Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do ELFOWYCH opowieści


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Monika $ Seba mam pytanko do tych kamyczków pod utwardzenie? Czy ma to znaczenie ze masz 4 kupki różnych kamieni-będę robić wkrótce taki właśnie żwirowy podjazd do garażu i może wejście do domu i myślałam ze 1 rodzaj zwiru wystarczy :D Oświeć mnie , bo muszę się powoli zastanawiać co zakupić :wink: Jeszcze raz gratuluje domku- jest śliczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna ta Wasza łazienka na górze!!! Taka romantyczna... :wink:

Mam pytanko czy płytki na ścianie też są w kolorze brązowym, bo na podłodze widzę czekoladę? I mam jeszcze nietypowe pytanie: na jakeij wysokości macie kontakt i gniazdko przy zlewie? Nam właśnie elektryk osadza gniazda i boję się, że za wysoko jej umieścił.... :-?

płytki są brązowe tylko na zdjęciach w "naturze" są szaro- czarno- niebieskie :D mienią się w 4 kolory

gniazdka w całym domu mamy na wysokości opuszczonej ręki więc chyba 100 cm od podłogi albo nawet 90 ale to nietypowa wysokość więc się nie martw- zmierzę i napiszę dokładnie

 

Wielkie dzięki Moniko za odpowiedź!

Czytałam, że przeprowadzka tuż, tuż... Super! :D :D :D

Szczerze zazdroszczę, bo przed nami jeszcze tyle pracy...Ale co tam, damy radę! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko, bardzo gratuluję pięknie urządzonego domku. Wszystko się super komponuje - po prostu wnętrza z klasą!

Czy w fazie projektowania wyobrażałaś to sobie dokładnie tak jak wygląda to teraz w realu? Bo ja jak coś planuję, projektuję, to owszem mam jakąś wizję ale cały czas obawiam się że rzeczywistość mnie potem rozczaruje i wszystko nabierze zupełnie innego wyglądu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko ! Możesz podać nazwę narożnika ,o ile wiem ,jest on z firmy ETAP,prawda? Byłam w Witku ,ale tyle się tego naoglądałam ,że już nic nie pamiętam :-? Napisz też jaki jest w użytkowaniu (skóra twarda ,miękka) itd.Proszę też o cene (jak można)chcę porównać z cenami u nas (może na priv) Pozdrawiam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam u was? Jak kolejne dni urlopu wykorzystywane na dopieszczanie domu? Jakieś foteczki poprosimy :D

no przepraszam za długą nieobecność "się szkolę" i dziś dopiero dorwałam się do kompa

nowych fotek brak:( bo się nic nie dzieje, choć kto wie może tam Seba jakąś niespodziankę na mój przyjazd robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko, bardzo gratuluję pięknie urządzonego domku. Wszystko się super komponuje - po prostu wnętrza z klasą!

Czy w fazie projektowania wyobrażałaś to sobie dokładnie tak jak wygląda to teraz w realu? Bo ja jak coś planuję, projektuję, to owszem mam jakąś wizję ale cały czas obawiam się że rzeczywistość mnie potem rozczaruje i wszystko nabierze zupełnie innego wyglądu...

były rzeczy które sobie tak właśnie wyobrażałam jak zrealizowałam, były rzeczy które wymyśliłam zanim jeszcze kupiliśmy działkę ale są też rzeczy, które miały wyglądać zupelnie inaczej niż wyglądają. Pewnie u wszystkich jest z tym podobnie...

 

Jak cos planuję to rysuję w skali na papierze milimetrowym i wtedy łatwiej wyobrazić sobie ile to zajmie miejsca, wyobraźnię mam dość bujną więc... hihi oczyma wyobraźni mej widzę conieco (niepokój jest jednak zawsze, ale wierz mi im bliżej przeprowadzki tym bardziej jest mi wszystko jedno... :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko ! Możesz podać nazwę narożnika ,o ile wiem ,jest on z firmy ETAP,prawda? Byłam w Witku ,ale tyle się tego naoglądałam ,że już nic nie pamiętam :-? Napisz też jaki jest w użytkowaniu (skóra twarda ,miękka) itd.Proszę też o cene (jak można)chcę porównać z cenami u nas (może na priv) Pozdrawiam :lol:

Narożnik Azurro, skóra dośc gruba ale wygodna, na razie nie zostają "kólka" po pupach na naiej siedzących

Lodówka Samsung RSH1KLBG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratukuje pieknego domku :)

Mam pytanko o szafe w garderobie, ta bez lustra, jaka ma szerokosc cala szafa i czesc do skosu. Wszystkie (jesli dobrze widze to 3?) czesci sie przesuwaja?Tez chce zrobic zabudowe pod skosem, tylko nie wiem czy mi wejdzie :-?

każda z części ma około 1 metra szerokości, wszystkie drzwi są przesuwne, jest lustro i 3 pełne drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko to i ja się dopisuję do grona "zgapiaczek":)

U nas będą w małej łazience również płytki grespanii ale same "kwiaciaste" bo te bez dekorów bardzo się palcują:(

Miała być szara łazienka ale Tomkowi się nie podobała moja wizja :evil:

Toledo na żywca nas poprostu zauroczyły!!! I to były jedyne piękne kafle w przystępnej cenie, reszta wychodziła sporo powyżej 200 zł.

Nie będzie napewno takiego efektu jak u Ciebie bo łazienka jest pyci-pyci ale zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...