsze zło???? Prawdę mowiąc to nie wiem na kogo głosować. A głos oddać chcę. Najwyżej będę miał pretensje do siebie - a nie do innych (że to inni wybrali).

Majka - zawiodłem się na Twoim wielbicielu. Więcej się nie odezwał. Chętnie bym się wdał w dyskusję z nim.

 

HOOOOPPP JACEKMIS - jesteś gdzieś????? Jak to czytasz - to przeczytaj uważnie moją odpowiedź:

to komu ma Kwasniewski zabrać ?

Kolegom z partii - mają wystarczająco dużo.

 

bezrobotym bez prawa do zasiłku ?

Byłem w urzędzie z propozycją pracy dla bezrobotnych. Niestety sezon letni i wszyscy bezrobotni nie chcą pracować!! Nie zgłosił się nikt - NIKT!!!

 

Z majtek swich tez nie wytrzepie !

Nie wiedziałem że ma problemy zdrowotne. Czy to się nazywa impotencja??? - A może UWIĄD(Ł) :wink:

 

Dodrukować ma żeby była wieksza inflacja ?

Ostatnio na drukowaniu najlepiej wyszli sędziowie piłkarscy?

Lepiej zabrac bambrom co juz wybudowali takim jak Ty i Majka i dać nam budującym

Co to znaczy bambrom??? Co rozumiesz pod pojęciem wybudowali?? Bo ja zakończę budowę po spłacie ostatniej raty kredytu - czyli za jakieś 25 lat.

 

Polska dla Polaków !!!

 

Słusznie - t(fu)j czas przeminął. Chyba nie opuściłeś granic naszego państwa wraz z sowieckimi wojskami i teraz skumałeś się nowymi towarzyszami Kwachem, Millejem albo Leppiejem.

Najlepiej zrobisz jak się zastosujesz to twojego hasła - wyjedź stąd natychmiast.

FORUM DLA NORMALNYCH!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom

Wcale bym się nie zdziwił na taki rozwój wydarzeń :

 

1- Cimoszewicz w świetle kamer nie może pogodzić się z vetem

2- Cimoszewicz zwołuje nazdwyczajne posiedzenie sejmu

3- Posłowie chcąc pokazać jak dbają o naród jednogłosnie odrzucają veto

4- Cimoszewicz w świetle kamer ogłasza zwycięztwo ;)

5- Posłowie w spotach reklamowych mówią jak to wywaliczyli zwrot vat'u

 

Karuzela wyborcza trwa - różne cyrki mogą się dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił na taki rozwój wydarzeń :

 

1- Cimoszewicz w świetle kamer nie może pogodzić się z vetem

2- Cimoszewicz zwołuje nazdwyczajne posiedzenie sejmu

3- Posłowie chcąc pokazać jak dbają o naród jednogłosnie odrzucają veto

4- Cimoszewicz w świetle kamer ogłasza zwycięztwo ;)

5- Posłowie w spotach reklamowych mówią jak to wywaliczyli zwrot vat'u

 

Karuzela wyborcza trwa - różne cyrki mogą się dziać.

 

I wilk syty i owca cacała :D :wink: . I wszyscy szanowni posłowie nagle odnotują gwałtowny wzrost popularnści co przejawi się tym, frekwencja wyborcza sięgnie rekordowej wielkości 105% :wink: :wink: :D

Ale jaja, ale cyrk. A będzie jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach jacekmis - a glosuj sobie na kogo chcesz.

Wierzysz w bajki, czary i tym podobne i jesli przy okazji oczka Cie bielmem zaszly - wybierz cimoszke - on piekny jest - nawet ladniejszy od Millera Cimoszki zona jak mowi polityki unika - i chwala jej za to - przynajmniej sexi sukienkami straszyc nas nie bedzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla trolli - ban !

Dla głupoli ban ! :evil:

Głosuj na Kaczyńskiego to ci zwróci VAT

a odbierze wszystkim najbogatszym - nawet Majce :lol:

wiesz co on moze odebrac Majce ?

nic

on Ja moze co najwyzej pocalowac w ...

nie ludz sie , w Janosika to juz sie nikt nie bedzie zabawial

za dluga na ten temat i za rzeczowa musialaby byc dyskusja , zeby z jakims trollem gadac , oj bola te domy bola , co?

ladne , nie? :lol:

robic bylo , to by sie mialo taki duzy i ladny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach jacekmis - a glosuj sobie na kogo chcesz.

Wierzysz w bajki, czary i tym podobne i jesli przy okazji oczka Cie bielmem zaszly - wybierz cimoszke - on piekny jest - nawet ladniejszy od Millera Cimoszki zona jak mowi polityki unika - i chwala jej za to - przynajmniej sexi sukienkami straszyc nas nie bedzie :lol:

Ach jareko

wierzysz ze zona jest Ci wierna ? :roll: i tym podobne .....? :roll:

Jesli juz masz tak miekki korzeń - wybierz Kaczyńskiego

podniesie ciśnienie zamiast viagry :p

 

 

albo głosuj sobie na kogo chcesz ! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla głupoli ban ! :evil:

 

Zgadzam się. Redakcjo, kolega Jacekmis tak pięknie prosi, zróbcie mu tą uprzejmośc !

 

Głosuj na Kaczyńskiego to ci zwróci VAT

 

Taaa... Na pewno.

 

A swoją drogą: w tych wyborach przyjdzie nam wybierać między oszołomem, betonem, kmiotem i paroma im podobnymi. Nie wiem, jak Wam, ale mi to się wcale nie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie szkolenie dla polityków:

JAK TWORZYĆ PRZEMÓWIENIA PUBLICZNE

 

racjonalnie powinno głosowac sie na Prawo i Sprawiedliwość

tacy ja Ty czy Majka powinniście być obłozeni podatkami kastralnymi bo wyście sie juz nachapali zwrotów podatków i powinniście wreszcie łozyc na takich jak my którzy dopiero zaczynamy budowac ! Kwaśniewski dba o garstke górników i tych co wybudowali wcześniej a nie 10 mln prawdziwych Polaków, którzy tworza koło zamachowe polskiej gospodarki !!!

Polska dla Polaków !

Na nowobudujących powinni łożyć ci już wybudowani !

Kaczyński wiedziłby jak Wam sie do d ... dobrać, oj wiedziałby !

to komu ma Kwasniewski zabrać ?

bezrobotym bez prawa do zasiłku ?

Z majtek swich tez nie wytrzepie !

Dodrukować ma żeby była wieksza inflacja ?

Lepiej zabrac bambrom co juz wybudowali takim jak Ty i Majka i dać nam budującym

Polska dla Polaków !!!

 

Takich co mieszkają: jak Majka, Cypek, Jareko a szczególnie takim co wybudowali olbrzymie domy jak Grzegorz63 powinno się ich opodatkować na rzecz nowobudujących !

Zwrot VAT - u dla nowobudujących !!!

Kaczyńki na prezydenta !!!

Polska dla Polaków !!!

 

Dla głupoli ban !

Głosuj na Kaczyńskiego to ci zwróci VAT

a odbierze wszystkim najbogatszym - nawet Majce

 

Czy wierzysz ze zona jest Ci wierna ? i tym podobne .....?

Jesli juz masz tak miekki korzeń - wybierz Kaczyńskiego

podniesie ciśnienie zamiast viagry

 

 

ŁO MATKO, ALE DEBIL :o :o . I W DODATKU CHAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...