Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

Masz blat drewniany w kuchni?? Super :) Dopiero teraz dojrzalam go, reszta mebelkow tez super

to nie drewno- to zwykły blat kuchenny w kolorze drewna, ostrokrawężny, wysoki na 10 cm- ale skoro dałaś się nabrać- to chyba wygląda dobrze. Żałuję tylko, że nie jest połyskliwy, mat to nie był najlepszy wybór

Mat to jest najlpeszy wybór jesli chodzi o blat!!!

Na połysku widziać każda ryskę, każda kroplę, porażka.

Jeśli się kuchnię ma do gotowania, to tylko mat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kaśka- nie zagaduj, będzie dobrze- mam takie same myśli do dziś, że za dużo drewna, że za dużo czarnego, że za klasycznie, a miało być tak nowocześnie, że bez koloru i duszy. Dziś byłam na zakupach, wróciłam z niczym ale mam upatrzony fotel i lampę i znów się łamię czy dac się ponieść emocjom czy poczekać i przemyśleć, jak to będzie , jak spasuje, co z resztą dodatków czy znajde w takiem kolorze no i skąd kasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz blat drewniany w kuchni?? Super :) Dopiero teraz dojrzalam go, reszta mebelkow tez super

to nie drewno- to zwykły blat kuchenny w kolorze drewna, ostrokrawężny, wysoki na 10 cm- ale skoro dałaś się nabrać- to chyba wygląda dobrze. Żałuję tylko, że nie jest połyskliwy, mat to nie był najlepszy wybór

Mat to jest najlpeszy wybór jesli chodzi o blat!!!

Na połysku widziać każda ryskę, każda kroplę, porażka.

Jeśli się kuchnię ma do gotowania, to tylko mat :)

łomatko jeszcze bardziej widać krople na połysku ? a myślałam że gorzej być już może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka- nie zagaduj, będzie dobrze- mam takie same myśli do dziś, że za dużo drewna, że za dużo czarnego, że za klasycznie, a miało być tak nowocześnie, że bez koloru i duszy. Dziś byłam na zakupach, wróciłam z niczym ale mam upatrzony fotel i lampę i znów się łamię czy dac się ponieść emocjom czy poczekać i przemyśleć, jak to będzie , jak spasuje, co z resztą dodatków czy znajde w takiem kolorze no i skąd kasa

Bo u Ciebie to taka nowoczesna klasyka, mnie bardzo odpowiada taki wystrój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łomatko jeszcze bardziej widać krople na połysku ? a myślałam że gorzej być już może

Ten stolarz, który będzie nam robił kuchnię, właśnie odradził mi połysk :roll:

 

Ma u siebie i pokazał mi jak jest zrysowany i jak znac każdą kroplę :roll:

Kuchnię mają jakieś 3 lata. Blat jest do wymiany :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale problem w tym, że od wtorku jest wyprzedaż ekspozycji. A w sklepie fotel jakiego od dawna szukam. No i już nie będą produkowali w tym kolorze. No to co zrobić? Jak mi ktoś go kupi (pan sprawdzał- w tym kolorze został się tylko u nich) to się pochlastam.

Znaczy MUS jest i trzeba KUPIĆ!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja o tym fiolecie w takim odcieniu myślę już od dawna- przód kominak też ma być w kolorze fotala i dodatków

myślałam też o czerwieni takiej ferrari czyli czystej

ewentualnie o oliwce ale to już da mniejszy efekt

pomarańcz? myślałam przez chwilę ale miałąm tak pomalowany kiedyś pokój na naprawdę pomarańczowy pomarańcz i chyba jednak nieee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja o tym fiolecie w takim odcieniu myślę już od dawna- przód kominak też ma być w kolorze fotala i dodatków

myślałam też o czerwieni takiej ferrari czyli czystej

ewentualnie o oliwce ale to już da mniejszy efekt

pomarańcz? myślałam przez chwilę ale miałąm tak pomalowany kiedyś pokój na naprawdę pomarańczowy pomarańcz i chyba jednak nieee

 

Jeśli chodzi o pomarańcz to dla mnie tylko i ewentualnie dodatki, jakaś poduszka, wazon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...