Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika :) TAB


tab

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 232
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej tab,

ostrzegam, że czytać będę uważnie :) i z wielkim zainteresowaniem. Nie wiem, kiedy zaczniemy, liczę, że nia wiosnę. Szybko Wam poszło (kiedy dokładnie zaczęliście?). Pozdrawiam i gratuluję :)

 

Zaczęlismy około 20 kwietnia. Panowie pościągali humus, wykopali dołki, zalali betonem. i kwiecień minął.

W maju postawili ścianki fundamentowe.

W czerwcu wsypali piach do środka - jakieś 250 ton - zalali chudy beton. Zwialiśmy nad morze i nasz szef budowy też.

W lipcu postawili ściany.

2 sierpnia zalali wieniec.

Budowa stoi. Czekamy na wiązary i dachówkę. Dzisiaj ostatni bój z panem od dachówek ( z przesympatycznym :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no ...dobra z Ciebie negocjatorka!

Jakich argumentów użyłaś????

Wygląda na to, że dach mamy mniejszy, a zapłacimy więcej za dachówkę.. :(

Utargowałaś na podstawowej, czy na dodatkach ceramicznych? ( jeżeli nie możesz powiedzieć, to ja się nie obrażę... :wink: )

 

Jeśli nie powiem, to się nie obrazisz, ale jak powiem, to też nic się nie stanie :)

Odezwał się pan K. i przebił oferte mojego przesympatycznego pana, więc przesympatyczny zszedł do 19.500 i powiedział, że to już koniec negocjacji, no to powiedziałam, że rynny wezmę za mniej :) I z tego przekomarzania takie cuda powychodziły.

Zabciu, a co do dachu, może i większa powierzchnia, ale.... 190 gąsiorów czyli około 65 metrów. Za to żadnej dachówki skrajnej,, bo dach kopertowy.

 

 

Jak pierwszy dzień w szkółce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta cena dotyczy też rynien????

Też Ci zaproponował Gamrat? Ile za mb i za pas nadrynnowy?

Oczywiście , nie musisz odpowiadać.... :wink:

 

A w szkole?

Na razie spokojnie i uroczyście......

Od jutra lekcje.

 

Żabo droga :)

Tak, zaproponował Gamrata za 2300, mamy jakieś 80 metrów ( chyba ) :), nie znam cen jednostkowych, mam ceny za całość.

a pas nadrynnowy..... powiedziałam, by wrzucił do wyceny, by nie był osobno. Ale na początku chciał 900 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...