Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich. Jestem zainteresowany projektem Orchidea 2. Bardzo chciałbym zobaczyć jak dom wygląda w 'realu'. Jeżeli ktoś ze szczęśliwych posiadaczy zaprosi mnie wraz żoną na krótką wizję lokalną to będę szczęśliwy. Najbardziej ucieszy mnie propozycja w rejonie Warszawy. Z góry dziękuję, Darek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oj strasznie zaganiane :wink:

 

Kolejny etap budowy zakończony :D

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/2/2/6/23135436_d.jpg

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/1/0/7/23135439_d.jpg

 

Teraz jesteśmy na etapie rozprowadzenia wentylacji i odkurzacza, w pierwszym tygodniu kwietnia wchodzą elektrycy, hydraulicy i alarm.

Podobno nasze okna zeszły już z produkcji. Strasznie się cieszę, że to one poczekają na nas a nie my na nie.

 

Czy słyszeliście coś o stacji uzdatniania wody? Zaproponowano nam coś takiego, ale mało się o tym pisze na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej goda15,

 

Ja chce sobie cos takiego zainstalowac. Korzyscia jest miekka woda, czyli brak kamienia w czajniku, sitkach w kranach, w pralce i innych instalacjach. Odczujesz w trakcie mycia ze troche gorzej mydlo sie splukuje. Koszt to okolo 3000 pln. Ja korzystam z tej firmy http://www.h2optim.pl/ bo innej w sumie nie znam :)

Koszt utrzymania tego na miesiac to jakies pewnie 30 pln - trzeba dosypywac soli do tego.

 

A pytanie mam do wszystkich: Ile placicie elektrykowi od punktu? Moj chce 45 pln i mam wrazenie ze mnie troche robi w konia...

 

Pozdrawiam

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

w poniedzialek odbieram pozwolenie na budowe, juz uprawomocnione.

na dzialce 2 tygodnie temu koparka pozbyla sie starego budynku. w nastepnym tygodniu wycinka kilku brzoz- mam pozwolenie a po swietach fundamenty.

materialy juz zakuipone, jeszcze przed boomem budowlanym.

za wybudowanie stanu surowego, bez ulozenia dachowki ekipa zarzyczyla sobie 59,000

bez materialow ale juz w cenie wszystko lacznie ze sprzataniem. fundamenty po swietach, reszta w czercu, mysle ze to niedrogo a firma solidna, sąsiad mojego tatyz duzym doświadczeniem.

wiec drodzy orchideowicze i ja wkraczam do akcji"budowa mojego domu" jestem strasznie dumna, ze moge juz niedługo zaczac, biorac pod uwage ile czasu zajeła mi papierkowa robota i wszystko sama!!!

ah juz niemoge sie doczekac jak usiade na tarasie z kawusia, dzieciaki beda szalec po ogrodzie a ja bede sie cieszyc z mijego domku. IWRESZCIE KUPIE SOBIE PSA I KOTA. BO W BLOKU TO MECZARNIA DLA ZWIERZAT.

pozdrowienia dla wszystkich

iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie...mam pytanie w sprawie dachowki. Jaki kolor, firme, i rodzaj polecacie??

 

A u nas Creaton miedź angobowana.

 

Witojcie, witojcie!

Wiem, miały być zdjęcia...., i będą :wink:

Tylko bywam teraz w domu w późnych godzinach wieczorno - nocnych i nic nie wychodzi na zdjęciach.

Wczoraj mieliśmy ostrą rozmowę z ekipą od wykończeniówki i robota ruszyła na całego. Za tydzień w środę zaczynamy kłaść parkiet i do tego czasu mają się panowie wyrobić.

Dziś też buszują ogrodnicy z tyłu domu, wożą ziemię, sadzą roślinki przy tarasie i mam nadzieję, że do Świąt uda się posiać trawkę.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...