Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widze ze nie tylko ja buduje dom ze studia Atrium. :D :D :D

Domek fajny ale tak szczerze to po Waszych przeróbkach jeszcze fajniejszy :D :D

Tyle tylko że Wy jesteście na końcowym etapie a my dopiero zaczynamy.

Będę zaglądać do Was :D :D :D

nawet nie wiesz jak to szybko przeleci. Trzymam kciuki i zapraszam do zaglądania :D M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja znowu z achami i ochami :D

No będzie pięknie, zobaczysz, a parkiet będzie w kolorze Milki a nie czereśni :wink:

No i oczywiście mam pytania:

jaki okap jest zaprojektowany w kuchni?? czy to nie aby amica??

i co to za cudo to oświetlenie do kuchni??

no i jeszcze kto wam robił schody??

musze w końcu się zdecydować na schody!!

 

Pozdrówka, Kasia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fajny gres w wiatrołapie a ja jestem na etapie wiatrołapu więc było by miło jakbyś mi napisała co to jest za firma, jaka nazwa tej płytki i za ile można ją dostać? :)

faktury mam juz na działce sprawdzę jakiej firmy ten gres i cenę bo już nie pamietam a nie chcę czegoś pokręcić.

 

kaśka maciej

okap to OM firmy Elica

to oświetlenie kupione jest w castoramie- nie wiem czy się sprawdzi w kuchni bo jest na taką małą żaróweczkę ale nie mogłam się oprzeć :oops: firma to presiż ale nie wiem jak to jest pisane prestige czy coś- jedziemy zaraz na budowe to zobaczę pudełko

Schody robił nam stolarz (ten co drzwi, parapety, balty i kuchnię) mogę podac ci nr ale z tego co wiem do końca roku jest już zarobiony. Spróbować zawsze możesz. Przynajmniej poćwiczysz swój dar przekonywania hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaśka okap baaardzo drogi ponad 5tys :( tez mi sie podoba

 

ti ti ti zadnego przekonywania :) ja tez jestem w kolejce do stolarza :lol:

 

Monika Twoi sasiedzi maja 3+2+1 od goscia z kalwarii ale chyba na rozdzieniu ma stoisko, wygladaja na wykonane bardzo porzadnie i nie byly bardzo drogie, moze robi tez bardziej nowoczesne meble.

Widzialam to swiatelko na zywo, fajowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, no super, prześlij mi numer na priw

a ten okap jest szeroki na 60 czy 90 cm??? :roll:

drogi bardzo??

tez z amici około 1200zł :roll:

numer wyslałam, Marta ma zaklepany poczatek przyszłego roku (o ile zadzwoniła )

okap jest 80 na 80 i kosztuje więcej niż ostatnimi czasy widuję na koncie dlatego kupię go "później"

lampki sprawdziłam to - light prestige

Marta

zraziłam się do tej kalwarii, zmierzyliśmy dzisiaj- zmieści się ta z bydgoskiej fabryki Etap więc... no w weekend zdecydujemy

mclear

gres to nowa gala symbol OR 12 lub 13 bo najpierw kupiliśmy jaśniejszy potem była wymianka i teraz juz nie wiem który jest który. Kosztował 120 zł za m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika parkiet cudo.

 

Zmienilasie koncepcja kuchni ze masz bezowe kafle??

 

Fakt ze szafa goscinna czarna bedzie ci bardzie zgrywala sie z szafkami w wiatrolapie i kuchni

 

Hmm widac ze przy wykonczeniowce wszystko musi byc juz wymyslone , zabudowa kuchn juz na etapie wyboru kafli.

 

Co takie opoznienia z ta kuchnia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam sie też nie chce - na samą myśl o tym syfie (przy już zrobionym parkiecie) mnie trzepie.

Marta, płytki są beżowe bo kuchnia miała być z ciemnego forniru ale to wszechobecne już w tej chwili drewno.... za dużo by było. Chciałam czegos lekkiego stąd koncepcja białej kuchni- niestety naszła mnie jak płytki już były i teraz spać nie daje

opóźnienia są bo stolarz fronty na wysoki połysk musi zamówić jego maszyny nie dają efektu o jaki mi chodzi :x no coż cenę podał i ja się jej będę trzymać- a to, że on ponosi dodatkowe koszty- jego sprawa nie?

 

fajnie że mnie pocieszacie z tym parkietem- kochane :D jesteście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...