Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SYPIALNIA - Łóżko: wybór, modele, zdjęcia, inspiracje, opinie


Sonja

Szerokość łóżka dla dwojga.  

214 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Szerokość łóżka dla dwojga.



Recommended Posts

pianka 10 cm na wezgłowie 2x1,2m ok. 100 zł,pianka 2 cm na skrzynię łóżka 2x1,2 ok. 25 zł, klej do pianki ok.15 zł, obciągnięcie guzików 0,5 zł/szt, płyty osb 18mm 2szt po ok.90 zł,paczka desek podłogowych na wzmocnienia ok. 80 zł. Tkaniny tapicerskie sa w bardzo różnych cenach, wyszło ok. 6,5 m szer.140 cm.

nie jest to jakoś super tanio, ale za to bardzo, bardzo solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pianka 10 cm na wezgłowie 2x1,2m ok. 100 zł,pianka 2 cm na skrzynię łóżka 2x1,2 ok. 25 zł, klej do pianki ok.15 zł, obciągnięcie guzików 0,5 zł/szt, płyty osb 18mm 2szt po ok.90 zł,paczka desek podłogowych na wzmocnienia ok. 80 zł. Tkaniny tapicerskie sa w bardzo różnych cenach, wyszło ok. 6,5 m szer.140 cm.

nie jest to jakoś super tanio, ale za to bardzo, bardzo solidnie.

 

Guziki jakos maszynowa wbijaja?? A stelaze po jakich cenach sa??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak te guziki robią, znalazłam kontakt w panoramie firm, zadzwoniłam do miłego pana, kazał mi przsłać skrawek materiału i za kilka dni odesłał gotowe guziki.

gdzieś juz pisałam, że stelaże kupiliśmy w sklepie z uzywanymi meblami zachodnimi za 45zł/szt. stelaże są niesamowite, potężne, regulowane wysokości z obu stron (w nogach i w głowie), a każdA klepka jest z klejoengo drewna na odzielnych amortyzatorach. te stelaże zmusiły nas do wymyslenia łózka, bo sklepowe były za delikatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałam łóżka z pojemnikiem (kilka miesięcy), które by mnie urzekło i w końcu kupiłam Linea Z z systemem firmy JMB. Piękne łóżko, co prawda nie najtańsze, ale rewelacyjnie prezentuje się w sypialni. Wzięłam w obiciu z białej eco skóry bo taki właśnie mebel stał na ekspozycji i doskonale pasuje mi do białych mebli w sypialni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 3 months później...
cieszę sie, ze wam sie podoba

jesli potrzebujecie więcej informacji nie ma problemu

jezeli macie kogos, kto potrafi wkręcić kilka solidnych wkrętów do drewna to zrobicie łózko bez problemu. nawet ciąć nie trzeba, bo mi płytę osb docięli na wymiar w praktikerze. deski wzmacniające to deski podłogowe, tez gotowe w prakitkerze, tylko na długość musielismy przyciąć.

Proszę powiedz w jaki sklepie kupiłaś ten materiał i piankę? i jakie to są solidne wkręty do drewna?

Edytowane przez vieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas najważniejszy był materac i odpowiednie do niego stelaże. Materac - twardy, czyli wygodny dla nas, kieszeniowy, ze zdejmowanym do prania pokrowcem (czyli suwak po całości, dookoła). Stelaże do tego materaca musiały być bardzo gęste, dodatkowo mają regulację sztywności w różnych strefach zależnie od naszych preferencji. Z perspektywy czasu jednak wzięłabym dwa osobne materace w miejsce jednego dużego. Łóżko potraktowaliśmy za to po macoszemu i wzięliśmy jakiś taniutki model w pasującej nam kolorystyce - i tak przez cały czas jest ukryte pod pościelą lub narzutą, widać jedynie nogi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedz w jaki sklepie kupiłaś ten materiał i piankę? i jakie to są solidne wkręty do drewna?

 

to był chyba sklep dlatapicera.pl

solidne wkręty - zwykłe do drewna dopasowane do grubosci desek plus konfirmaty (tak to sie chyba nazywa?) do newralgicznych punktów, żeby łożko się nie bujało.

i popieram Diedrę - naprawdę lepiej wziąć dwa materace wąskie zamiast jednego szerokiego, szczególnie, gdy żona i mąż znacznie różnią sie wagą. rama łóżka ściśnie i tak te materace z sobą, a komfort wiekszy bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
to był chyba sklep dlatapicera.pl

solidne wkręty - zwykłe do drewna dopasowane do grubosci desek plus konfirmaty (tak to sie chyba nazywa?) do newralgicznych punktów, żeby łożko się nie bujało.

i popieram Diedrę - naprawdę lepiej wziąć dwa materace wąskie zamiast jednego szerokiego, szczególnie, gdy żona i mąż znacznie różnią sie wagą. rama łóżka ściśnie i tak te materace z sobą, a komfort wiekszy bez porównania.

 

Ja też, w swoim łóżku o wymiarach 180 x 200 cm będę mieć dwa materace. Byliśmy do tego poniekąd zmuszeni, ponieważ wybraliśmy regulowane elektrycznie stelaże. Właściwie bardziej skupiałam się na wyborze łóżka. jeśli chodzi o materace i stelaże to kompletnie się nie orientowałam. Trafiłam na sklep internetowy, w którym doradzono mi jaki materac wybrać. Elektryczny stelaż to bardziej bajer niż konieczność, ale jest naprawdę fajny. Czy ktoś z Was taki ma? A może ktoś z was może wypowiedzieć się o jakości łóżek ze sklepu [:spam:] - ja właśnie czekam na ich dostawę i pierwszą noc :)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...