Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

ja od dodatków wyszłam- wazon jedna z poduszek na kanapie no i ten kominek- ale tak się siedzi w tym fotelu mmmmmiód

i zawsze chciałam mieć swój fotel z kocykiem by z lampką wina przy kominku zacząć miły wieczór po ciężkim dniu pracy, który zdarza mi się niestety coraz częściej

Oj to może być pierwszy krok do ... alkoholizmu hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Weź ten fiolet, bedzie dobrze :wink: Ja też sie wahałam fiolet czy czerwień lub pomarańcz. Wybrałam czerwień ale nie dlatego ze byłam pewna tego wyboru ale dlatego, ze pasuje do elewacji która siłą rzeczy przenika do wnetrza chociazby przy obróbce okien. Fiolet nie wpływa tak mocno na wnetrze jak czerwień. Kolor czerwony powoduje, że inne kolory obok niego zmieniają odcienie i tonacje. U nas na korytarzu na górze była jedna mała czerwona ściana w czerwień a pozostałe w takim neutralnym szaro-fioletowym pastelowym kolorze. Ta czerwień zmieniła go na....zielony :o Nie mogłam tego znieść i przemalowałam ten czerwony :lol:

Filet jest tajemniczy i jako uzupełnienie będzie bardzo elegancki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt wyglada jak drewno ale niestety wlasnie sie obawiam ze na takim ciemnym i w miare gladkim blacie wszytsko bedzie widac.

 

Ja chyba pojde w drewniane fronty a blat w kolorze cos jak twoj zlew i zlew tez taki .

 

Sprawdzalas moze jaki to grzejnik i jaki ma kabelek??

 

Szkoda ze nie moglam zostac na grilu, zostawilam przedstawiciela mam nadzieje ze sie spisal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt wyglada jak drewno ale niestety wlasnie sie obawiam ze na takim ciemnym i w miare gladkim blacie wszytsko bedzie widac.

 

Ja chyba pojde w drewniane fronty a blat w kolorze cos jak twoj zlew i zlew tez taki .

 

Sprawdzalas moze jaki to grzejnik i jaki ma kabelek??

 

Szkoda ze nie moglam zostac na grilu, zostawilam przedstawiciela mam nadzieje ze sie spisal :)

na tym grzejniku nic nie pisze :( a kabel w zasadzie nie do zmierzenia bo taki "zakręcony" ale jest bardzo długi- myślę, że da się naciągnąć nawet 1,5 m więc takiej odległości raczej nie masz do gniazdka.

No myślałąm, że przyjedziesz, małż się spisał- córcię masz fajnistą!!i tak ładnie je :o no udali Ci się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam w planach zrezygnowac ze spotkania klasowego ale mialo was nie byc wiec nie rezygnowalam a tu nagle wyskoczyliscie zza krzakow :)

 

Jesli to terma technologie to napis jest na rurce doprowadzajacej wode

http://www.termatechnologie.com/katalog_img/CATIMGpXGi28.jpg tu widac nad sterowaniem grzalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało nas nie być bo ja chora i na antybiotyku ale postawił mnie na nogi więc...

ten anpis to chyba schowany jednak jest- przyjrzę się jeszcze

 

Właśnie oliwka tak nie do końca mi pasuje bo ta mało "oczoje..." o :o wyrażam się- przepraszam. Potrzebuję mocnego akcentu- może widziałyście jakiś fajny fotel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają wszystkie :lol: No ale trzeba wybrać więc....więc.....wiec...... w pierwszej kolejności wykreśliłabym 4,5,6 z podstawę okrągłą całą w chromie. Dziękuję, postoję. Mam teraz stołki barowe na takiej podstawie. Zawsze jest zakurzona, w plamki i brudna i nie ma na to mocnych!!! o chyba że na kolana ze sciereczką z mikrofibry :evil:

Potem poleciałaby 3 za to, że jest zbyt plastikowa. :roll:

Zostają 2 i 1 :lol: :lol: Wybór prawie dokonany. Kupiłabym ten który tańszy :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie,

a tak sobie pomyslalam patrzac na to zdjecie z ich srony tego kompletu, czy nie chcialabys takiego fotela tam wstawic w bialej skorze, masz wszystko takie kanciate (co ja osobiscie uwielbiam) i na zasadzie kontrastu wlasnie ten fotel do tego

http://www.boconcept.pl/Files/Billeder/BC/Inspiration1/ALPHA/MILJEU/AL-M-4030-4010-4017-1300-IS.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...