Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SYPIALNIA - Łóżko: wybór, modele, zdjęcia, inspiracje, opinie


Sonja

Szerokość łóżka dla dwojga.  

214 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Szerokość łóżka dla dwojga.



Recommended Posts

Ja planuję kupić łóżko i szafki dębowe Vinci. Dodatkowo na oparcie łóżka dokupię białe poduchy z ecoskóry, które sklep również ma w swojej ofercie. Podaję liknk do łożka które wybrałam. Jeśli szukasz drewnianych łóżek w tym sklepie znajdziesz dosyć bogatą ofertę. http://www.beds.pl/lozko-debowe-vinci-niskie.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja mam takie łóżko, polecam i-mebel.pl

 

z pojemnikiem (podnośniki super, nie sprężyny), ze stelażem i materacem typu bonel, 180cm, 1250zł + wysyłka

 

http://i-mebel.pl/sklep/details/2417/128/sypialnie/%C5%82%C3%B3%C5%BCka/nefryt-180x200-%C5%82o%C5%BCe-tapicerowane-z-pojemnikiem-i-materacem?keyword=nefryt

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duś oczywiście każdy ma inny gust, ale dla mnie łóżka drewniane na pewno nie są nudne, są po prostu piękne w swojej prostocie. Ja ogólnie lubię minimalistyczne, eleganckie wnętrza, które poprzez zastosowanie naturalnych materiałów stają się bardziej ciepłe i przytulne. Obecnie mam w sypialni wielkie łoże z czarnym, tapicerowanym zagłówkiem, który zajmuje pół ściany. Wszyscy znajomi na widok tego łoża robili wielkie WOW, a ja po 3 latach jego użytkowania patrzć na nie nie mogę. Dodatkowo utrzymanie tego obicia w czystości to jakaś masakra- osiada na nim masę kurzu i jakiś paprochów. Dlatego w nowym mieszkaniu na pewno stanie łóżko dębowe. Co do ich wysokości to praktycznie każdy model sprzedawany jest w dwóch opcjach: wysokiej i niskiej. Ja planuję kupić opcję niższą, gdyż uważam że 20 cm luka wystarczy aby wsadzić pod łóżko rurę od odkurzacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...
Wielce Szanowni, chcemy kupić łóżko do sypialni, stwierdziliśmy, że może najlepsze będzie dębowe i kręcimy się wokół sklepu beds.pl i sypialnia.net. W tym drugim mają łóżka drewniane jakiegoś zakopiańskiego producenta, który zastosował taki patent z takimi metalowymi wczepami (po 3 sztuki na łączenie) - który ponoć ma absolutnie uwalniać łóżko w przyszłości przed luzami, a co za tym idzie łóżko ma nie skrzypieć. Co do beds.pl - nie mam pojęcia jak oni to łączą, ale na zdjęciach ten ich wyrób wygląda solidnie. Konkludując - głupi jestem! Może macie jakieś doświadczenia z w/w lub szerzej z łóżkami drewnianymi i macie jakiś wyrobiony pogląd na ich temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 2 years później...
Przymierzam się do zakupu łóżka. Zależy mi na tym, aby było z pojemnikiem w środku oraz zagłówkiem. Tapicerowane, nie drewniane. Budżet ok 3500 komplet łóżko plus materac. Co w tej półce cenowej możecie polecić? Odwiedziłem dzisiaj fabrykę sypialni, jeden z modeli, który rozważam to zestaw firmy M&K Koło Foam : Korpus KSZ + ZW 09 160/180x200 + Materac Amsterdam 160/180x200. Czy polecacie ten zestaw? Czy może jednak znajdę na rynku coś znacznie lepszego w tej cenie? A może w drugą stronę w podobnej jakości i standardzie coś znacznie tańszego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Zdecydowanie nie polecam Varsovia Meble, ul. Trakt Brzeski 56, 05-077 Warszawa.

Radzę omijać ten sklep szerokim łukiem, jak nie chcecie mieć problemów.

Przed zakupem jest oczywiście wszystko ok. prawie jak w bajce.

Jak już wydasz 4 tys. zł to możesz liczyć tylko na siebie i sąd.

Łóżko za kilka tys zł wystarcza na 2 lata, potem najlepiej byłoby kupić nowe...

Takie traktowanie klienta to skandal w dzisiejszych czasach.

Radzę omijać sklep Varsovia Meble ul. Trakt Brzeski 56, Warszawa Wesoła szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...
Wygodna szerokość łóżka zależy też od postury "łóżkowników".

Ale dwie kołderki to podstawa. Jakiś czas mordowałam się z pojedynczą szeroką na 180 ale dwie 140/150 zdecydowanie lepiej się sprawdzają.

 

zgadzam się ! bez dwóch zdań ze spanie pod dwoma kołderkami jest rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...