Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuję namiaru na piasek z przeznaczeniem na podniesienie gliniastego terenu (pod czarnoziem/kostkę) jak dobrze znanemu nam wszystkim. Jeżeli coś ktoś zna konkretne ceny za konkretną ilość to poproszę o namiar. Oczywiście mam na myśli piasek z odrobiną czegoś a nie np miejscową glinę z miejscowego stawu rybnego. Gliny i innego badziewia Ci u mnie dostatek. PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Drodzy inwestorzy obecni i przyszli poniżej kilka namiarów na ludzi i firmy z którymi współpraca podczas budowy była bezproblemowa i przynosiła wiele satysfakcji z dobrze wydanych pieniędzy. Dodatkowo kilka kontaktów w moim dzienniku.

 

Wykończeniówka DWIE EKIPY (tych fachowców należało by sklonować)

Glazura, terakota, zabudowa karton - gips, sztablatura, malowanie, biały montaż, renowacja kamienia, biały montaż i wiele innych.

GORĄCO POLECAM – SUPER EKIPA – DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA (uratowali mi życie po poprzedniej ekipie)

 

1. PAN JAREK PLUS EKIPA509 237 944

 

2.PAN ANDRZEJ I PAN PIOTR 500 186 854

STAN SUROWY z Więźbą plus ELEWACJA (styropian plus tynk)

Pan Jan – wielokrotnie polecany na forum

504 009 293

 

DACHÓWKA plus super wykonawca

Michał Dąbrowicz

doradca techniczny firmy Dachlux

0 500 116 292

0 608 475 793

Oferta p. Michała była najlepsza

 

Polecam super ekipę od podbitki.

U mnie Panowie robili 1,5 dnia i wyszło super fajnie i co najważniejsze - tanio.

Polecam

Można się powołać na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej

Artur Niedźwiecki, Lares ,501-662-245

 

POLECAM FIRME OD PORECZY I BARIEREK SCHODOWYCH

Rozsądne ceny i terminy, szybki i dokładny montaż

Kontakt 774 81 81

 

Z czystym sumieniem mogę polecić:

 

GEODEZJA

- Pan Marcin 607 156 380

- Pan Jakub 601 812 084

Obaj panowie są z firmy MK GEO

- polecam od początku do końca inwestycji

- terminowi i słowni i bardzo dobra cena

- zawsze przygotowani np. szkic wytyczenia co ułatwia i przyspiesza pracę

- Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD NASIŁOWSKI (przyłącza gazowe, kanalizacyjne, wodociągowe i inne )

 

Proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie okolo 120 szt dachowki Creaton kera pfane braz oraz 13 gasiorow podstawowych w okazyjnej cenie, zainteresowane osoby prosze o kontakt na pryw. mam takze do sprzedania za nie duze pieniadze budowlany, porzadny WC

pozdrawiam,

mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Polecam Ci dekarzy, którzy współpracują z Dachluxem. Słyszałem wiele dobrych opinii o nich. Jeden z nich, pan Salamończyk krył dach u mnie.

Tel. +48 501-795-052.

Pewnie nie najtańszy, ale słowny, kontaktowy i solidny.

 

A 4 posty temu Kris19 polecał innego współpracownika Dachluxu :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi wiem, że Zajączek już był a do Gwiazdki jeszcze droga daleka ale z okazji dowolnej: moze być 1 maja, albo 3 maja, 26 maja albo 1 czerwca albo coś postanowiłam robić prezenty w postaci: DAJE DARMO, za dobre słowo, byle ktoś sobie owe cuda zabrał. Oddaję:

piasek, moze byc użyty do zasypania dołu po fundamencie, albo zrobienia gigantycznej piaskownicy oj ze dwie wywrotki będą

drewno iglaste na opał jak dla mnie to palenia na 2 miesiące, pod warunkiem, ze codziennie

oraz jakieś za gotówkę nie wielką silikaty 24 cm i bloczki fundamentowe

To jak by ktoś chciał zabrać to proszę o liścik

seredeczności Tosieńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Polecam Ci dekarzy, którzy współpracują z Dachluxem. Słyszałem wiele dobrych opinii o nich. Jeden z nich, pan Salamończyk krył dach u mnie.

Tel. +48 501-795-052.

Pewnie nie najtańszy, ale słowny, kontaktowy i solidny.

 

A 4 posty temu Kris19 polecał innego współpracownika Dachluxu :-)

 

pozdrawiam

 

Cześć Lolek

 

Co do Pana Salomończyka masz rację , bardzo solidny i słowny..ale bardzo drogi

Robił u mnie garaż wolnostojący 50 m i wziął więcej niż poprzedni dekarz Pan Gal z Sulejówka, za pokrycie całego domu . Pana Gala nie polecam , no chyba że ktoś ma stalowe nerwy. Ale, że był bardzo tani to inna sprawa.

 

Salomończyk solidny i drogi

Gal niesolidny i tani ,ale pracowity

W przyrodzie zawsze musi być równowaga :)

Acha, Pan Salomończyk ma w modzie brać materiały z Dachluxu po czym wystawia na nie faktury na swoją firmę. Oczywiście z podatkiem 7 % , a nie 22 %. Także kupuje tanio , a sprzedaje drogo. I jeszcze jedno . Coś dużo mu wychodzi tych materiałów , jakieś 2 razy więcej niż innym dekarzom :) Reasumując decyzja należy do inwestora :) Obaj Panowie mieli sporo "zalet". Napewno Salomończyk jest słowny, a to bardzo ważne w natłoku budowy. Jak ktoś ma dużo kasy sugerowałbym jego :) Można zaoszczędzić na zdrowiu :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, dzięki za dobre rady, teraz muszę podjąć decyzję co do koloru komina. dachówka będzie miedziana, okna złoty dąb. W projekcie komin jest biały. Jaki kolor cegły klinkierowej komina jest dobry.
Witam, Jaki kolor dobry? - taki jak Ci się podoba, ja mam klinkier crh klinkier bursztyn plus fuga z cementu klasy I (bez barwników), fajnie wyszło, tak normalnie. Też mam okna złoty dąb a blachodachówkę ceglastą lindab topline z głębokim profilem i ładnie się zgrało. Tak naprawdę, tylko ludzie bezpośrednio zainteresowani patrzą na komin, ważne: żeby nie przeciekał, był pionowy i prosty oraz miał cug, reszta to szczegóły.

Ponawiam apel o namiar na piasek na podniesienie gruntu, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie poproszę namiar.

ze sportowym pozdrowieniem

edek24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...