Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkim tu zaglądającym życzymy

Zdrowych, Wesołych, Pogodnych i Tradycyjnie mokrych Świąt Wielkanocnych

 

 

............@..@..@........@...@...@

........@............@....@...............@

........@.......(\(\....@...../)/)........@

..........@.....(=':')........(':'=).......@

............@...(..(")(")..(")(")..)...@

................@.....................@

....................@.............@

............... .........@.....@

.............................@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Dołączając do grona miłośników budowania i muratora przy pierwszym wejściu zdecydowalismy się po przeglądnięciu waszego dziennika dołączyć do grona osób wam kibicującym! A dlaczego? Bo wspaniale wam idzie i wiele z przedstawionych elementów waszego domku naprawdę jest zbliżone do naszego gustu.

 

Pozdrawiam

 

A i P

 

p.s. Wesołych ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Dołączając do grona miłośników budowania i muratora przy pierwszym wejściu zdecydowalismy się po przeglądnięciu waszego dziennika dołączyć do grona osób wam kibicującym! A dlaczego? Bo wspaniale wam idzie i wiele z przedstawionych elementów waszego domku naprawdę jest zbliżone do naszego gustu.

 

Pozdrawiam

 

A i P

 

p.s. Wesołych ! :)

Witamy, dziękujemy, zapraszamy

Wesołych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze podziwiam prace stolarskie. Zarówno drzwi jak i blaty macie rewelacyjne! Odrazu widać, że trafiliscie na dobrych fachowców. Szukam pomysłu na blat do łazienki na górze. Ale chyba zostane przy szafce jakiejś bo szkoda mi miejsca na pierdółki :wink: Tylko nie wiem jaki blat byłby dobry :roll: Wasze się wspaniale prezentują.

Fajny pomysł na sypialnię. "Moje" kolory :lol: Dobrze mieć jakiś wzorzec którym można się wspomóc w realizacji. Szkoda, ze ja na taki nie trafiłam i musze teraz sama nieudolnie kombinować jak koń pod górę :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze podziwiam prace stolarskie. Zarówno drzwi jak i blaty macie rewelacyjne! Odrazu widać, że trafiliscie na dobrych fachowców. Szukam pomysłu na blat do łazienki na górze. Ale chyba zostane przy szafce jakiejś bo szkoda mi miejsca na pierdółki :wink: Tylko nie wiem jaki blat byłby dobry :roll: Wasze się wspaniale prezentują.

Fajny pomysł na sypialnię. "Moje" kolory :lol: Dobrze mieć jakiś wzorzec którym można się wspomóc w realizacji. Szkoda, ze ja na taki nie trafiłam i musze teraz sama nieudolnie kombinować jak koń pod górę :oops: :lol:

co do kolorków w sypialni to miałam też szczerą ochotę na ciemny musztardowy- może spróbuj Ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko gratuluje gustu i pomyślunku! Wszystko wygląda super! Stolarz spisał się świetnie ale pomysły były przecież Twoje więc chylę czoła zdolniacho:)

I ja skorzystam chętnie z informacji na priv ile płaciłaś stolarzowi za drzwi, schody no i przede wszystkim jaka cena szacunkowa kuchni, która się robi:)

Pozdrawiam

Ps: Jeżeli chciałabyś dorobić jako projektant to ja się piszę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...