Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Wszystkich!!

Niestety zdjęc jeszcze nie wkleiłam bo mialam tu małe problemy zdrowotne z mamą{była w szpitalu},ale obiecuję ,ze juz niedługo fotki będą......co do moich okien{dzięki anusia za podanie cen :wink: }mi wyliczyli na 30 tyś,ale zaznaczam,ze ja mam dom w mieczykach,ale mimo to jestem trochę w szoku bo mi na 30 tys wyliczyli PLASTIKI a to chyba trochę duzio..no nie?Muszę tam isc i jeszcze raz to zweryfikować,parametry takie same jak u anusi ,ale ta cena...... :evil:

Jestem w trakcie czekania na wydanie pozwlenia na budowę i trochę się denerwuję bo ekipę mam umowioną a co będzie jak pozwolenia nie wydadzą do czerwca :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

a zwłaszcza Godę śpiocha :wink:

 

kupiłem projekt - dom w orchideach. Wsztskto OK gdyby nie fakt, że właśnie go wymieniam na ... dom w orchideach 2. Chyba zrezygnuje z piwnic.

 

Mając na uwadze powyższe, jak najbardziej celowe staje się przypomnienie Państwu o konieczności systematycznego odwiedzania Państwa budów przez moją skromną osobę.

 

Pozdrawiam

 

Ps. o kosztach okien to rozumiem takie żarty na prima aprilis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

U nas robocizna 52 tys z więźbą.

 

Kochani, sama jeszcze nie wierzę, ale robota na działce idzie pełną parą. Tydzień temu geodeta wytyczył budynek i mieliśmy mieszane uczucia czy rozpoczniemy pracę nad fundamentami, bo pogoda niezbyt ładna a tu woda stoi w wykopie. W miejscu garażu mieliśmy mały staw. Oj,nieciekawie to wyglądało.

W sobotę przyjechała ekipa, ogrodzili działkę, nawieziono gruzu na podjazd, żeby nie tonęły nam ciężkie samochody i pan Krzysiek zaproponował wykopanie głębokiego dołu, żeby tam spływała woda. Kupił nam pompę, która to wypompowywała zbierającą się wodę do niedalekiego rowu melioracyjnego. Umówiliśmy się, że tymczasem oni pójdą na następną budowę i wstępnie przyjdą po Świętach. :cry:

Smutno nam było strasznie. W poniedziałek telefon - przyjeżdżają we wtorek. Okazało się, że jak kopali dół to nie było tak strasznie jak się spodziewali :o Super, super, super. :p

Patent z dołem sfotografował sobie nasz kier. bud.

I tak ruszyliśmy, małymi kroczkami, ale do przodu. Teraz pracuje u nas 8 chłopa. Wczoraj zalali ławę fundamentową a dziś już murują bloczki.

Nie umiem wam powiedzieć jakie to uczucie. Mam nadzieję, że i Wy niedługo tego doświadczycie.

 

Robert, gratulacje z okazji zakupu projektu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim,

bardzo sie trzesie ze zalozyliscie temat Orchidei.

My kupilismy rok temu dzialke.Nam tez sie spodobali projekty Orchidea, i w koncu jestesmy zdecydowany na Orchidea 2. W tej chwili jesteszmy na

etapie: warunki zabudowy, ale mam nadzieje ze na poczatku maja, bedziemy mogli juz zrobic adaptacja projektu do naszej dzialki. Tylko ze budowy ruszy dopiero na nastepnej wiosnie..;-((

Robert, my bedziemy budowac w Hornowku, rzut kamienia ot Lomiankach.

Mam pytanko, ze duzo placilis cie za adaptacji projektu?

Z gory przepraszam za bledy ortograficzny, ale nie jestem s pochodzenie polka.. i jakos polska ortografja mi nie lezy na serdcu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

Bardzo Was przepraszam, ale ostatnio nie mam czasu posiedzieć spokojnie przy kompie. W pracy też przejściowe kłopoty z połączeniem z internetem :evil:

U nas wczoraj zamknęli stan zero :p

Możemy "pochodzić" po kuchni i salunach. Pierwsze wrażenia - małe te pomieszczenia. Nasz pan Krzysiek śmieje się z nas i mówi, że dopiero jak pójdą ściany w górę to zobaczymy te powierzchnie. Mam nadzieję :roll:

Po Świętach, w środę idą do góry ściany.

Ja do tej pory nie wierzę w to, co się dzieje. Idą jak burza.

 

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych i rodzinnych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...