Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba Roberta nam za mocno przycisnęli :cry: nic się biedaczek nie odzywa. :wink:

My robimy trochę zakupów, żeby wykorzystać ulgę remontową. Zakupiliśmy armaturkę łazienkową, panel prysznicowy i kilka geberitów.

 

Czyli zakupy zaczynają się już pełną parą!!!Super....to chyba bardzo przyjemne uczucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberta to nie sąsiedzi przycisneli a wypadnięty dysk - leże i patrzę się w sufit czekając aż puści :cry:

 

Sąsiedzi po okresie spokoju zaczeli się sami odzywać i dążyć do rozwiązania problemu.

 

A ja w tym tygodniu powinienem na działkę wprowadzić wodociąg i kanalizację (jeżeli pogoda pozwoli). Na początku 2006 zakładam prąd i gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj, oj!!!

ALE GRUNT, ŻE ŻYJESZ! 8)

U mnie nie ma gazu i kanalizacji :( ,więc czeka mnie butla (w ziemi) i szambo. Mam już prąd i CHCĘ BUDOWAĆ.

Zakupy są super!!!

W najbliższym czasie zakupię dachóweczkę z okienkami Veluxa. Dostałam dobre warunki i nie będę ryzykować, czy będą lepsze. Tak więc ja zaczynam budowę od dachu :lol: :lol: :lol:

Robert, życzę zdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj, oj!!!

ALE GRUNT, ŻE ŻYJESZ! 8)

U mnie nie ma gazu i kanalizacji :( ,więc czeka mnie butla (w ziemi) i szambo. Mam już prąd i CHCĘ BUDOWAĆ.

Zakupy są super!!!

W najbliższym czasie zakupię dachóweczkę z okienkami Veluxa. Dostałam dobre warunki i nie będę ryzykować, czy będą lepsze. Tak więc ja zaczynam budowę od dachu :lol: :lol: :lol:

Robert, życzę zdrówka!

 

żyję - dzięki. Dzisiaj doktor ożekł: jestem zdrów prawie (rehabilitacja i już nie ponoszę woreczków na budowie 8) ) ale nie mogę - sprzątać, odkurzać, ścielić i realizować innych wrażych ponysłów żony zwłaszcza w okresie świątecznym :D

 

A z tymi zakupami - pamiętaj o dacie, kiedy takie ciekawe zdania piszesz - może do tego wrócimy podczas budowy lub lepiej wykończeniówki domku ? :wink: (choćby wspominając dobre czasy podczas przeglądania archiwum wyciągów z banku :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. a może spotkanie z projektami, butelkami, mapkami, łopatami itd. ????? :o

 

Ja jestem NA TAK! :p

 

Są jakieś propozycje?

 

Aha coś wspominała o pogodzie, ja chcę sie uniezależnić od pogody i proponuję bar ogrzewany pod dachem. Głosujmy.

 

Ps. proponuje pod głosowanie poddać również lokalizację/miasto (w razie cóś jak się Goda odezwie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...