Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kurcze mi sie wydaje ze on przed lakierowaniem byl czerwony a teraz wyszlo to co mialo byc czyli czekoladka czyzby tylko mi sie tak wydawalo??Pare deseczek jest czerwonawych ale pewnie jak kazdy egzotyk sciemnieje.

zaczynam się przyzwyczajać.... jedno trzeba przyznać parkiet wygląda bardzo elegancko....

 

naLeśnik- rzuciłam oczkiem na rzut waszego domku- faktycznie układ bardzo podobny- zapraszam do zaglądania :) kuchnia już pomalowana - czeka na mebelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zł to raczej standardowa cena na gotowo za dab i widze ze egzotyki tak samo. wiec chyba lepszy egzotyk.

u nas w regionie robocizna od 100-110 zł ten parkieciarz policzył dokładnie 124 za metr więc więcej dlatego napisałam duuuużo, bo jak przeliczyć różnicę przez ilośc metrów to tez się jakaś kwota robi no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika $ Seba też chciałam pochwalić bo bardzo ciekawe wnetrza.Jestem na etapie wyboru balustrady a Wasza jest prosta i ładna.Czy mogłabym poprosić o zdjęcia poręczy(jakies dokładne ujecie).I pytanko jaka jest szerokość między tymi pionowymi przęsłami,a co ile jest słupek?Mam nadzieje że w miare jasno wytłumaczyłam o co mi chodzi.

Ach i jeszcze pytanie co do kuchni, jakie rozwiazanie masz w narożnej szafce?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika $ Seba też chciałam pochwalić bo bardzo ciekawe wnetrza.Jestem na etapie wyboru balustrady a Wasza jest prosta i ładna.Czy mogłabym poprosić o zdjęcia poręczy(jakies dokładne ujecie).I pytanko jaka jest szerokość między tymi pionowymi przęsłami,a co ile jest słupek?Mam nadzieje że w miare jasno wytłumaczyłam o co mi chodzi.

Ach i jeszcze pytanie co do kuchni, jakie rozwiazanie masz w narożnej szafce?

Pozdrawiam

zdjęcie balustrady zrobię w weekend ok?

pomiary też muszę zrobić bo nie mam pojęcia jakie tam są odległości :)

W szafce narożnej mam mieć po lewej stronie cargo magic a po prawej stronie kosz na garnki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pojechałam na działkę z rozładowanym aparatem :( przepraszam- na zdjęcia musisz jeszcze poczekać.

Zmierzyłam odległość szczebelków (mają 6 na 4 cm) oddalone są od siebie 20 cm- jeśli masz dzieci to radzę dać je gęściej :)

 

chyba nie ma większego znaczenia co ile jest słupek bo u nas wszystkie są tak jak wyszły - czyli na zabiegu jest słupek, który leci od dołu do góry, na górze są dwa :) kurcze chyba jednak muszę i z wytłumaczeniem czekać na zdjęcia, bo jestem dziś nie w formie oratorskiej hihi i kompletnie nie rozumiem co sama piszę- co dopiero Ty :roll: prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...