Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Książki


Maluszek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie skończyłam ''Klub Dumas'' Arturo Perez-Reverte.Hmm..co by tu napisać..Książka trochę intrygująca,trochę zaskakująca ale do moich ulubionych jej nie dodam.

 

Prawie równocześnie czytałam "Reguły Moskwy". Sensacja ,polityka ,służby specjalne. Daje radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym tchem przeczytałam I część Millenium ....super powieść ,chociaż przez ok pierwszych 100 stron nie bardzo się orientowałam o co kaman :)

Polecam serdecznie :yes:

 

Ja połknęłam 3 części w weekend - rodzina zapomniała o moim istnieniu ;)

 

nie często mi się zdarza, więc chyba tez polecam :)

 

od ktorego roku wprowadzona ??;)

 

nie mam pojęcia, ale ja do liceum chodziłam ładnych perę lat temu ;)

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie mam pojęcia, ale ja do liceum chodziłam ładnych perę lat temu ;)

 

 

Ja tez :rolleyes:

 

Jesli juz tu jestem to polecam kolejna powiesc. Bardzo dobrze sie czytalo, wlasciwie bylem zaskoczony pozytywnie.

 

Działający na terenie Meksyku agent CIA dowiaduje się, że szef jego placówki w Mexico City jest zamieszany w przemyt narkotyków i zamach na ministra spraw wewnętrznych. W tym samym czasie grupa wysoko postawionych osobistości meksykańskich zawiązuje spisek mający doprowadzić do przejęcia władzy w kraju...

 

"Meksyk 21" to rzadko dziś spotykana mieszanka nowoczesnej powieści sensacyjnej i narracji w stylu Chandlera.

 

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/63/61/31/1563613140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ksiaze mgly" przeczytany, czy ja juz pisalam, ze uwielbiam Zafona? :D

 

A tutaj moja recenzja.

 

Ja też uwielbiam,

za to zdecydowanie odradzam "Klarę" Izy Kuny

 

Teraz skończyłam "Wampir z M3" Pilipiuka.

Nie wiem jak ją zdefiniować, chyba się nie da. Skrzyżowanie książki o gęstym PRL z ... satyrą na wampiry?

Na wieczór kiedy trzeba się wyluzować - jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio "wymeczyla" mnie "Lawa przysieglych" Grishama, teraz czytam ciekawa, ale i troche przybijajaca "Matke Ryzu" Rani Manickiej.

 

 

"Matka Ryzu" okazala sie wspaniala lektura! Polecam goraco!!!

 

A z innych do tej pory przeczytanych w tym roku polecam jeszcze: "Magiczne miejsce" Agnieszki Krawczyk (nie dajcie sie zwiesc okladce sugerujacej tanie romansidlo - ksiazka jest lekka, zabawna, swietna na poprawe humoru!), a jesli macie nastoletnie corki, siostrzenice, siostry, to mozecie im zaproponowac "Z ciemnoscia jej do twarzy" Kelly Keaton lub "Pozeracza snow" Bettiny Belitz.

 

Aaa, wiecie, co przeczytalam niedawno pierwszy raz? "Gre w klasy"! Uff to bylo przezycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
Ja połknęłam 3 części w weekend - rodzina zapomniała o moim istnieniu ;)

 

nie często mi się zdarza, więc chyba tez polecam :)

 

 

wilbicielom/kom :) Millenium polecam sagę Camilli Lackberg :

Księżniczka z Lodu, Kamieniarz, Kaznodzieja , Niemiecki Bękart, Ofiara Losu i Syrenka.

 

Aż takiego szału jak Millenium może nie ma (trochę drętwy język - a może to kwestia tłumaczenia) - ale wciąga i czyta się szybko.

W sam raz na wakacje - bez dużego wysiłku intelektualnego ;) :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...