Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moniko co tu dużo mówić - poprostu pięknie się to wszystko u Was komponuje. Jak moi "przedmówcy" a raczej "przedpiszący" jestem zachwycona i brak mi słów zachwytu!!!

A teraz z innej beczki: :D

1. Wiesz może gdzie u nas w rejonie jest duży wybór sprzętów gdzie można je pooglądać na żywca?Byłam w Saturnie ale tam też jest tak sobie

2. Wiem, że zmywarki BOSCH są najlepsze ale jaki model???Pomóż plisss :D :D :D

Pozdrawiam

1. z tym to jest big problem- ja najeździłam się jak dzika, a i tak widziałam na żywca tylko piekarnik i mikrofalówkę, lodówka była w innym kolorze więc też kupiłam w ciemno

 

2. też się długo zastanawiałam-

to co udało mi się ustalić to:

Bosch i Siemens a także Gorenje to jest Bosch (tzn Gorenje nie robi własnych zmywarek - inne sprzęty tak) wszędzie mechanizmy są Boscha

 

ja szukałam cichej, z sygnalizacją końca pracy, składanymi koszami, opcją 1/2 wsadu i programem przyspieszonego zmywania, ważny był dla mnie też zakres temperatur (choć nigdy nie miałam zmywarki i nie wiem na co to wszystko ma się przydać :oops: ) tak intuicyjnie szukałam

 

facet w Media powiedział, że takie pow. 2500 to już wszystkie spełniają moje wymagania- to dalej przeglądałam takie pow. 2500 no i w końcu kupiłam w necie- oczywiście za mniej niż 2500 tą samą co w sklepie za więcej niż 2500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde rzeczywiście podobne

szkoda, że ich nie widziałam, bo widzę, że mają w tkaninie

a znasz cenę?

 

Hmmm o ile dobrze pamietam to jedno kosztowalo okolo 800 zl, ale moge zle pamietac ;)

 

Eeee twoje sa piekne!

jasne są ok, tylko szukałam w materiale i nie było, a teraz się okazuje że były tylko znaleźć nie mogłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię MONIKO, mam jeszcze male pytanka :

- jakiego koloru są blaty w kuchni i czy ten sam kolor co front kuchni przy lodówce, łazience na dole i futrynach drzwiowych oraz schodach...

 

- ile kosztowała ta piękna kuchnia ?

 

- czy można jeszcze pare fotek z wiatrołapu ?

 

Będę wdzięczna za pomoc...

 

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię MONIKO, mam jeszcze male pytanka :

- jakiego koloru są blaty w kuchni i czy ten sam kolor co front kuchni przy lodówce, łazience na dole i futrynach drzwiowych oraz schodach...

 

- ile kosztowała ta piękna kuchnia ?

 

- czy można jeszcze pare fotek z wiatrołapu ?

 

Będę wdzięczna za pomoc...

 

Justyna

blat to orzech ale to imitacja drewna

blaty w łazienkach i drzwi to anegre barwione lakierem czy czymś tam o nazwie tabac a schody są bukowe barwione na tabac

 

AgaAloes- no szkoda, że nie wiedziałam kogo zapytać :(

ziemia2- zapraszam, choć zostały już takie pierdoły... że wstyd jeszcze nie mieszkać...

 

fotki wiatrołapu zrobię tylko tu tak jak z łazienką na dole- trudno uchwycić te ścienki, bo to małe pomieszczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mnie natychała jakaś wena i se napisałam zaproszenie na parapetówkę , która odbędzie się w czasie nadal bliżej nieokreślonym i się z wami dzielę bo może się komuś przy drobnych modyfikacjach przyda wcześniej niż nam

 

gdy marzenia się spełniają

to się światu krzyczeć chce

Seba z Monią ogłaszają

to co każdy z was już wie

że budowa zakończona

choć nie mąż on

ona wciąż nie żona

na konwenanse nie zważając

na parapetówkę zapraszają:

W kominku rozbłyśnie ogień przytulny

spędzmy ten wieczór tak miły i wspólny

Przyjdź dołóż swojej nam radości

Zasil grono zawsze mile tu widzianych Gości

Utopimy robala, zalejemy budowlane smutki

nie przynoś ze sobą żadnej wódki

najwyżej śpiwór i poduchę małą

gdyby zostać na noc Ci się zachciało

Nie oczekuj jednak kąta intymnego

bo tu dziś dwudziestu będzie to tego

Niech więc zabawa do rana trwa

niech się wieś dowie, że nowych mieszkańców ma

 

 

może pomożecie ułożyć jakieś nowe zaproszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko kiedy sie wprowadzacie :p ? Jak patrze na stan waszego wykończenia to chyba bym nie mogła się już doczekać.

Oczywiście zależy to zapewne od warunków w jakich człowiek mieszka ;)

 

Czy mogłabyś wkleić jeszcze jakieś zdjęcia z łazienki na górze? Niby są ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić całości ... takie mam wyrwane myśli z kontekstu jak na nie patrzę, a bardzo jestem ciekawa tej kobiecej wersji :) .

 

Wannę wybraliście przez wzgląd na kształt pomieszczenia. Podobają mi się prostokątne umywalki, prysznic też planuję w kwadracie i zastanawiam się czy pasuje do tego narożna półokrągła wanna wrrrr. Niby detal ale czy nie powinno się iść w podobne klimaty.

Niestety miski podwieszane tez podobają mi się półokrągłe (kwadratowe są straszne) ... ehhhhhh może coś podpowiesz ... skoro się tym zaczęłaś interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tymi miskami i umywalkami u nas to jest tak, że dół z całkiej innej parafii za to góra do kompletu

Umywalka jest kanciasta ale jej wnętrze jest zaokrąglone dlatego pasuje do okrągłych - też tylko z pozoru- wctów

 

jak tak przypominam sobie co tam z okrągłych było to podobało mi się Koło s. Eglo niby okrągłe ale jak się bardziej przyjrzeć można dostrzec "kwadraturę koła" hihi

serio mówiąc kup co ci się podoba- rogowa wanna też ma ostrą krawędz- tą narożną przecież, a przy tym jest owal, a to prawie jak część koła:) najpiękniejsze, wydumane wnętrza nadają się do folderów producentów, a Ty w swoich masz mieszkać i nie czuć się "u kogoś" tylko u siebie.

Napisz w jakiej kwocie chcesz się zamknąć z tą ceramiką i czy ta rogowa wanna to zachcianka czy wybór konieczny podyktowany układem wnętrza, to poszukam w necie czegoś konkretnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... sama nie wiem czy konieczność czy zachcianka. Pasuje do jednego z rogów (reszta już rozplanowana) i tak wymyśliłam. Ale jak patrze na łazienki gdzie takie sa to wydaje mi się to troszkę takie "nowo bogackie". Bez urazy za określenie dla innych, ale tak dużo osób to ma ... że aż chyba przestaje mi się to podobać. Do tego nie chce żeby każda część była z innej parafii stąd zaczęłam się zastanawiać nad tym "pasowaniem do siebie kształtów". A jak zrezygnowałabym z wanny narożnej to muszę przemeblować całą łazienkę ... :x

 

No nic szperam dalej, i nie zaśmiecam wątku.

 

Czekam na więcej fotek u ciebie, nawet jak by się miały powtarzać obiekty a były tylko ujęciami z innej strony to ja z chęcią pooglądam.

Baaaaaaaaaardzo podoba mi się to co wymyśliłaś u siebie i na bazie twoich pomysłów, wiem że też zadziałam z jakąś ozdobną tapetą w wiatrołapie (a nie lubię tapet :o ) i szklana luka pomiędzy wiatrołapem a salonem u mnie miałaby bardzo fajne zastosowanie w doświetleniu schodów ... (a do tej pory myślałam ze okropne luksfery to jedyne rozwiązanie).

 

Kominek tak prosty w swojej formie że aż idealny ... już nie cukrze, bo sama nie będę mogła uwierzyć że to ja napisałam ;)

 

pozdrawiam ciepło i czekam na foteczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...