Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika :) TAB


tab

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 232
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tab sliczna kuchnia i lazienka.Bardzo mi sie marzy ten dom, ale przy dzisiejszych cenach to nie wiem czy nie brac sie za budowe mniejszego domu.Ciekawa jestem ile kosztuje wybudowanie D08 w stanie surowym zamknietym.Moze ktos wie? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tab piekna masz kuchnie i lazienke. :p Jest tak jasniutko i nowoczesnie. Jak ogladam takie fotki to sobie mysle, czemu ja wybralam wnetrza staromodne.., sama juz nie wiem... :roll:

Dama senso mi sie tez bardzo podobala jak wybieralismy ceramike do naszego domciu, tylko byla za droga. Ale nadal jest piekna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Wielkie gratulacje z racji zamieszkania w Przestronnym! :D . Ale Tobie zazdroszczę.U mnie kończą strop, jutro zaczynają dach - jeszcze tyle przede mną.

Czy mogłabyś mi przesłać zdjęcia z wnętrzna na priv? Szczególnie interesuje mnie salon i kominek.

 

Szczęśliwych i spokojnych dni w nowym domu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje z racji zamieszkania w Przestronnym! :D . Ale Tobie zazdroszczę.U mnie kończą strop, jutro zaczynają dach - jeszcze tyle przede mną.

Czy mogłabyś mi przesłać zdjęcia z wnętrzna na priv? Szczególnie interesuje mnie salon i kominek.

 

Szczęśliwych i spokojnych dni w nowym domu :D .

 

Dzięki serdeczne.

 

Mieszka się super, chociaż wielu rzeczy brakuje. Co do zdjęć, jak urządzimy salon, to zdjęcia na pewno będą. Na razie nasz dom to jeden wielki magazyn, w którym zamieszkaliśmy.

 

Trzymam kciuki za Waszą chałupkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 5 months później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...