Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś podzieli się namiarami na przyłącze wody z gminy halinów?

Co prawda woddddy ci u nas dostatek albo nawet naddatek Narazie zostają kalosze choć miejscami wodery by sie przydały..

 

Osobiście nie polecam Lesińskiego. Cwaniak, który myśli, że ma monopol na usługi i prawdę. Korzystałem z usług Tomka Witkowskiego i jestem zadowolony. Cenowo nie ma różnicy, ale jest w podejściu do klienta. Namiary: 509772412.

 

Mam jeszcze pytanie, czy ktokolwiek z Was korzystał usług hudraulicznych lub ogólnie instalacyjnych Pana Gryza z Halinowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja również w poszukiwaniach, aktualnie szukam ekipy do ogrodzenia, może być z własnym materiałem jak również materiał może być w moim zakresie. Ogrodzenie z siatki z prefabrykowaną podmurówką. Jeżeli ktoś robił, widział, lub wie... to poproszę o namiary na dobrych i tanich fachowców z okolic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczow,

 

Nie bede moze juz nic pisal o pogodzie, bo moje ostatnie radosne na jej temat wypowiedzi przed swietami okazaly sie zdecydowanie przedwczesne...

 

Niemniej jednak cieszy mnie dzisiejsza sloneczna choc chlodna aura:)

 

Trawa po raz pierwszy w tym roku juz skoszona - co prawda tylko w polowie, bo w sobote przed poludniem padalo, a gdy troche podeschla szybko zrobilo sie ciemno, jednak sezon zainaugurowany. Reszta, wraz z wertykulacja po niedzieli...

 

Pochwale sie Wam jeszcze jednym... Mam nadzieje w tym tygodniu finalnie wybrac dostawce rekuperatora i wykonawce zmian w instalacji wentylacyjnej. W finale znalazly sie dwie opcje. Obie z odzyskiem wigotnosci z wywiewanego powietrza.

 

1. Mitsubishi Lossnay LGH-50RX5 z dodatkowym wentylatorem GWC i sterownikiem nasciennym

2. Storkair Comfoair CA550ERV z sterownikiem nasciennym Easy

 

:)

 

Mitsubishi jest tanszy i ma 5 lat gwarancji. Poza tym, instalacje przeprowadzilaby mi firma znajomego. Storkair ma wiekszy sprez dyspozycyjny - ale nie wiem czy az taki mi jest potrzebny.

Mam nadzieje rozwiazac sprawe do konca tygodnia.

 

 

Pozdr.

H

Ekscytacja siega zenitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś podzieli się namiarami na przyłącze wody z gminy halinów?

Co prawda woddddy ci u nas dostatek albo nawet naddatek Narazie zostają kalosze choć miejscami wodery by sie przydały..

 

Osobiście nie polecam Lesińskiego. Cwaniak, który myśli, że ma monopol na usługi i prawdę. Korzystałem z usług Tomka Witkowskiego i jestem zadowolony. Cenowo nie ma różnicy, ale jest w podejściu do klienta. Namiary: 509772412.

Mogę tylko potwierdzić, przez tego pana straciłam ponad pół roku na odkręcanie tego co namieszał wcześniej w przyłaczach do sąsiadów. Czuje sie bezkarny i najmądrzejszy. Drugi - rzetelny i uczynny. Wniosek: omijać cwaniaków z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja co prawda tylko po sąsiedzku z Halinowem, ale może tutaj Ktoś może mi polecić ekipę od ogrodzeń. Największym problemem, jest to, żeby mieli swój prąd i wodę ( bo działka na odludziu, i nie załatwiamy jeszcze przyłączy, a ogrodzić chcemy ).

Mogą mieć materiały, ale Ja też chętnie dostarczę.

Dzięki z góry ! Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...