Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj Moonaa,

Jeżeli chodzi o zmiany na piętrze, to my zrezygnowaliśmy z tej łazienki przy sypialni i tam zrobiliśmy dużą garderobę, natomiast nad garażem zrezygnowaliśmy z pokoju powiększyliśmy łazienkę (teraz są dwa poziomy), jest wielka, a na końcu zrobiliśmy pralnię (z wejściem z łazienki).

Wygląda to całkiem nieźle, pod warunkiem, że nie potrzebujesz na górze czterech sypialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Goda,

Nam czwarty pokój się przyda. Mąż planuje zrobić tam pokój hobby, jakieś kino domowe cy cuś ... ewentualnie pokój dla dziecka, jeśli przydaży nam się trzecie :)

A między łazienką i tym pokojem jest komin i piony, czy coś zmienialiście/przenosiliście ?

 

Nie budowaliśmy komina, pnieważ będzie piec z zamnknietą komorą spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Też słyszałem (nie widziałem) rozwiązanie z umieszczeniem salonu kąpielowego w pomieszczeniu nad garażem, a w miejscu łazienki ogólnej - garderoba. U nas zostaje jak w projekcie - jeden wolny pokój się przyda.

 

Moonaa,

prysznic w łazience ogólnej się zmieści, wystarczy lekko przesunąć drzwi do łazienki. Ja tak robię u siebie, nie wiem czy nie będzie za ciasno i czy zmieszczą się jeszcze 2 umywalki, kibelek i wanna (z bidetu rezygnuję).

Zastanawiam się jeszcze nad umieszczeniem wanny w łazience przy sypialni.

 

Muci,

u mnie (orchidea podstawowa) karpiówka (czerwona angoba z Koramica - do ułożenia w łuskę) kosztowała 18tys.zł, dodatki nieceramiczne, w tym blacha na obróbki i folia 4,7 tys.zł, orynnowanie (SIBA) 2,6 tys.zł, okna FAKRO z kołnierzami 8 tys.zł, drewno na więźbę i łaty 11 tys.zł. Wszystkie ceny netto.

 

Napiszcie, proszę jakie okna wybraliście i jaki jest ich koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wygląda to tak:

 

Brawo Robert, gratuluję.

 

Mam wycenę okien, bramy i drzwi wejściowych.

 

Zdecydowaliśmy się na okna i drzwi Urzędowski, brama Wiśniowskiego.

- okna dąb, system Softline - profil GALLUX 88, zabezpieczenie antywłamaniowe KW2, szyba P4 - 35.618,00 zł

- parapety 64x 270mm - 2.700,00 zł

- drzwi, klamka, wkładki klasy B, bolce antywłamaniowe - 3.555,00

 

http://urzedowski.pl/files/2d345a6570.jpg

 

- Brama Wiśniowski kasetonowa, kolor okien 4250 x 2250 - 5.668,00 zł

 

http://www.wisniowski.pl/gfx/pl/oferta/3/3/o1937017389.jpg

 

 

- montaż - 3691,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prysznic w łazience ogólnej się zmieści, wystarczy lekko przesunąć drzwi do łazienki. Ja tak robię u siebie, nie wiem czy nie będzie za ciasno i czy zmieszczą się jeszcze 2 umywalki, kibelek i wanna (z bidetu rezygnuję).

Zastanawiam się jeszcze nad umieszczeniem wanny w łazience przy sypialni.

 

 

Ja już chyba zrezygnowałam z prysznica w ogólnej łazience. Będzie przecież przy sypialni i na dole. Bardziej mi zależy na 2 umywalkach i bidet też się przyda.

Co do łazienki przy sypialni, to wolimy mieć większą garderobę. Aczkolwiek całkiem z łazienki nie rezygnujemy, będzie tylko taka żeby zmieścił się prysznic, kibelek i umywaleczka.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hop, hoop.... hoooooop, hooooooooop...

Ale echoooo, :roll:, już Nowy Rok, a tu tak pusto.

 

Wszystkiego naj..., a przede wszystkim zamieszkania w nowych domkach w tym roku.

 

Piszcie co u Was?

 

U mnie pracują dekarze (obróbki, orynnowanie, dachóweczki). Tak to wyglądało przed Świętami.

http://images13.fotosik.pl/1/0db5d466467693f2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze, mam do Pana pytanie:

Ze konstruktor sprawdzal wyczymalosc dachu na karpiowki?

Ja mam informacja ot Archonu, w sprawia Orchidei 2 ze dach jest obliczony na ciezar dachowki do 50kg..dla "marszylki" i jesli bedzie ciezsza dachuwka ( ja chcialam karpiwka), musi go sprawdzic konstruktor. Przeliczyc ze wyczyma i gzdie trzeba poprawic.

My sie przemierzamy do tego..ale jestem cziekawa jak u pana wyslo.

Bedzie wdziecna za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam budowę domu w Orchideach w Radmiu. Jestem bardzo zadowalony, iż mogę dołączyć do waszej grupy. Sledziłem opinie, które pomogły mi w wuborze projektu. Bardzo chętnie skorzytam z możliwości pospacerowania po wybudowany domku. Z góry dzięuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...