Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy i gdzie braliście dobrą i tanią kostkę brukową na podjazd do garażu (pewnie min 6cm lub 8 cm)?

 

pozdrawiam

AdamoZ

 

Hej AdamoZ.

Jak poszukiwania kostki?

 

Też się rozglądam i na razie jakoś kiepsko mi idzie....

 

Ano podobnie, nic nie mam. Ci z netu oferują wiele, ale jak dochodzi do konkretów to ceny już nie są atrakcyjne. W Sulejówku jest Pater firma - muszę się tam wybrać. Jak widać reszta forumowiczów odpoczywa ;)

 

nie wiem w jakiej cenie, ale widziałam, że w Wesołej mają kostkę brukową firma nazywa się Grantech http://www.euroadres.pl/wyszukiwarka.aspx?idfirmy=884580&jez=1 jest przy torach jadąc od ronda koło ratusza w Wesołej w kierunku Warszawy, kostkę widziałam również w firmie znajdującej się na skrzyżowaniu przy ulicy Korkowej z Jagiellońską również w Wesołej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przynajmniej ze studnią nie było problemów.

Jak narazie to cały czas pod górke przez te deszcze.

Ekipa w umówionym terminie przyjechała, pomogli mi wyznaczyć miejsce pod studnie i wzięli sie do roboty.

Po chyba 4 godzinach leciała woda.

Studnie mam głębinową w rurach 120mm. Podobno nie ma potem problemu z doborem pompy.

Polecam ekipe forumowego urgota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przynajmniej ze studnią nie było problemów.

Jak narazie to cały czas pod górke przez te deszcze.

Ekipa w umówionym terminie przyjechała, pomogli mi wyznaczyć miejsce pod studnie i wzięli sie do roboty.

Po chyba 4 godzinach leciała woda.

Studnie mam głębinową w rurach 120mm. Podobno nie ma potem problemu z doborem pompy.

Polecam ekipe forumowego urgota.

dzieki :) na ile metrow wkrecaliscie sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...