Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja tam nie wiem co to jest problem z murarzami praca z nimi to była przyjemnosc

za cos takiego

 

 

http://projekty.muratordom.pl/projekt?grupa=1&IdProjektu=337

 

tu masz podane pow, wymiary za calosc zaplaciłem 35tys.

jak cos sluze namiarami na nich ekipa z Mińska mazowieckiego, pracuja do godz. 17 zwijaja sie ,sprzataja po sobie i wszystko

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego - to co piszesz to nic wiecej tylko ordynarna reklama swojej własnej firmy lub kolegi. Jeden z kolejnych cwaniaczków

 

Papcio Chmiel

 

 

Ja tam nie wiem co to jest problem z murarzami praca z nimi to była przyjemnosc

za cos takiego

 

 

http://projekty.muratordom.pl/projekt?grupa=1&IdProjektu=337

 

tu masz podane pow, wymiary za calosc zaplaciłem 35tys.

jak cos sluze namiarami na nich ekipa z Mińska mazowieckiego, pracuja do godz. 17 zwijaja sie ,sprzataja po sobie i wszystko

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktokolwiek budował, buduje lub będzie w najbliższym czasie budował z thermomuru lub może w podobnym systemie np izodom.

Szukam wszelkich danych na taki temat. Doświadczeń z budowy i z mieszkania. No i szukam kierownka budowy, który ma doświadczenie w domach w tym systemie

Info proszę bezpośrednio na maila [email protected]

pozdrawiam

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie wiem, czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale myślę, że Wy tutaj wiecie najlepiej.

 

Myślę o zakupie działki i postawieniu domu gdzieś w okolicach wyznaczonych przez trójkąt Zakręt-Wiązowna-Stary Konik (np. Halinów :)).

 

Moje pytanie to dojazd do Warszawy: jak to w praktyce wygląda rano i wieczorem, jak wszyscy jadą do/z pracy? Ja potrzebuję bywać na Ostrobramskiej i na Mokotowie.

 

Dzięki z góry za wszelkie informacje.

 

Cześć

Akurat to moje kierunki bo na Ostrobramskiej pracowałem, a na Mokotowie mieszkałem

Powiem tak, godziny poranne Halinów-Ostrobramska 20-40 min

Halinów-Mokotów ok galerii 50-80 min

najgorzej jest moim zdaniem latem.szczególnie jesli chodzi o powroty popołudniowe z warszawy. no i zimą jak sypie śnieg, w obu kierunkach.

w normalnych warunkach trzeba liczyć 30 i 50 minut

późnym wieczorem z Halinowa do Galerii Mokotów jadę 25-30 min :) rekord chyba 15 min :)

pzdr

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary gów..... mnie obchodzi twoje zdanie i twój komentarz. (czy to jest reklama czy nie,są to ludzie którzy robia dobrą robotę) -- mi już dom wybudowali, dlatego mogę ich robote oceniać.

 

Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie pisz, bo szkoda wzroku innych do czytania twoich pierdół. ok?

 

 

Nie pozdrawiam

Krzysiek

 

 

PS.

 

Jeszcze raz POLECAM TA EKIPE, nie było z nimi żadnych probłemów,co do cen, trzeba pytać

Numerem telefonu do nich służe na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, mnie to nie dotyczy bo nie jestem żadną firma budujacą nikt nic nie musi mi zlecać , przeczytaj kilka postów wyżej ktos pytał o ekipe budującą wiec napisałem o tej która budowała moj dom, jestem z nich bardzo zadowolony to wszystko CZY TO TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ ?

 

a pisanie tu swoich przemyśleń - nie to to forum

przepraszam ale nie mogłem się powstrzymac

 

PS.

Zamykam temat, proszę nie tworzyć SPAMU.

 

A MOZE TO WY MACIE FIRMY I TRZESIECIE D.... ZE STRACICIE KLENTÓW?

 

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie śledze wpisów na bierząco, ale jeśli ktoś potrzebuje pracowników do postawienia domu lub wykonczeniówki to podaje namiar

 

pan Krzysztof Sowa 603598801

 

Panowie są z podkarpackiego wiec ceny tez nie warszawskie.

U mnie i u sasiadki robili wykonczeniówke czyli szpachla, płytki, podłoga parapety, drzwi obsadzanie, malowanie i 100 tyś innych drobnych prac, prace na zewnatrz: podbitka, ogrodzenie, konczyli ocieplenie. Z tego co wiem domy od podstaw tez stawiają.

Panowie pracowici nie trzeba stac nad nimi i pilnowac czy robią, wiekszych wpadek tez nie było. W sumie godni polecenia, troche bałaganiarze ale na szczescie robota szła:))

U mnie będą jeszcze do konca m-c bo kostke granitowa beda mi klasc. ( o ile pogada łaskawie pozwoli)

Jakąs robote sobie juz kolejną nagrywają, ale to jeszcze nic pewnego.

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeli chodzi o prace zewnetrzne to u mnie cena była wytargowana całosciowo, czyli w prace wchodziło, dokoncznie ocieplenia, pomalowanie domu, dokonczenie ogrodzenia, płytki na werandzie, podbitka itd, najlepiej jesli zadzwonisz bo nie jestem w stanie podac ci konkretnie

natomiast kostka granitowa 65zł/m2

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje sprawdzonej, przystępnej cenowo ekipy do wykonania kompletnego systemu wentylacji mechanicznej (rekuperacja) w domu jednorodzinnym w okolicach W/wy. Proszę o info na ogóle bądź priv.

 

Potrzebuję ludzi MYŚLĄCYCH, z którymi można konstruktywnie podyskutować, a nie takich którzy zjedli wszystkie mądrości świata i nie przyjmują jakichkolwiek argumentów.... chyba wiecie o co mi chodzi:)

 

Przestrzegam Cie przed wspolpraca z firma, ktora wentylacje mechaniczna z rekuperacja robila u mnie: K&W Popiel - prowadzi ja Witold Popiel. Od ponad roku czasu probuje w koncu otrzymac zamowiony przeze mnie rekuperator (wyjasnie, ze firma Witolda Popiela zainstalowala mi urzadzanie gorsze i oczywiscie duzo tansze niz to, ktore zamowilem i za ktore zaplacilem).

Sprawa wyladowala w koncu sadzie, ktory wydal wyrok dla mnie pomyslny do Pana Popiela puka obecnie komornik.

Ja nie znajduje jednak satysfakcji w zwiedzaniu urzedow panstwowych, nawet tak znamienitych jak sady. Nie jestem osoba konfliktowa i uwazam, ze sa w zyciu rzeczy zdecydowanie bardziej warte poswiecania im uwagi i czasu dlatego nauczony swoim doswiadczeniem, jesli nie chcesz ryzykowac szczerze odradzam Ci ta osobe i firme.

 

pozdrawiam i powodzenia

H

 

A ja chciałem Was przestrzec przed firmą Link-air z Bartyckiej. Nie co do ich kompetencji bo jej nie miałem okazji sprawdzić, ale co do słowności. Umawiają się, później sciemniają że coś im wypadło, mają oddzwonić, nie oddzwaniają.... Słowem klienta mają głęboko w du....ie... Chyba nie zauważyli że eldorado dla różnego rodzaju maści "budowlańców" JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁO... A takie traktowanie skreśla (przynajmniej u mnie) tych jegomości całkowicie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jestem świeżynką na tym forum, jak również dopiero poznaję temat "budowa" i wszystko co z nią związane, więc za pewne sporo błędów i pytań się pojawi

Budujemy się w Długiej Kościelnej.

w sobotę pierwsze uderzenie szpadlem bo kupiliśmy blaszaka, więc równamy teren :)

I od razu mam do was pytanie nt koparki, oczywiscie gdzie najtaniej.

MonikaC pisała ze Śledziewscy, czy cos sie zmienilo? zorientowałam się, że koleś bierze 100zł/h

jeszcze potrzebuje geodety (wyznaczenie ław fundamentowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to cena za betonową, lub za samo ułożenie granitowej, a do tego doliczą podnoszenie młotka i łopaty, przenoszenie kostki, pchanie taczki, zamiatanie itd.

Będziesz miał liczenia, że hohoh.... :)

 

cena uzgodniona za kostke granitową , do tej pory nie miałam z nimi takich problemów rozliczeniowych, moge z czystym sumieniem powiedziec, ze trafiliśmy na uczciwych ludzi,

wiec jesli ty trafiłeś na takich fachowców to tylko współczuc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...