Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SYPIALNIA - Łóżko: wybór, modele, zdjęcia, inspiracje, opinie


Sonja

Szerokość łóżka dla dwojga.  

214 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Szerokość łóżka dla dwojga.



Recommended Posts

Moje łóżko ma wymiar 180/200. Tak więc standard. Ale jak twój mężuś ma prawie 2m to jest to z pewnościa za krótkie łoże. Mój luby ma 186cm i ciągle narzeka, że gdyby nie barierka przy nogach to by mu nogi wystawały :D . Jeśli chodzi o szerokość to jest wystarczajaca- szersze łóżko byłoby dla nas już nie fajne.

Magdziu jeśli moge ci poradzić, to może faktycznie znajdź stolarza który zrobiłby ci takie niestandardowe łoże- tylko w dalszym ciągu pozostanie problem materacy :cry:

Moje materacy co prawda kupiłam w Niemczech ale były złożone jak karimata- w rulon średnicy 30cm. Dopiero jak się przecięło folie którą były owinięte nabierały powietrza i uzyskiwały doceowy kształt. Super wynalazek. Popytaj w meblowych w W-wie w końcu to stolica i powinni mieć duzy asortyment materacy, a może maja też takie jakie ja kupiłam, wtedy transport to bagażnik osobówki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Magdziu,

zapytałam swojego męża (190 cm wzrostu) czy nasze 2-metrowe łóżko nie jest dla niego za krótkie. Spojrzał na mnie, pomyślał chwilę i stwierdził, że nie.

Co do "dużej" pościeli: polecam kołdrę 200x220 cm. Mamy taką od kilku lat i nie uważamy, że jest rewelacyjna!!! Czasmi zabieramy ją nawet ze sobą na wakacje...

Z poszewkami nie ma problemu, tylko są trochę droższe...

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że we własnym domu ma być wygodnie.

Może dobrze by było zamówić jednak u stolarza (skoro i tak musisz, Magdziu, kupić lub zamówić ) łóżko dłuższe.

Mam syna 190 cm i gdy rano się przeciąga, łóżko trzeszczy w szwach :lol:

Tylko nie wiem, czy bez problemu można kupić dłuższy materac? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to wszystko? Nie ma na świecie niższych facetów? Po co nam tacy wysocy, którzy potem mają wysokie dzieci... :wink:

 

Nalezy pamietac ze dzieci sa statystycznie wyzsze od rodzicow :D

 

A czy sa mali faceci z duzymi ... - podobno sa, wiec po co bralas sobie duzego faceta z malym .... (podobno ;)) 8)

Że co???? A kto tu mówi (pisze o .... ???) I skąd wiesz, że mój facet ma małego ...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" śpiewaka po głosie , mężczyznę po ....nosie"

 

sie poznaje :wink:

 

Magdzia z początku małżeństwa śpi sie pod jedną kołdrą, potem dorzuca się drugą , a po iluśtam latach ma sie dwie sypialnie :wink:

wszystko przed Tobą :lol:

Grunt to wygodne, duże i nietrzeszczące lóżko ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...
Poszukuję miejsca w Warszawie lub okolicach, gdzie można kupić/zamówić łóżko z litego drewna w niestandardowych wymiarach (160x220 cm). Chętnie wybrałabym coś z gotowej oferty (podobają mi się łóżka współczesne w formie) - mam niezbyt dobre doświadczenia ze współpracy ze stolarzami. Chyba, że ktoś może polecić stolarza z doświadczeniem i wyobraźnią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...