Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Książki


Maluszek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 5 weeks później...
Dawno zadna ksiazka mnie tak nie wciagnela jak "Cukiernia pod Amorem" Malgorzaty Gutowskiej - Adamczyk. Cudowna, napisana pieknym, "potoczystym" jezykiem historyczna saga przeplatana wspolczesnym watkiem odkrycia tajemnicy rodzinnej. To dopiero pierwsza czesc z trzech i niestety na druga trzeba poczekac do pazdziernika, ale warto!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

słyszeliśmy :) choć ja muszę mieć książkę, która szeleści kartkami;) no chyba,ze ma być li tylko źródłem informacji wtedy dzierżę te elektroniczne

 

zerknij tu może znajdziesz coś dla siebie

 

http://www.ebook.pl/index.php?t2=t&str=linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Chyba szybciej byś przeczytał Prousta "W poszukiwaniu straconego czasu" :wink: :roll:

klasyke wypada znac ;) a co to jest przeczytanie jednego watku na forum? Gdyby trzeba bylo przeczytac cale forum... to faktycznie - wg mnie - niewykonalne.

A taki mily watek "Ksiazki"? Sama przyjemnosc :D Powiem wiecej, mozna nawet przeczytac wszystkie tytuly w nim wymienione, zwlaszcza, gdy polowe juz sie zna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooo znaczy trzeba się już powoli do trumny szykować ;) :D

 

 

 

 

choć przyznam się....chyba będę wieczna ;)

nie przebrnę przez "Pana Tadzia" ;) i kilka pomniejszych pozycji

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno zadna ksiazka mnie tak nie wciagnela jak "Cukiernia pod Amorem" Malgorzaty Gutowskiej - Adamczyk. Cudowna, napisana pieknym, "potoczystym" jezykiem historyczna saga przeplatana wspolczesnym watkiem odkrycia tajemnicy rodzinnej. To dopiero pierwsza czesc z trzech i niestety na druga trzeba poczekac do pazdziernika, ale warto!!!

 

Czekałam na taki post.

Dostałam kiedyś w księgarni "próbkę" tej książki i coś nie mogłam się zdecydować.

 

Teraz wpisuję na listę zakupową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...