Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy wie ktoś gdzie można kupić piasek Kwarcowy (do tynków) najlepiej gdzieś w okolicy ?

Bo na razie najbliżej znalazłem w Milanówku :roll:

 

my kupowaliśmy niedaleko Kałuszyna - niestety nie mam zapisanego numeru telefonu, ale sprzedawcę znaleźliśmy na allegro - cena atrakcyjna bo 9 zł za worek 50 kg

piasek kwarcowy mają też w hurtowni mat. budowlanych ELMAS Zakręt ul. Lubelska 32 tel. (022) 789 0 789 w cenie 25,50 zł za 50 kg :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie podłączenia wody, jak wygląda sprawa

na działce mam hydrant,oraz główną nitkę łączącą Cisie z Halinowem, z Zakładu Komunalnego posiadam warunki techniczne przyłączy, co dalej???

do kogo najlepiej się zgłosic , zeby podłączyc jak najszybciej wode, od 28 marca wkracza do mnie ekipa murarzy i chciałabym zapewnic im wodę, czy na przyłącze potrzebne sa jakieś projekty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I od razu mam do was pytanie nt koparki, oczywiscie gdzie najtaniej.

MonikaC pisała ze Śledziewscy, czy cos sie zmienilo? zorientowałam się, że koleś bierze 100zł/h

jeszcze potrzebuje geodety (wyznaczenie ław fundamentowych)

 

Cześc,

rozumiem, że rozpoczynasz budowę ale jeżeli mogę służyć radą - najtaniej nie zawsze oznacza dobrze. Co z tego, że znajdziesz tańszą koparkę jak może będzie robił dłużej i na to samo Ci wyjdzie?

Tu masz dwa namiary na koparkę - obaj robili u mnie kilka razy i naprawdę mogę polecić:

Halinów 606449864

Cisie 603671963

Cena ok. 100 zl/h.

 

Dobra geodetka: 602113833.

Pozdrawiam

 

Ja jestem zadowolona ze Śledziewskich. Zdjęty humus w 3h - bardzo porządnie.

Wcześniej przyjechał kolunio BMW X5 - przestrzegam - i po ćlamkaniu krzyknął 1000 zeta :o na co jego synek że za tysiaka to mu się tu nie chce przyjeżdżać bo tyle roboty. Piasek też u nich kupowaliśmy bo z reguły potrzebowaliśmy dostawę z dnia na dzień i nie było problemów.

 

Może ktoś będzie potrzebował kominy SHIEDLA to zostało nam kilka za drobną opłatą 16 /pro-advance/ i 18 /kominek okrągły/

Dodatkowe info na maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Może ktoś z Was poleci mi dobrego i niedrogiego elektryka do podłączenia skrzynki budowlanej przyłącza elektrycznego w Długiej Kościelnej.

Pozdrawiam

Aga

 

Polecam Rafał 502 640 580 pracuje w tych okolicach, u moich rodzicow wymienial cala elektryke. Fajny facet i mily, doradzi pomoze u mnei tez napewno bedzie robil jak kiedys doczekam sie takiego etapu buudowy:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie można kupić piasek Kwarcowy (do tynków) najlepiej gdzieś w okolicy ?

Bo na razie najbliżej znalazłem w Milanówku :roll:

 

My kupowalismy w Górze Kalwarii - transport na miejsce od sprzedawcy, niestety nie mogę znaleźć namiaru, pamiętam, że z ogłoszenia tutaj na forum miałam kontakt.

 

My też mielismy z tym problem... w końcu znalazłem w workach po 25 kg w składzie budowlanym ELMAS (trasa na Wiązowną).... drogo ale to i tak lepsze niż wozić piasek z drugiego końca W-wy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie można kupić piasek Kwarcowy (do tynków) najlepiej gdzieś w okolicy ?

Bo na razie najbliżej znalazłem w Milanówku :roll:

 

My kupowalismy w Górze Kalwarii - transport na miejsce od sprzedawcy, niestety nie mogę znaleźć namiaru, pamiętam, że z ogłoszenia tutaj na forum miałam kontakt.

 

My też mielismy z tym problem... w końcu znalazłem w workach po 25 kg w składzie budowlanym ELMAS (trasa na Wiązowną).... drogo ale to i tak lepsze niż wozić piasek z drugiego końca W-wy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I od razu mam do was pytanie nt koparki, oczywiscie gdzie najtaniej.

MonikaC pisała ze Śledziewscy, czy cos sie zmienilo? zorientowałam się, że koleś bierze 100zł/h

jeszcze potrzebuje geodety (wyznaczenie ław fundamentowych)

 

Cześc,

rozumiem, że rozpoczynasz budowę ale jeżeli mogę służyć radą - najtaniej nie zawsze oznacza dobrze. Co z tego, że znajdziesz tańszą koparkę jak może będzie robił dłużej i na to samo Ci wyjdzie?

Tu masz dwa namiary na koparkę - obaj robili u mnie kilka razy i naprawdę mogę polecić:

Halinów 606449864

Cisie 603671963

Cena ok. 100 zl/h.

 

Dobra geodetka: 602113833.

Pozdrawiam

 

Ja jestem zadowolona ze Śledziewskich. Zdjęty humus w 3h - bardzo porządnie.

Wcześniej przyjechał kolunio BMW X5 - przestrzegam - i po ćlamkaniu krzyknął 1000 zeta :o na co jego synek że za tysiaka to mu się tu nie chce przyjeżdżać bo tyle roboty. Piasek też u nich kupowaliśmy bo z reguły potrzebowaliśmy dostawę z dnia na dzień i nie było problemów.

 

Może ktoś będzie potrzebował kominy SHIEDLA to zostało nam kilka za drobną opłatą 16 /pro-advance/ i 18 /kominek okrągły/

Dodatkowe info na maila [email protected]

 

To ja się niestety zfrajerowałem.... i wziąłem tego jegomościa (to chyba ten sam bo u mnie też ćlamkał że za ten tysiak to właściwie on robi półdarmo.... no niestety ale wtedy jeszcze nie znalem tej stronki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć budującym

Ja już wybudowałem w Kazimierowie k/Halinowa i teraz końcówka wykończeniówki. Nareszcie :) Fajnie poczytać stare forum bo zawsze ktoś zaczyna od początku.

 

Jeśli ktoś z Was potrzebuje stopy terriva, belki stropowe i bloczki fundamentowe, naprawdę najlepszej jakości, prosto od dużego producenta z chęcią bezinteresownie pomogę

Firma naprawdę bardzo solidna i z kompletną obsługą klienta.

 

dla zainteresowanych

502-740-000

 

pzdr

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Do sprzedania ( odbior Sulejówek )

 

- stemple budowlane ok 30szt. 3m-3,30m 3,5zl/szt

 

- deski szalunkowe ok 0,5 m3 w wiekszosci nie uzywane 350zl/m3

 

- cegla wentylacyjna czerwona ceramiczna sluzy do wentylacji w srodku komina 2zl/szt

 

zainteresowanych proszę o kontakt

 

693-074-849

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...