Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

Moniu ale Ty smiszna jesteś!!trzymam kciuki zeby szybciutko sie z dzidzią udało!!ja wam powiem w tajemnicy że tez się staramy o rodzenstwo dla naszego smyka..

Moniu zdradź mi prosze jaką macie bateryjke podtynkowa w tej łazieneczce szarej??bardzo mi sie podoba zreszta jak cały wasz domek!!

z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jestem pod niesamowitym wrażeniem aranżacji Pani domu...jest ...poprostu cudowna...wszystko idealnie do siebie pasuje..każdy detal jest dopasowany i dobrany idealnie....my jesteśmy dopiero na etapie stanu surowego ale chciałabym mieć tak cudownie urządony dom jak Pani...jestem pełna podziwu....czy to Pani wizje i realizacje czy pomagał Wam w tym projektant....

 

 

Pozdrawiam

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod niesamowitym wrażeniem aranżacji Pani domu...jest ...poprostu cudowna...wszystko idealnie do siebie pasuje..każdy detal jest dopasowany i dobrany idealnie....my jesteśmy dopiero na etapie stanu surowego ale chciałabym mieć tak cudownie urządony dom jak Pani...jestem pełna podziwu....czy to Pani wizje i realizacje czy pomagał Wam w tym projektant....

 

 

Pozdrawiam

Justyna

wizje autorskie w 99%, realizacje z udziałem fachowców pod pilnym nadzorem inwestorskim 8) żadna ze mnie Pani, dziękujemy za ochy, bo z natury próżni jesteśmy więc lubimy jak ktoś łechce nasze ego...

choć negatywny komentarz lub jakaś trafna uwaga też mile widziane

 

Aniu, no tak :D się stało, wielokrotnie nawet hihi

 

Marta,

fizycznie nie wypoczęłam, bo urlop w Paryżu więc nabiegaliśmy się żeby wszystko zobaczyć za to psyche jeszcze nie wróciła do ciała więc chyba jest ok:) tylko pracować się nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie dogadujemy ,jak dwie blondynki :D chodzi mi o wysokość listewek,którymi wykończona jest ściana przy schodach.Bo chyba grubość wystająca od ściany( czyli grubość listewki) to 1,5 cm. Mam nadzieje że nie kłopotam Cię za bardzo :-?

hahaha

ja się już dawno przefarbowałam

mają 8cm i 1,5 grubości są lekko zaakrąglone spróbuję dziś cyknąć fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

 

dziś zwracam się z zapytanie o wnękę na drewno obok kominka, czy to złudzenie czy jest ona podświetlana ?

 

czy mogę prosić o więcej zdjęć z tej odjechanej (zresztą obie takie są) chyba na dole z elementami drewna...byłabym niezmiernie wdzięczna

 

pozdrawiam

Justyna

więcej nie da rady łazienka ma 2,3 na 2,2 i inaczej jej nie łapię choć obiektyw o szerokim kącie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko znowu ogladalam Wasze zdjecia i musze powiedziec, ze bardzo podoba mi sie kominek. :p A w ogolew domku wszystko do siebie pasuje, dlatego nie martwie sie o te biale krzesla. Jestem pewna, ze jak wszystko - wyglada super.

Ah, czasami zaluje, ze ja sie ustawilam na babcine klimaty. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko znowu ogladalam Wasze zdjecia i musze powiedziec, ze bardzo podoba mi sie kominek. :p A w ogolew domku wszystko do siebie pasuje, dlatego nie martwie sie o te biale krzesla. Jestem pewna, ze jak wszystko - wyglada super.

Ah, czasami zaluje, ze ja sie ustawilam na babcine klimaty. :D :wink:

e tam ja czasem żałuję ze się na babcine nie ustawiłam... :D tak to widać jest

a zdjecia krzeseł zaraz wkleję do dziennika więc ocenicie naocznie

Na poczatku jak wszystko widok był szokujący a teraz nawet ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia napisz mi proszę jakie blaty masz w kuchni? Wiem że to zwykłe blaty ale chodzi mi o kolor. To średni orzech moze? Szukam czegoś takiego grubego na korpusy do szafek łazienkowych.

orzech sam bez średni :)

No to powinno mi pasować bo ze zdjeć wygląda podobnie. I tak nie dobiore idealnie koloru więc szukam coś zbliżonego. Musze skończyc tę łazienkę bo mnie zaczyna już nosić. Łazienka na górze to pomysł mojego męża i Jego, ze tak powiem działka. DO tej pory nie skończona :evil: O czyms to świadczy :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...