Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeżeli mówisz o tym składzie przy skręcie z trasy warszawskiej na Józefin to ja brałem ostatnio 10 wywrotek i rzeczywiście jest sporo kamieni. Ale ja kupowałem ziemię na podniesienie terenu a Ty chyba szukałeś ziemi torfowej. Co do ładowności to nie mogę narzekać - płaciłem za czteroosiówkę i zawsze podjeżdżała wyładowana po górny rant burty. I do tego miałem to auto w cenie trzyosiówki u konkurencji. Nawet sąsiad z ulicy, co to ma do mnie 500 metrów wozić stwierdził, ze mu się nie kalkuluje w tej cenie.

Wiem, że oni oferują też czarnoziem ale być może to jest to co Ty kupiłeś tak więc dzięki za sygnał.

Jeżeli masz innego dobrego dostawcę to proszę podziel się informacją. Ogólnie z tanią ziemią na podniesienie terenu jest krucho - jedyne co jest szybko osiągalne to glina.

Pozdrawiam

 

ja też od nich brałam ziemie. pierwsze wywrotki byly ok, potem zaczely pojawiac sie kamienie. ja je wykorzystam do ogrodzenia, ale komus moze to nie pasowac. Generalnie na jakosc ziemii nie narzekalam.

Bonzo napisz na PW ile placiles za 4osoiowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów,

 

Mam do odsprzedania baraczek dla ekipy budowlanej. Nie grzeszy może wygodami i urodą ale posiada instalację elektryczną.

Baraczek czeka na nowego właściciela w Hipolitowie.

Cena - ok 1800 PLN

 

Pozdrawiam

 

Arek

602 177 603

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzo,

Przy 10 wywrotkach to pewnie dostałeś duży upust. Ja płaciłem u nich za 3 osiowy samochód ziemi 500 zl.

Masz racje ja szukałem ziemi już pod trawę. Myślałem, że ta ziemia, którą na tym składzie widać będzie ok. Ale trawa rośnie na niej słabiutko. Na trawnik z przodu i boku domu kupiłem tę drugą ziemię torfowo-kompostową w cenie 500 zl za tatrę. Czyli tyle samo a ziemia dużo lepsza. Trawa na niej posiana tydzien później rośnie lepiej niż na tamtej ziemi.

Tel do składu 507 952 233.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero na początku drogi: szukamy działki w Halinowie, mam nadzieje że wkrótce uda się dołączyć do budujących. Tak sobie pomyślałam że zapytam tutaj: może w waszym sąsiedztwie jest jakaś fajna działka do kupienia, może ktoś z was ma działkę pod bliźniaka i chciałby się połowy pozbyć? Zależałoby nam na tym żeby było w miarę blisko dworca (do 1,5 km, tak żeby realnie dało się piechotą codziennie chodzić), a jednocześnie nie tuż przy torach ani nie w innym głośnym miejscu (np. nie przy planowanej autostradzie). No i bez wad uniemożliwiających budowanie, z daleka od linii wysokiego napięcia. Do tego jeszcze najlepiej nieduża (ze względu na koszty). Jakby ktoś coś wiedział to bardzo bym prosiła o wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka

własnie finalizujemy działkę na ul.zachodniej w halinowie, tak wiec cała historia przed nami...., ale dzięki postom duzo już wiemy.

Mam pytanie o fachurę z halinowa lub okolic który zająłby sie wycięciem chaszczy z działki i małych drzewek, bo troche tego rośnie....jakby ktoś znał kogoś to chetnie proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero na początku drogi: szukamy działki w Halinowie, mam nadzieje że wkrótce uda się dołączyć do budujących. Tak sobie pomyślałam że zapytam tutaj: może w waszym sąsiedztwie jest jakaś fajna działka do kupienia, może ktoś z was ma działkę pod bliźniaka i chciałby się połowy pozbyć? Zależałoby nam na tym żeby było w miarę blisko dworca (do 1,5 km, tak żeby realnie dało się piechotą codziennie chodzić), a jednocześnie nie tuż przy torach ani nie w innym głośnym miejscu (np. nie przy planowanej autostradzie). No i bez wad uniemożliwiających budowanie, z daleka od linii wysokiego napięcia. Do tego jeszcze najlepiej nieduża (ze względu na koszty). Jakby ktoś coś wiedział to bardzo bym prosiła o wiadomość.

 

na pewno na tablicy ogloszen www Halinowa beda ogloszenia.

http://www.halinow.pl/135-4314262d392ff.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...