Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika :) TAB


tab

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 232
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wlasnie szukam takiego domu , aby nic w nim nie brakowalo, Teraz mam dosyc duza spizarnie i nie wyobrazam sobie zycia bez niej. Caly czas biore pod uwage dom parterowy , bo w tej chwili mieszkam w pietrowym . Nic mnie nie przekona do schodow i spania na gorze. Mimo, ze mam klimatyzacje w domu to i tak latem jest na gorze bardzo goraco.

tab a czy mozesz zdradzic jakie sa koszty budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie szukam takiego domu , aby nic w nim nie brakowalo, Teraz mam dosyc duza spizarnie i nie wyobrazam sobie zycia bez niej. Caly czas biore pod uwage dom parterowy , bo w tej chwili mieszkam w pietrowym . Nic mnie nie przekona do schodow i spania na gorze. Mimo, ze mam klimatyzacje w domu to i tak latem jest na gorze bardzo goraco.

tab a czy mozesz zdradzic jakie sa koszty budowy.

 

Bonnie. koszty to sprawa naprawdę indywidualna :)

My nie będziemy wprowadzać sie do domu, w którym będą drzwi wewnętrzne czy meble w każdym pokoju. Pewnie będziemy też bez mebli kuchennych. Ale czas nas goni i musimy powoli zmienić lokum:)

Jedni wydają na taki dom 250.000, inni 400.000.

Zależy z czego budujesz, jaka dachówka, albo może blacha,, czy tez gont bitumiczny, jakie okna, czy z wentylacją czy bez, jakie ogrzewanie, jakie wyposażenie, drzwi, podłogi i inne . Na pewno 250.000 wydasz - jeśli będziesz chciała ten dom budować.

 

Pozdrawiam ciepło,

 

Tab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje , ze w 350 tys sie zmieszcze. Ja rowniez do domu musze wprowadzic sie jak najpredzej. Na czas budowy musze mieszkac u rodzicow.Budowac bede z maxsa lub porothermu, okna plastikowe na dach dachowka cementowa lub ceramiczna, piec kondensacyjny, ogrzewanie podlogowe w calym domu. Jak tylko zrobie lazienke to wprowadzam sie i dalej bede wykanczac. Praktycznie bede mieszkac na budowie, ale najwazniejsze ze wreszcie u siebie.Pozdrawiam i czekam na dalsze zdjecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna obudowa kominka. Naprawdę mi się podoba, spokojna i ponadczasowa. :D gdybym zerżnęłą, to bardzo byś sie gniewała??? :oops: :wink:

Z przodu jest lekki łuk???

Dobrze widzę??? :roll:

 

 

Żaba, proszę bardzo. Zżynaj.

Tak, jest łuk z przodu. Zapraszam oczywiście do siebie. Jestem cały czas.

 

Jak nie na budowie, to u rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Gorzej, jak mąż do prowizorki się przyzwyczai i stwierdzi, że żonie kuchnia do szczęścia nie potrzebna, bo przecież świetnie sobie radzi myjąc gary przez dwa lata w misce :wink: .

TAB, po Twoim dzienniku widać jak szybko rosną dzieciaki. Twoja córcia na początkowych zdjęć jako mała dzidzia teraz jak prawie-pannica :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, jak mąż do prowizorki się przyzwyczai i stwierdzi, że żonie kuchnia do szczęścia nie potrzebna, bo przecież świetnie sobie radzi myjąc gary przez dwa lata w misce :wink: .

TAB, po Twoim dzienniku widać jak szybko rosną dzieciaki. Twoja córcia na początkowych zdjęć jako mała dzidzia teraz jak prawie-pannica :D .

 

 

Kuchnia będzie :) Dla mnie wystarczyłby czajnik - zupa z torebki i koniec, szkoda czasu na pichcenie. Można robic inne ciekawe rzeczy.

Chociaz nie powiem, czasem lubie coś tam wykombinować. Byle szybko, bo nie znoszę stać długo przy kuchni.

A co do garów, zmywania nienawidzę, mąż mnie wyręcza ;)

 

A olka rośnie jak na drożdżach, niedawno urodziła się, a tu już śmiga do przedszkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne drzwi. Projekt szafek tez mi sie podoba. Mysle , ze bardzo ladnie beda wygladaly.

Tab czy masz komin w kuchni , bo bardzo ladnie wygladaja szafki w projekcie, tak jak by go nie bylo.

 

Bonnie, komina w kuchni nie ma. Nie mamy przerz to też komina w łazience. Mamy zwykły kominek i komin w pom. gospodarczym.

 

Też mam nadzieje, że mebelki w kuchni będą dobrze wyglądać. \chcę by były zrobione dobrze, bym nie musiała nimi póxniej sobie głowy zawracać.

A projekt robiłam sama w ciągu +\- 10 minut - nie chwaląc się :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Bardzo ladny domek :D

 

Mam pytanie odnosnie gosiorow na Waszym dachu. Czy macie ulozony Gąsior Sattel czy Konisch ??

 

Witam Cię serdecznie.

Dzięki, na dachu leży Sattel. Wg mnie ładniejszy od Konisch.

Ale nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za odpowiedz. :D

 

Dzisiaj zapłacilam za dachowke sirius 13 braz i musialam odrazu wybrac gasiory a ze Twoje sa bardzo ladne wiec zdecydowalam sie na sattel :D

Twoj dziennik (i zaby goni) dodalam nawet do ulubionych :oops: :wink: wiec prawie codziennie sprawdzam na jakim etapie budowy sa Wasze domki.

 

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za odpowiedz. :D

 

Dzisiaj zapłacilam za dachowke sirius 13 braz i musialam odrazu wybrac gasiory a ze Twoje sa bardzo ladne wiec zdecydowalam sie na sattel :D

Twoj dziennik (i zaby goni) dodalam nawet do ulubionych :oops: :wink: wiec prawie codziennie sprawdzam na jakim etapie budowy sa Wasze domki.

 

Pozdrawiam

Ania

 

Ana, na pewno będziesz zadowolona z dachówki. Ja jestem i to bardzo.

 

Za niedługo na pewno zamieszczę nowe zdjęcia, bo kilka zmian zaszło. a do wprowadzki kilka tygodni. Może koniec marca, najpóźniej święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...