Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

parapet we wrześniu a przeprowadzka już tuż

 

a widziałam i czytałam, że u koleżanki ruszyło się tzn mąz się też ruszył- musisz go mocno dopingować kto wie może z tego coś pozabudowlanego też wyniknie:)

Monia, może też się i do was coś przyklei??? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie zle nie zle :-) ale jak samemu się robi część prac to chyba satysfakcja jest dużo większa z efektu. Pamiętam jak pisałaś o ścieraniu ścian (chyba po tynkach) gruntowaniu itp. Dużo rzeczy robiliście sami? Nam bardzo zależy na jak najszybszym wybudowaniu i wykończeniu ... tutaj zawsze jest konflikt interesów czy zapłacić i mieć szybciej, czy samemu coś zrobić i mieć taniej ...

 

Masz już jakąś koncepcję na zagospodarowanie ogrodu?

 

FOTECZKI FOTECZKI prosimy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy mogłabyś wkleić jeszcze jakieś zdjęcia z łazienki na górze? Niby są ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić całości ... takie mam wyrwane myśli z kontekstu jak na nie patrzę, a bardzo jestem ciekawa tej kobiecej wersji :) .

 

obiecała to wklejam

zdjęcia w kierunku odwrotnym niż ruch wskazówek zegara :D

http://img352.imageshack.us/img352/8060/obraz002hj9.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/710/obraz003rr0.jpg

http://img176.imageshack.us/img176/1889/obraz004tw5.jpg

http://img47.imageshack.us/img47/449/obraz005ru7.jpg

http://img176.imageshack.us/img176/124/obraz006ip9.jpg

 

za 2 tygodnie będzie już drewniana szafa za drzwiami i zamontowana bateria w umywalce, w końcu będziemy już mieszkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz super wszystko widać :-). Bardzo fajnie wyszła.

Ps. Jak spoglądam za okno to lepszej pogody na wprowadzanie się i urlop mieć chyba nie można. Powodzenia

hmmm i co tu dziś powiedzieć- kolejna nieprzespana noc , gradobicie wielkości mirabelek i spoglądanie co rusz czy ta kupa ziemi nie spłynie na drogę do tego ciąg dalszy złego samopoczucia i cieknący komin (chyba panowie od netu coś zepsuli)... urlop rzeczywiście udany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lazienka wyszla swietnie! Jak ja lubie te kafle ;))) Wiesz co..to drewno tak pasuje, ze chyba tez sprawie sobie takie poleczki :oops:

 

A prace w ogrodzie...no coz..potem to juz bedziesz szczesliwa :) A tak swoja droga, ale Cie sasiedzi zalatwili z tym plotem :roll:

posadzimy wzdłuż płotu las :D

co do półeczek- spraw sobie! cieszę się że kogoś zainspirowałam- w końcu ja też wiele pomysłów zaczerpnęłam z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm i co tu dziś powiedzieć- kolejna nieprzespana noc , gradobicie wielkości mirabelek i spoglądanie co rusz czy ta kupa ziemi nie spłynie na drogę do tego ciąg dalszy złego samopoczucia i cieknący komin (chyba panowie od netu coś zepsuli)... urlop rzeczywiście udany :D

 

Hmm ... każdy patrzy ze swojego punktu widzenia ... ja u ciebie widzę super wykończony (już prawie) domek z pięknymi wnętrzami, czyli to o czym obecnie marzę każdego dnia i nocy. A że czasami wygląda to mniej sielankowo ... trzymam kciuki żeby takich momentów nie było za wiele. Głowa do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dom śliczny! Gratuluje i postaram się częściej bywać :-).

 

Mam pytanie, jak połączyłaś ciemne schody z jasną podłogą na górze? Bo na dole z lapacho b. ładnie się komponuje a na górze masz coś jasnego (sama tak planuje) i zastanawiam się jak to wygląda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna ta Wasza łazienka na górze!!! Taka romantyczna... :wink:

Mam pytanko czy płytki na ścianie też są w kolorze brązowym, bo na podłodze widzę czekoladę? I mam jeszcze nietypowe pytanie: na jakeij wysokości macie kontakt i gniazdko przy zlewie? Nam właśnie elektryk osadza gniazda i boję się, że za wysoko jej umieścił.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dom śliczny! Gratuluje i postaram się częściej bywać :-).

 

Mam pytanie, jak połączyłaś ciemne schody z jasną podłogą na górze? Bo na dole z lapacho b. ładnie się komponuje a na górze masz coś jasnego (sama tak planuje) i zastanawiam się jak to wygląda ...

zapraszamy

zrobię zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna ta Wasza łazienka na górze!!! Taka romantyczna... :wink:

Mam pytanko czy płytki na ścianie też są w kolorze brązowym, bo na podłodze widzę czekoladę? I mam jeszcze nietypowe pytanie: na jakeij wysokości macie kontakt i gniazdko przy zlewie? Nam właśnie elektryk osadza gniazda i boję się, że za wysoko jej umieścił.... :-?

płytki są brązowe tylko na zdjęciach w "naturze" są szaro- czarno- niebieskie :D mienią się w 4 kolory

gniazdka w całym domu mamy na wysokości opuszczonej ręki więc chyba 100 cm od podłogi albo nawet 90 ale to nietypowa wysokość więc się nie martw- zmierzę i napiszę dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam macie juz prad w domu?? :)

 

No podjazd prezentuje sie super. Tylko teraz nie wiem kiedy jestescie :(

no jakiś korek wywaliło ale już jest dobrze :D

no ale czemu teraz nie wiesz? ja dziś ciężko kapująca jestem- musisz mi wyjaśnić co poeta miał na myśli :wink:

a w zasadzie to za 2 tyg będziemy na zawsze to będziesz wiedzieć już na stałe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...