Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam

Do sprzedania mam deski raz uzywane do szalunkow

nie mierzylem ale mysle zw ok 1-2 m3 musze poukladac i zmierzyc

rozne dlugosci,szerokosci czesc jest pozbijane w blaty nie rozbijalem moze sie przydadza do ogrodzenia

 

Oraz kompletna skrzynke elektryczna budowal ja czlowiek z zakladu energet. wiec nie bedzie problemu z jej odbiorem. Do skrzynki jest takze slup drewniany. W komplecie znajduje sie wszystko co potrzebne, napinacze, warkocz mocowania zaciski, izolacja na slupie

Co do ceny sie dogadamy

 

693-074-849

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska jakość, trza będzie uzdatniać.

 

U nas (Wielg. Brz.) jest 30 m, sięga pod warstwę gliny. Podobno wysoka zawartość Fe i Mn to przez tą glinę właśnie. Wielki plus taki, że ciśnienie wody jest b. wysokie, podobno można non stop pompować 5-6 tys litrów/h.

 

Dzieki za odpowiedz. Czyli wychodzi na to, ze zmiana z abisynki na glebinowa niewiele da, a lepiej te pieniadze wlozyc w filtry i uzdatniacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania kilka krokwi, które zostały mi z więźby. Będzie jakieś 0.74 m3. Krokwie przeleżały sezon 1 rok na podkładkach. Były zaimpregnowane i nie są powykręcane. Sprzedam za 400PLN za m3.

krokwie wymiar 20x7

1x526

2x620

2x688

1x453

1x339

Mam jeszcze dwie kantówki 14x14 o dł 620

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chetnie sprzedam deski o grubosci 4 cm. Jest to towar na łaty (lub kontrlaty, zawsze zpominam, w kazdym badz razie tego, czego idzie wiecej przy konstrukcji dachu). Towaru jest na co najmniej jeden dach. Deski byly impregnowane, choc po sezonie pod golym niebem pewnie juz nie ma znaku po impregnacie. Dla powaznie zainteresowanych jestem gotow pociac deski na laty (kontrlaty).

 

Cena za m3 lub za mb wycietej laty. Mysle, ze bedzie atrakcyjna.

Odbior w Debe Wielkie.

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...