Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika :) TAB


tab

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 232
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Tab! :D

 

Pięknie wygląda Wasz domek!!!!!W tym słońcu wręcz prześlicznie!!!

Wiązary, widać, że bardzo starannie wykonane. Przez dwa dni tyle zmontowali? Wierzyć się nie chce!

Znana Ci ekipa tez liczy 4 chłopa, ale robota idzie im baaaardzo wolno....Oni przez dwa dni zamontowaliby pewnie z 2 elementy...

 

Też za jakiś czas, będziemy wybierali płytkę klinkierową na kominy. Też brązową i też niedrogą.... :wink: Przecież mamy identyczną dachówkę!

 

Może uda nam się wkrótce Was odwiedzić. Ale wczesniej damy znać. Teraz brakuje czasu....

 

 

Pozdrawiam Was ciepło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super :D te wiązary, ja też bym tak chciał. Zrób proszę jeszcze całość po zakończeniu!!!

 

 

Super konstrukja i chyba w samą porę po deszcze już za pasem, a po nich chyba ostra zima, bo myszy atakują (przynajmniej u nas). Zobaczymy co wart jest nasz kot .

 

Trzymam kciuki za szybkie zadaszenie.

 

Wiązary naprawdę dobrze się prezentują :)

A co do pogody, to dzisiaj pada, ale po małej przerwie ( bo lało) chłopcy montują wiązary nad garażem.

 

Zdjęcia wieczorem.

 

A kotki małe przybyły, dwie kotki postarały się o potomstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tab widzę że masz taras od wschodu to tak inaczej jak większość. Po południu będzie już tam cień i nie będziesz musiała się martwić o parasol ale opalanie planuj na godziny poranne :D :wink:

 

O którym kominie mówisz bo u mnie wszystko grało :o :o :o co prawda zlikwidowałam komin w salonie.

 

Pozdrawiam Malinka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tab widzę że masz taras od wschodu to tak inaczej jak większość. Po południu będzie już tam cień i nie będziesz musiała się martwić o parasol ale opalanie planuj na godziny poranne :D :wink:

 

O którym kominie mówisz bo u mnie wszystko grało :o :o :o co prawda zlikwidowałam komin w salonie.

 

Pozdrawiam Malinka :D

 

Malinko, komin w pomieszczeniu gospodarczym jest ok. Jest tylko w lewo przesunięty, jak stoi się twarzą do niego. Poza tym innych zmian nie ma. A, powiększyliśmy pom. gospodarcze.

 

Co do tarasów, to jeden jest od poludniowego wschodu, a drugi wychodzi od południa. I na brak słońća narzekać nie będę :) A jak zabraknie słońca to ucieknę do ogrodu.

 

A co do zdjęć - to nie mam siły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smuć się Tab!

Wiem, że drażnią takie pomyłki.....( oj, wiem)

Poprawią i będzie dobrze.....

Pozdrawiam gorąco! :D

 

Pewnie, że poprawią :)

Ale mój optymizm już gdzieś się zapodział - ale to inna historia....

 

No co Ty???/

Z powodu zaimpregnowanych ciśnieniowo desek utracisz swój optymizm????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tab jeszcze nie takie niespodzianki przed Tobą - głowa do góry - dobry wieźbiarz poradzi sobie z tym problemem. Już teraz wiem w czym problem Ty masz inną wersję od mojej. W mojej komin był tylko w salonie i małej łazience - my przenieśliśmy komin do pomieszczenia gosp. i z więźbą musiał radzić sobie wykonawca tylko jak robili więźbe to komin już stał - choć nie cały. Spokojnie poradzą sobie szkoda nerwów. Trzymam kciuki. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smuć się Tab!

Wiem, że drażnią takie pomyłki.....( oj, wiem)

Poprawią i będzie dobrze.....

Pozdrawiam gorąco! :D

 

Pewnie, że poprawią :)

Ale mój optymizm już gdzieś się zapodział - ale to inna historia....

 

No co Ty???/

Z powodu zaimpregnowanych ciśnieniowo desek utracisz swój optymizm????

 

Deskami już nie przejmuję się :)

Już mi przechodzi. Z tego powodu dom się nie zawali ani mój świat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tab jeszcze nie takie niespodzianki przed Tobą - głowa do góry - dobry wieźbiarz poradzi sobie z tym problemem. Już teraz wiem w czym problem Ty masz inną wersję od mojej. W mojej komin był tylko w salonie i małej łazience - my przenieśliśmy komin do pomieszczenia gosp. i z więźbą musiał radzić sobie wykonawca tylko jak robili więźbe to komin już stał - choć nie cały. Spokojnie poradzą sobie szkoda nerwów. Trzymam kciuki. Pa

 

U nas jak było mierzenie domu do projektu to kominy też już stały (niecałe oczywiście).

I komin z łazienki też mamy w pom. gosp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że wszystko dobrze się skończyło. Domyślam się, że rozmowa nie była przyjemna.....

Najważniejsze, będzie dobrze.

Czy w poniedziałek już wyjeżdżasz? Nie będziesz przy tym, jak przestawiają Ci komin????

Poproś kogoś o dopilnowanie, żeby dokładnie wyczyścili rurki ceramiczne.

Czyli od jurtra szaleje u Ciebie moja ekipa!!!!! :roll:

u mnie wchodzą pojutrze robić więźbę.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że wszystko dobrze się skończyło. Domyślam się, że rozmowa nie była przyjemna.....

Najważniejsze, będzie dobrze.

Czy w poniedziałek już wyjeżdżasz? Nie będziesz przy tym, jak przestawiają Ci komin????

Poproś kogoś o dopilnowanie, żeby dokładnie wyczyścili rurki ceramiczne.

Czyli od jurtra szaleje u Ciebie moja ekipa!!!!! :roll:

u mnie wchodzą pojutrze robić więźbę.

Pozdrawiam :D

 

Wszystko jest ok, nikt na nikogo nie krzyczał, wszystko na spokojnie, bo nie było o co kotów drzeć, gdyby nie było manewru kominem..... to by się działo. A tak dogadał się nasz szef z wykonawcą wiązarów, my nie płacimy za przestawienie owego komina.

A wyjeżdżamy już dzisiaj wieczorem i nie wiem kiedy przyjadę. Ale na pewno będę wszystko śledzić, co się dzieje u Ciebie :)

 

Pilnuj więźbiarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...