Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika :) TAB


tab

Recommended Posts

Tab, piękne wszystko! :D

te ramy jednak ciemny brąż...mówiłaś, że zdecydowałaś się na mahoń... :roll:

Co nie znaczy, że te mi się nie podobają :D

nawet bardziej :wink:

 

Brama garażowa i rolety świetnie dobrane kolorystycznie.

 

Cały dom prezentuje się wspaniale :)

 

Ale najbardziej zazdroszczę, że masz taka Przecudną Córcię :p :p

Miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Żabciu, z oknami to był niezły młyn. Miał być mahoń - na 100 %

Ale zamówiliśmy ciemny dąb, który wygląda jak brąz. Rolety ciemnobrązowe, jestem zadowolona, że zgrały się z bramą garażową.

Sama wiesz, jakie to uczucie, jak to jest jak sa już okna. Budowa staje się domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brama... bez prądu nie da rady jej podnieść, a co dopiero opuścić. A jak jest prąd - po prostu cud miód

 

To trochę dziwne. Brama przy dobrze wyregulowanych sprężynach powinna się stosunkowo wygodnie otwierać i zamykać nawet bez napędu. Mamy bramę 4,5m szeroką i bez prądu żona radziłą sobie całkiem dziarsko - najgorzej było ją ruszyć z zastoju, ale potem to już łatwo - może Waszą trzeba doregulować. Niby nic, ale w razie awarii czy braku prądu może się przydać. (nie pytam czy przy próbach napęd był odłączony :wink: )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 3 weeks później...
Ciekawe, czy te prześliczne loczki będą jej odrastały, gdy jej zetniesz poraz pierwszy włosy. Mój starszy syn miał takie loki, gdy był mały. Niestety po pierwszym radykalnym cięciu po kręciołkach na głowie ani śladu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Musze Ci się przyznać, ze prawdopodobnie zamówimy taką samą bramę garazowa. Rzeczywiście jest ładna i solidnie wykonana. Waham sie tylko nad kolorem. Powiedz mi czy kolor bramo różni się od koloru rolet...czy jest to ten sam odcień brązu?????? :roll:

 

Zdradź mi jeszcze na jakie drzwi zewnątrzne sie zdecydowałaś i gdzie je kupujecie :wink:

Pozdrówka i ucałowania dla córci :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żabko, odcień brązu ten sam :) chyba :) Ja nie znam się na kolorach :)

Różnicy nie widzę. Poza tym u nas brama jest wysunieta przed cały budynek o jakieś 5 metrów i nie jest na jednej linii z oknami.

Zapraszam do Nas na naoczne lustracje. Będziemy na pewno od piątku przez sobotę do niedzieli :)

Zresztą wiesz gdzie dom stoi także możecie podjechać i spokojnie pooglądać.

 

My z bramy jesteśmy zadowoleni.

 

A o drzwiach jeszcze nie myślimy, kompletnie nie wiem co wybrać, ale na pewno coś prostego, bez zbędnych zakrętasów, bo kompletnie nie widzi mi się takie coś. :)

 

Pozdrowionka serdecznie dla familijki Twej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
No Tab, jednak w swoim domciu bedziecie... :D Zycze aby sie udalo!!! :D

Wszystkiego dobrego!!! :D

 

My też bardzo cieszymy się.

Jak klienci przyszli oglądać dom, to jakoś dziwnie na duszy robiło się.

W głowie miałam myśl: " Jacyś obcy ludzie po naszym domu się kręcą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
tab bardzo ladny dom . D-08 jest rowniez jednym z moich faworytow. Bardzo powaznie zastanawiam sie nad budowa tego domu.Mam jeszcze pare projektow na oku , ale do lata musze podjac ostateczna decyzje, co jest bardzo trodne. Piszesz o malej spizarni. czy mozesz powiedziec , gdzie umiesciliscie spizarnie . Ja rowniez mam zamiar zadaszyc taras i powiekszyc pom. gospodarcze.Jeszcze raz gratuluje tak ladnego domu i zycze powodzenia.[/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tab bardzo ladny dom . D-08 jest rowniez jednym z moich faworytow. Bardzo powaznie zastanawiam sie nad budowa tego domu.Mam jeszcze pare projektow na oku , ale do lata musze podjac ostateczna decyzje, co jest bardzo trodne. Piszesz o malej spizarni. czy mozesz powiedziec , gdzie umiesciliscie spizarnie . Ja rowniez mam zamiar zadaszyc taras i powiekszyc pom. gospodarcze.Jeszcze raz gratuluje tak ladnego domu i zycze powodzenia.[/b]

 

Bonnie,

wybieraj ten projekt, bo jest naprawdę fajny - oczywiście jeśli chcesz mieć parterówkę :) My zadowoleni jestesmy ze swojego domu - chociaż jeszcze nie mieszkamy - maksymalnie, wręcz zakochani.

 

A spiżarkę zrobiliśmy tak:

ten prostokącik na fioletowo-różowo :)

 

 

http://i77.photobucket.com/albums/j53/przestronny/Beztytuu.jpg

 

 

Łazienka jest mała, ale wchodzi spokojnie kabina 80-tka, kibelek i umywalka. Mniej metrów do sprzątania, a spiżarka ważna rzecz :) zwłaszcza, że nie będę mieć ogromnej ilości szafek w kuchni. A do spiżarki powrzucam wszystko: papiery, zapasy cukru ;), jakiś większy garnek, odkurzacz, zgrzewki wody czy inne cuda. W pomieszczeniu gospodarczym nie mam na to miejsca, bo tam będzie kocioł, pralka, zlew gospodarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...