Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no cześć!

wyobraźcie sobie, że kupiłam, przywiozłam, wyładowałam nawet zdjęcia zrobiłam i oddałam do sklepu :lol:

kolor- jak najbardziej- takiego będziemy szukać w dodatkach ale fotel to jednak nie na 100% to

po pierwsze primo- cena (za te pieniądze mamy super ekstra krzesła do jadalni- sześć)

po drugie primo-fotel był jakiś krzywy i pod światło widac było na tym aksamicie takie pasy

po trzecie też zresztą primo- aksamit szybko się "wysiedzi" i łatwiej będzie mi wymienić fotel za 600 zł niż za kilka tys.

po czwarte, oczywiście też primo, a jak- teraz bardzie potrzebujemy krzeseł w jadalni niż fotela, który jest kaprysem, a nie pilną potrzebą

No i po dylemacie. Nie ma jak się nadźwigać, od razu umysł lepiej pracuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, tak,

tys prowda,nalejcie jej bo dobze godo- tak by powiedzieli moi bobowie budowniczowie- Kazki hihi

 

a co do tego białego- jeszcze raz dziś na nim usiadłam coby nie ulec tylko pierwszemu wrażeniu- no i NIEWYGODNY

 

teraz szukam jeszcze chłopka od gładzi, muszę "wygładzić" kominek przed pomalowaniem go na kolor, bo jak zaświeci na niego światło to :o maaaasssaaakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądra dziewczynka 8) :lol: :lol:

Fajnie, ze rozsądek przemówił. Nie Ty jedna masz takie dylematy i takie pokusy. Czasem im ulegamy i bardzo dobrze bo przecież milo robić sobie przyjemność. Ale świadomość, że dokonało się naprawdę dobrego wyboru jest BEZCENNA! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola po co mi wklejałaś ten ostatni link- toż ja teraz chora będę na krzesła i na fotel (niejeden) ciekawa jestem jak je kupić, choć skoro to rolf benz to desigo ma jakieś jego rzeczy- musze się przejechać. Choć jak sądzę mocno będą odstawały ceną nawet od tego fotela z boconcept :-? :( :x :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...