Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

MONIKA super ten kolor w sypialni , jesli mozna prosila bym o blizsze namiary na ten kolor hehe tez bede miala napewno w jakims pomieszczeniu szara sciane :)

oczywiscie czekam na wiecej zdjec

ups przeoczyłam post

będę na działce to spiszę z puszki numer. Farba to Bekers z mieszalnika.

mam!

kolor 7030 RAL

Baza B (o ile ma to znaczenie)

Witaj Moniko

a ten ciemniejszy kolorek? co to?

i pytanko

piszesz ze to RAL 7030, czy Beckers ma takie oznaczenia? czy poprostu poprosilas o kolor z mieszalnika zeby odpowiadal wlasnie kolorkowi RAL 7030

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Monika sama robilas wizualizacje tej kuchni czy ktos ci robil??

właściwie projekt jest mój tylko do kompa go wstaukali w salonie kuchennym, bo ja prócz kartki i ołówka to nie mam nic. Podoba się? Czekam jeszcze na jakieś uwagi bo tak coś nie do końca jeszcze mi leży- trochę łyso ta ścianie z okapem.

 

Malmuc :) nic nie szkodzi Mayland ma rację- to standardowa baza kolorów, Beckers na niej bazuje, zresztą kolory podstawowe i te pierwsze pochodne (szarny to w końcu kolor czarno-biały) zawsze pochodzą z RALa czy innych podstawowych wzorników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze daj szafki wiszące na ścianie z wyciągiem kuchennym a nie dawaj szafki już przy oknie? Ja tak właśnie robię. Po obu stronach będą wiszące a na ścianie z oknem nie. Wydaje mi się, ze mniej obudowane okno dodaje przestrzeni wnętrzu. Natomiast zabudowane ciągi robocze góra-dół wprowadzają ład i porządek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika kuchnia bardzo fajna. Te szafki po lewej sa do sufitu az do sciany z oknem czy jak mikrofale wrzucisz do szafli z prawej od okna to tam nic nie bedzie??

W dolnych szafkach bez zarysu szuflad planujesz zwykle szafki czy szuflady ale ze wspolnym frontem??

Ta lodowka side-by side? Bywaja takie ze zamrazalka jest po prawej?? jesli nie to tez mam dylemat bo niby chcialabym ale problem jest z wykladaniem rzeczy z lodowki na blat, troche daleko i na okolo wokol drzwi lodowki chyba ze jest mozliwosc otwarcia ich na 180 stopni. Masz bardzo podobny uklad kuchni do mojej :) kombinuje jak moge, zeby pogodzic wszytkie funkcje w ciagu czyli zapasy, przechowywanie naczyn, zmywanie, przygotowywanie, gotowanie, ciezko mi wszystko upakowac w taka mala kuchnie, zreszta dla mnie kazda bylaby za mala ;)

 

Za to wrzucenie do kompa placilas cos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland no to pusze sobie przerysować i zobaczyć:)

 

Monika kuchnia bardzo fajna. Te szafki po lewej sa do sufitu az do sciany z oknem czy jak mikrofale wrzucisz do szafli z prawej od okna to tam nic nie bedzie??

W dolnych szafkach bez zarysu szuflad planujesz zwykle szafki czy szuflady ale ze wspolnym frontem??

Ta lodowka side-by side? Bywaja takie ze zamrazalka jest po prawej?? jesli nie to tez mam dylemat bo niby chcialabym ale problem jest z wykladaniem rzeczy z lodowki na blat, troche daleko i na okolo wokol drzwi lodowki chyba ze jest mozliwosc otwarcia ich na 180 stopni. Masz bardzo podobny uklad kuchni do mojej :) kombinuje jak moge, zeby pogodzic wszytkie funkcje w ciagu czyli zapasy, przechowywanie naczyn, zmywanie, przygotowywanie, gotowanie, ciezko mi wszystko upakowac w taka mala kuchnie, zreszta dla mnie kazda bylaby za mala ;)

 

Za to wrzucenie do kompa placilas cos??

nie płaciłam, ale to chyba przypadek (ups) pewnie normalnie by mnie skasowali, widocznie to że im wszystko przyniosłam na tacy przekonało ich, że wiem czego chce i że nie tylko się próbuję zorientować się w kosztach, ale na pewno będę tą kuchnię realizowała... a tu takie rozczarowanie.... no ale kuchnia u nich kosztowałaby mnie 10 tys!!! :o drożej niż u stolarza. Uwierzysz? Skandal.

szafki po lewej są do samej ściany okiennej, a to co tam jest zabudowane to ekspres ciśnieniowy. Mikrofalę chcę w szafce górnej i tego w tym projekcie nie ma. Tak lodówka jest side by side. Nie wiem czy są odwrotne- nie widziałam takich. Ale przy tak małej kuchni wyjęcie czegoś z lodówki i zrobienie 1 kroku do blatu nie powinno być problemem :) Widzisz, są też zalety małych kuchni:):):) Jakos się trzeba pocieszyć. A po cichu Ci powiem, że ja już nad żadnymi ciągami się nie zastanawiam, jestem teraz na etapie- koniec! byle szybko i na wiele rzeczy już się nie denerwuję :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie skandal, nie wiem jak mogli wyskoczyc z taka cena ;)

 

Wierze, ze w glowie ci tylko byle szybko do konca, bo az chce sie mieszkac w takich wnetrzach tylko jeszcze zostal taki malutki elemencik bez ktorego bedzie ciezko dojscie z drogi do drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze zostal taki malutki elemencik bez ktorego bedzie ciezko dojscie z drogi do drzwi :)

i Ty Brutusie przeciwko mnie?

szczerze, mnie ten szczególik nie przeraża, pisałam Ci jaki mamy patent- to się sprawdza 8) :lol: 8) . Zresztą pod koniec marca robimy podjazd i dopiero przeprowadzka, więc mieszkać już będziemy z drogą dajazdową:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden schowek

-ma doświetlać wiatrołap

-ładnie wyglądać

-będzie podświetlana więc ma służyć jako nietypowy kinkiet

-lubimy szkło i jest go w domku trochę to nam sie ta wnęka tak jakoś sama wkomponowała

z tym wprowadzaniem się to jeszcze żarcik co ?

choć serce rwie się ach jak bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...