Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

palenie w kominku brykietem - opinie


BK

Recommended Posts

nie jest tak źle ..

testowałem wiele brykietów w zeszłym sezonie i ten jest chyba najmocniej sprasowany z wszystkich walców (większe walce bukowe, dębowe, ołówki) porównywalnie z RUFem, walca śr 5cm, dł 10-15cm nie jestem w stanie złamać w rękach.

tak że wyglądają ok, palą sie ok, wydaja sie byc rzeczywiście tylko bukowe (brykiety z marketów często pachną choinką),

tylko ta wilgotność - ok 60kg wody na tonę powyżej normy, może to to że gość wspominał że worki z wierzchu sa świeżo robione .

jeszcze będe to testował np. zapalę cały wkład tylko brykietem, sprawdzę więcej worków itp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja za tobą żyły wypruwałem,a ty badziewiem się zajmujesz i na dodatek wciskasz kit ,ze on lepszy od drewna sezonowanego.:cool:.Tak coś czułem ,że cię dopadła ta masakra.To masz teraz swoje tête-à-tête.tyle ,że z brykietem.

 

No Orcio ode mnie brykietu nie zakupował, bo i ta cena.... może to brykiet torfowy... z Ukrainy.

U mnie kupują na próbę, potem zdecydowanie już po tonie, lub 0,5 tony. Tym bardziej, że po okolicy rozwożę samochodami firmowymi.

 

Ja mam ECO-PAL i kostki z miejscowej fabryki mebli. Mebli wyłącznie dębowych, bukowych i z orzecha amerykańskiego, produkowanych na eksport. Kostki idą głównie do odbiorców hurtowych.

Brykiet to działka syna.... niech się wdraża chłopczyk.

Drugiego syna firma w której pracuje "kombinuje" uruchomienie produkcji pelletu... gdzieś w Niemodlinie. No to i pellet będzie w mojej ofercie.

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...