Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też :lol: :lol: odn.schodów (tak żeby na niego nie trafić :lol: :lol: )

 

A tak przy okazji to nie wiesz może o co chodzi z tymi "kominkami"

wentylacyjnymi u twojego sąsiada (tego z boku) :o :o

Ilekroć jestem u twojego drugiego sąsiada (vis a vis) na zakupach to do tego stopnia przyciągają mój wzrok , że nie mogę się skupić - zapominam po co przyjechałem .O co chodzi ?

Jakieś zmiany w projekcie wentylacji ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja na to poradzę ,że twój sąsiad jest najlepszy (a moze jego dziewczyny)?

Ceny super !! jakość też ,a i odpowie rzeczowo na każde pytanie (no może się zagalopowałem z tym "każde" :lol: :lol: )

Wszystkim zainteresowanym tudzież miłośnikom zieleni naprawdę polecam !!

A wracając do stolarza - który to :x :x

Naprawdę jest prawdopodobieństwo (jeśli jest z tzw.okolicy),że mogę nań trafić :( :(

proszę na priv

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki- do momentu wyjścia ode mnie stolarza nie polecę go już nikomu- zaczyna mieć spóźnienia, bo bierze nowe zlecenia a mnie trafia nagły i niespodziewany....

 

To co on jeszcze u was wykańcza (oprócz ciebie :wink: )?

 

Z tym zaśmiecaniem miałam na myśli pisanie o swojej łazience u ciebie ... a wątek ma dotyczyć twoich spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze szafa została w łazience u góry i komoda pod tv do salonu i kosmetyka schodów i balustrada na balkon i listwa tu i ówdzie i oj długo wymieniać

 

Marta zdecydowałąś już co z tą łazienką?

 

r-32- a to zawodowo czy prywatnie obsadzasz tymi drzewkami? Jak raz w miesiącu jesteś to... spora ta działka musi być

o kominy pytaj Martę- sąsiad to jej kuzyn- wstyd Ci teraz co? tak po czyjejś rodzinie pojechać hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem w koncu czy to u Bastka, jesli tak to moge sie domyslac, ze moze podniosl kominek odpowietrzajacy kanalize dlatego, ze juz po zamontowaniu kominka, zdecydowali sie w lazience wybic okno polaciowe bo bylo za ciemno. Teraz podczas uchylania okna zaciagalo "zapachy" z kominka wiec moze kombinowali cos zeby jak najdalej odsunac kominek.

 

Jesli to o to w ogole chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że mam L4 -moge poświęcić więcej czasu forum niż budowie

No aleśta afere zrobiły :lol: :lol:

Wydawało mi się ,że wyraziłem się zrozumiale (pisałem , że z boku-czyli po tej same stronie ulicy)

Cały czas mam na myśli sąsiada moniki&seby tych krytych gontem.

Ale ogólnie - to czasem dobrze jest "rozgrzać atmosfere" :lol: .

A "kominki' ,o których mowa nie dość ,że nie w pionie to jakieś rury z blachy ocynk - sorry ale jak na na taką chałupę z kaflami na ogrodzeniu te rury tworzą poważny kontrast - który to jak wcześniej wspomniałem niemal nie wykłuł mi oczu.

Forum moim zdaniem służy do dzielenia się doświadczeniami , spostrzeżeniami ,

generalnie - żebyśmy wszyscy nie uczyli się na swoich błedach.

No i wracając do tych nieszczęsnych kominków - podejżewam (jestem niemal pewien),ze jakby właściciel tego domu byłby aktywnym forumowiczem to tak by się to nie skończyło.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...