Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej,

ja tez nazekalam na wielkosc lazienki dolnej ..... az bylam chyba w trzech domach, gdzie lazienka jest takiej samej szerokosci tylko o polowe krotsza...

wiec chyba nie jest tak zle.

Panowie glazurnicy szaleja....troche nie chce im sie pilowac mozaiki do kantu i marudza........ ale mam nadzieje ze efekt bedzie OK.

 

Postaram sie dzisiaj zamiescic zdjecia schodow.

 

Muci, zapraszam!!!! koniec z wchodzeniem po drabinie, wiec moge ci pokazac caly dom :D :D

W piatek bedzie chyba gotowa lazienka dolna.

pozdrawiam

MZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

my kupilismy styropmin - chyba fasada, ma lepsze wlsciwosci, ze wzgledu na cene.

Tynk - kabe - silikonowy - godny polecenia i znalezlismy ladny kolor w okolicy ;-)

Mam zrobiona lazienke dolna!!!!!! Panowie skonczyli w sobote wieczorem!!!!

 

Dzis przyjezdzaja hydraulicy robic kotłownie i wieszac grzejniki oraz malarz.

Jaka stosowaliscie farbe na sciany???? Jakiej firmy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DG,

u nas termoorganika 14cm. Polecam, super parametry/cena. Kleje Ceresit, ze wlokno szklane.. a tynk kladza w momencie silikonowy, Fagra(danchem). Na razie wyslo barzdzo ladnie. Jak skancza podzruce fotki.

Malaza jak u ciebeis s cyklinowanie. na razie jestem wcziekal bo caly harmonogram prac mi idzie do kosza z powodu parkiecziarza. U nas beda delux-y. Ale moja ekipa chce malowac po cyklinowaniem..;-((

Postaramy sie jakos wpasz do was. Ale s czasem jest problem..;-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy posiadacze Orchideii mam do Was prośbę :> Jesteśmy obecni z Mężem na etapie wykańczania podbitki , a od początku września ekipa bierze się za robienie koloru elewacji, a tuż po podbitce za obrobienie okien i OBRAMOWAŃ. I tu moja prośba pochwalcie sie proszę jakie wybraliście listwy dekoracyjne dookoła okien i czy robiliście prostokąty na rogach domu. Dziękujemy z góry i pozdrawiamy.... Jak tylko skonczą nam podbitkę pochwalimy sie efektem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DG,

styropian termoorganika gold 15-ka, frezowany. W tedy dali mi naj-lepsza cena.

Jesli w okolicy Warszawy, mu kupuwalismy w hurtownia Bartek, s ul. Ordona. Dla orchidea 2 kupilam 33M^3, ale przy bardzo osczedna ekipa zabrakolo okolo 1m^3.

Jesli chodzi o namiary na ekipa ot ocieplenie i ogrodzenia posilam na priva.

Rafal,

my kupuwalismy gotowe elementy styropianowe, naciagniety siatka i klejem na Bartyckej. Bonie nie mamy. W tym tygodniu koncza nam nakladac tynk i sie pochwale w poniedzialek jak wyszed koncowy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muci,

u nas cyklinowanie w poniedzialek, planowalam w tym tygodniu, ale maja jakies klopoty.

U nas malarz juz zaczal i pomaluje raz przed cyklinowaniem a drugi raz po cyklinowaniu. Poza tym ma sporo roboty ze wzgledu na jakies oklejania, dotarcia i tp. wiec ma co robic.

Zapraszamy!!! Moze w niedziele???

 

Ralaf i Basia,

zamiescilam zdjecia swojej elewacji z opaskami i boniami na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muci,

ogrodzenie zrobione naprawdę pięknie,jeśli mogłabym prosić namiar na firmę ,z góry dziękuję :D

Mam jeszcze pytanie do wszystkich mających już drzwi wejściowe ,czy wymiar zostawialiście jak w planie ,czy może zmieniasliście na standardowe ?Może też macie firmę godną polecenia na drzwi drewniane?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muci, u nas też jest niższy właśnie za to majster zebrał odemnie takie bęcki ,że myślałam że ucieknie z budowy,zebrało mu się za całakształt nie wytrzymałam i poszłam po całości,ale będziemy mieli piec kondensacyjny,a do niego może byśniższy komin.

Ciekawa jestem jak powinno się robić ogrzewanie czy na 2 rozdzielnie góra i dół czy całość na jednej,ja zrobiłam na dwoch,czy dobrze? :-?

 

Jestem ,na etapie projektowanie oświetlenia i gniazdek,czy może macie jakieś spostrzezenia i rady,będę wdzięczna.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tknu,

my mamy 3 obiegi: gora, doll +podlogowkA. Kazdy otdzielnie mozna regulowac temperatury.

Moge ci tylko doradzic, co u nas wyszlo nie do konca przemyslane: mamy szambo, zapomnielismy o kabelek do czujki szamba, zrobilismy cala podbytka na 1 wlacznik, moglismy zrobic kazda strona osobno, po co sie palic 4 na raz. Jesli planujesz wideo domofon, to kabel min 10 zylowy do domofonu. Zapomnielismy o kabelek do centralnego podlewanie, teraz dorabiamy. Reszta jak sobie zaplanujesz. Zaplanuj najpierw lazienki, gdze wanna, kibelek i do tego wszystkiego oswietlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...