Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc Robert,

jesli zdieles humus, to mamy to rozumiec ze dostales pozwolenie na budowy i zaczynas teraz, nie bedzes czekal do wiosny?

To jesli tak, moje gratulacje i powodzenie.

Anusia, musze powiedzec ze to jest jedna s naj-ladnejszych elewacji ktorych widzialam!! Super. A te zymsy, to ze nie sa gladkie a frezowany) obok okien to rewela.. Mam pytanko, to sa gotowe lelementy ze stereopianu..ile to kosztowalo, tak orientacjine? Widze ze tez nie mas te plyki klinkerkowy na elewacji s przodu , s boku (ot stronie klatki schodowej).. s tego powodu domek wyglada lzejszy...nie tak tezki. Wszystko super gra kolorystyczne i kolor okien do dachowki i do klinkerkow!! Domislam sie ze ogrodzenie dzialki tez bedzie klinkeru, a blustrady na balkonach metalowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muci, bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Cieszę się, że podoba Ci się nasz domek.

Opaski wokół okien i drzwi kosztowały nas ok. 3800zł ( materiał).

Ogrodzenie będzie klinkierowe, miałaś nosa :wink:

 

Robert, pochwal się wykopami :o

 

Pozdrawiam wszystkich cicho- ciemnych co czytają, ale się nie ujawniają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam Wam powiedzieć, że wczoraj mieliśmy zacząć ocieplać poddasze i strych. Panowie w liczbie 3 zjawili się na budowie. Ja cała w skowronkach przebrana w strój roboczy oprowadzam ich po pokojach. Oni pytają, ja odpowiadam. Dyskutujemy sobie sympatycznie.....aż dowiaduję się na samym końcu, że dzisiaj to Panowie tylko przyjechali pooglądać, ale jutro to już z całym ekwipunkiem są na mur beton. Ponieważ zażyczyli sobie płyty OSB 2,2 więc objeżdziłam całą okolicę i w końcu wylądowałam w Warszawie. Tam zgarnęłam prawie wszystkie płyty, które posiadali, zamówiłam transporcik i fru na budowę. Wszystko przyjechało i kosztowało 130zł transport + 40zł za rozładunek, bo nic za darmo. No i po co to wszystko? Panowie miło poinformowali męża, że zdażyła się straszna awaria i będą dopiero w poniedziałek. Mąż mniej miło odpowiedział co o tym sądzi......i czekamy :evil:

Mam straszne poczucie winy, że może odpowiedziałam źle na zadawane pytania i oblałam :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goda dziękuję, za dobre słowo. Postaram się zsumować to wszystko, ale do tego potrzebny jest mi specjalny kalkulator, w postaci mojego cudownego męża :p

A jak prace u Ciebie? Na jakim etapie jesteś? Wklej coś, please!!!

 

Oj, Anusia gdzie mi tam do Ciebie.

 

U nas dopiero zaczeli składać dach. Dachówka będzie dopiero w połowie listopada i na tym w tym roku zakończymy. Dopiero od marca zaczynamy wykańczać.

Pięknie, naprawdę super Ci idzie. Jestem pełna podziwu, chyba trfiasz na super fachowców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Robert, wyglada super...Takim szybkiem tempem, jescze mieisac temu narzekales na papierkologji..;-)) jestem w podziwu. Do do konca listopada bedzes mial dach

Jak tam twoja ekipa? jetses zadowolony s nej? Mozes mi ja poleczys? Poszukuje ekipa budowlana. Budowa ma sie rozpoczac kwiecien-maj,2007.

Jelsi jestes zadowolony s nej wysli namiar po e-mailu. Juz dzwonilam do ekipy Ani, ma zajety terminy na caly nastepny rok..;-((

U mnie na dzialke jest drewniany domek, ktory bedzie rozebrany pod koniec budowy..tak ze jest gdzie spac..;-))

Mam jeszcze jedno pytanko, ile placzyliscie za 1m^2 domu na ekipy budowlany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też nie było teraz za różowo. Ekipa od ocieplania, na którą czekaliśmy 2 miesiące. odkładała przyjście na kolejne dni. Pożegnaliśmy się nim przyszli na dobre. Wyszliśmy z założenia, że jeśli na samym początku są problemy i ktoś nie odbiera telefonów, to lepiej dać sobie spokój z takimi fachowcami. Mamy już kolejną, ale musimy czekać miesiąc czasu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas poziomu zero kanaliza, GWC, chudziak zaraz.

Sciany parteru już gotowe

Został kominek od kominka i zaczynamy strop.

A strop będzie monolit 18 cm - pełne deskowanie, zbrojenie itd

http://www.robert582005.republika.pl/PA130030.gif

http://www.robert582005.republika.pl/PA130032.gif

http://www.robert582005.republika.pl/PA130042.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Oj, tak nisko to my jeszcze nie spadliśmy :wink: .

 

Robert, fajnie u Ciebie. Gratulacje!

Pogoda sprzyja, więc prace mogą postępować do przodu.

U nas podbitka zrobiona, kosteczka układa się pełną parą i może jutro będzie końcóweczka :lol: Ale puki co, to ciii....., żeby nie zapeszyć.

Ogólnie zrobiło się fajnie. Jakoś czyściej, czy cóś 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...