Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

aaaa tak tak faktycznie jest czego :) już zapomniałam przez te nerwy na stolarza brrr

Kaśka- ja tam znajduję powody do przyczepiania się- wiesz jak to jest niby tak jak miało być, a jednak cos nie gra

dopóki nie będzie mebli i dodatków- dom nie ma duszy- niestety

ale powoli pozbywam się resztek drobniaków z portfela żeby nareszcie to było "ognisko domowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękujemy za kolejne miłe słowa

 

Przeprowadzka? jak się kuchni dorobię, a ta się zjawić nie chce - właśnie odebrałam telefon od stolarza o kolejnym opóźnieniu- teraz wersja czwartkowa.

Mam odruch wymiotny jak o nim pomyślę, a byłam taaaakaaaaa zadowolona. Czyżbym miała wyjść na tej współpracy jak "inwestor" ze skeczu Kabaretu Moralnego Niepokoju

Pan Paszczywół zwykł mu mówić "będzie Pan zadowolony..."jeśli wiecie o czym mowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta

nie umie zrobić lakierowanych frontów- to zadanie go przerosło

wiedziałam że nie zrobi ale miałam nadzieję, że skoro się podjął to zleci to jakiemuś koledze, który ma odpowiedni sprzet, a tu się okazuje "pies ogrodnika" no cóż, niech stawia "bebechy" na fronty poczekam- tylko, że on czekał będzie na kasę...

 

chopinetka- jeszcze nie mieszkamy

na sofie mieści się duuużoooo szczupłych osób :D w końcu ma 2,80x2,80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko wprawdzie kuchnia nie jest jeszcze gotowa ale już widać, że wygląda zaje.......!!! Szkoda, że nie widać dokładnie tych frontów. Jeżeli chodzi o stolarza to rozwieję Twoje wątpliwości: otóż nie udało nam się go "podkraść" bo od razu mówił, że na ten rok nie przyjmuje juz zleceń, dopiero na styczeń jest Marta i ja też go wstępnie zarezerwowałam do schodów na luty. Tak, że opóźnienie z kuchnią to nie myyyy :D

Dzwoniłam też do tego Twojego glazurnika, jak narazie to jedyny, kóry może będzie miał termin na wakacje. Możesz napisać na priv jak wychodził cenowo? Bo co do jakości, no cóż... Twoje łazienki mówią same za siebie:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...