Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika :) TAB


tab

Recommended Posts

za mało dachówek...u mnie tak policzyli, że mi na placu zostało cośkoło 50 metrów :evil: a brakowało co chwilę czegoś... :evil: to szczotek,to schodkówto haków do ryniem...oj jakdobrze,że już to mam za sobą 8)

Trzymam kciuki i nie daj się takim drobnym zgrzytom...byle szło do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tab dzięki za zdjęcie z podparciem na słupie tarasowym. Wszystko zrozumiałem, ale jedna z belek jest chyba podparta na ścianie od salonu jakąś podpórką, a druga na ścianie pomieszczenia gospodarczego nie jest podparta - jeżeli dobrze widzę, czemu?

 

Hmm, zastanaiwam się, co to za podpórki? Wiem, że w jednym miejscu jest klin, który później ma zniknąć. Ten na ścianie od pom. gospodarczego. Zrobię zdjęcia to podrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nawet nie mam czasu, zeby do Ciebie podjechać i zobaczyć, jak wygląda dach na żywo!

Dobrze, że kolor dachówek jest identyczny. Teraz po deszczu pewnie jest jeszcze piękniejszy!

Dlaczego ja nie sprawdziłam, czy te , które dzisiaj przywiózł mają taki sam odcień????

Sprawdzę jutro.... :D

A na pogodę nie narzekaj!!!!

I nawet nie myśl o deszczu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nawet nie mam czasu, zeby do Ciebie podjechać i zobaczyć, jak wygląda dach na żywo!

Dobrze, że kolor dachówek jest identyczny. Teraz po deszczu pewnie jest jeszcze piękniejszy!

Dlaczego ja nie sprawdziłam, czy te , które dzisiaj przywiózł mają taki sam odcień????

Sprawdzę jutro.... :D

A na pogodę nie narzekaj!!!!

I nawet nie myśl o deszczu!!!!

 

Pogoda zajefajna :)

Dziecko mi z wózka wyssie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie prezentuje się Twój domek w słońcu.......i te gąsiory sattel też ładne, a martwiam się, że za falbaniaste ( chciałam konisch).

Tak patrzę na Twój dach i widzę, że też trochę cięć było. Dziwne, dlaczego u mnie aż tyle folii brakło?????

 

Fajnie, ze nie będziesz miała sąsiadów. Święty spokój, nikt Ci nie będzie do salonu zaglądał....

Ucałuj Oleńkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny Wasz dom, bardzo mi się podoba. Kolor dachu, kominy, wszystko gra.

A ja czekam aż dostane sąsiadów z drugiej strony bo mniej będzie mi wiać. Bo tu pogoda ciągle jakąś wietrzna a sąsiad trochę osłoni.. tylko mam nadzieje, że psa nie będzie miał, bo nie wiem czy mój syn nie będzie się go bal jak będzie szczekał... No a pies szczekać musi. Wiec wole bez psa, bo jeden już jest z naprzeciwka, a kilka dookoła...

Hm, będzie jak będzie...Może kiedyś cos o tym powiem.

p.s. Piękne, cudowne te zdjęcia Twojej dzidzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...