Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

jestem zainteresowana zakupem tego projektu i na razie zaczynam od urzedu i od wz. stad pytanie: czy ktos moze mi udostepnic dane dotyczace ,max. wysokosci, pow. calkowitej podziemnej\naziemnej, pow. calkowitej łacznie, pow.uzytkowej lacznie, pow.uzytkowej poszczegolnych funkcji oraz co to jest powierzchnia biologicznie czynna????????? wiem ze te pytania sa dziwne, ale badzcie wyrozumiali. jestem zielona wtych sprawach. dziekuje za wszystkie info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

heloł Superiwona,

ja jeszcze nic takiego jak dom nie wybudowałem, ale wydaje mi się że dla orchidei2:

1 - max wysokość to 9,42mb (na stronach ARCHON http://www.archon.pl/index.php?act=33&rodzaj=przekroj&sid=m3f8bcb265d0f0

2 - pow całkowita podziemna to 146,2m2 (

http://www.archon.pl/index.php?act=33&rodzaj=rzuty&sid=m42ee26a77c3e6 lub mniejsza w przypadku częściowego podpiwniczenia wg gustu i akceptacji projektanta robiącego adaptację

3 - pow. całkowita naziemna to 220,4 domek + 35,00 garaż

4- pow. całkowita łącznie to co powyżej plus + dla przykładu pełne podpiwniczenie 146,20 (nie wiem czy w tych powierzchniach jest również powierzchnia stryszku widocznego w przekroju pkt 1)

5 - pow. użytkowa łącznie to piwnica (146,20) plus parter (149,80) plus poddasze (105,60 a całkowita poddasza to 141,4)

6 - pow. biologicznie czynna - tam, gdzie nie stoją szafy, kotły, kominki, stoły itd oraz gdzie możesz się swobodnie wyprostować i jeszcze masz zapasu na głową z jakieś 30 cm (czyli pow. użytkowa łącznie pkt 5 minus wspomniane graty)

 

Ps jeżeli się pomyliłem bądź wyrozumiała także dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO TUTAJ TAKA NUDA ???

moze popiszemy czego się obawiamy podczas budowy orchideii i na co będziemy zwracać największą uwagę?

A po wybudowaniu wrócimy do tych wypowiedzi, popatrzymy jacy byliśmy zapobiegliwi i (nie bójmy się użyć tego słowa) MĄDRZY z zakresu budownictwa.

I wszystko to poczytam wspólnie w jednym z naszych nowowybudowanych domów na hucznej popijawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki z Ciebie kolega! :evil:

Pomyśl, są tego dobre strony:

- ja przecieram szlaki, ładuję się na zakamuflowane miny, lawiruję omijając pułapki.....a ty wpadasz na pyfko i widzisz co ja wyprawiam i elegancko w lakierach budujesz, nie popełniając moich błędów. 8)

O kurczę, to wychodzi na to, że to ja powinnam zazdrościć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...